צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

אחת מגדולותיו של כל אדם טמונה ביכולת ללמוד מטעויותיהם של אחרים. כאשר מדובר בתהליך הוצאה ויזה לארה"ב, חשוב להכיר את הנתון הבא: מדי שנה, נפסלות אלפי בקשות בשל טעויות באחד או יותר משלבי הגשת הבקשה. 99.9% מהטעויות הללו נעשות על ידי אנשים אשר בחרו לבצע את התהליך באופן עצמאי. אז האם החיסכון של דמי השירות לחברות העוסקות בהוצאת אשרות, שווה את זה? התשובה בשורות הקרובות..

הוצאת ויזה – לא פשוט כמו שחשבתם

במבט ראשון, ניתן לחשוב בטעות שתהליך הוצאת ויזה לארצות הברית באופן עצמאי אינו מסובך מדי ולא דורש התערבות מקצועית. טופס אינטרנטי בשפה ברורה, כמה כללים לתמונה המצורפת, תשלום אגרה והנה הריאיון בשגרירות ממש מעבר לפינה. אבל האתגר בתהליך טמון בריבוי הפרטים שעליכם להקפיד עליהם, ובעיקר – בעובדה שאין מקום לטעויות. מילאתם הכול בדקדקנות מופלאה, אבל בתמונה שצירפתם יש לכם משקפי שמש על הראש? נפסלתם! לא שכחתם שום פרט אבל בדרכון בשם המשפחה שלך יש A  ו-E, ובטופס כתבתם A ו-A? תגידו ביי ביי לויזה בזמן הקרוב. מה לעשות, האמריקאים לא מסתפקים ב"ציון 99", וזאת בדיוק הסיבה מדוע הוצאה ויזה לארצות הברית באופן עצמאי כה מאתגרת, ונכשלת לעיתים כה קרובות.

שלבי התהליך

כאמור, הוצאת ויזה לארה"ב מורכבת ממספר שלבים מרכזיים:

  • מילוי טופס DS-160 – מילוי טופס זה נחשב ל"כאב ראש" לא קטן. אינספור שאלות ופרטים למילוי, כשלא כולם פשוטים. (לא כולם זוכרים את תאריך הגיוס והשחרור שלהם..). לטופס זה תידרשו גם להמציא מסמכים התומכים באלמנטים שונים. מדובר בשלב שבו הכי הרבה מבקשי אשרה "נופלים" בעת מילוי עצמי.
  • תמונה – חשבתם שפעולת צירוף תמונה לטופס תהיה פשוטה? תחשבו שוב. עליה להיות בגודל מוגדר ומדויק, גובה פנים לפי ההנחיות, מבט ישר, רקע לבן, ללא אביזרים ותכשיטים ועוד שלל כללים שונים ומשונים. חושבים שזה מסובך? חכו שתשמעו איך תמונת תינוק צריכה להיות…
  • תשלום – כנראה שבחלק הזה לא תצליחו להיכשל גם אם תבצעו הוצאת ויזה לארצות הברית באופן עצמאי. מדפיסים את הברוקד ואת הסכום, הולכים לדואר, משלמים (160 דולר נכון לפברואר 2019 לאשרת תייר רגילה) ושומרים את הקבלה.
  • ריאיון בשגרירות / קונסוליה – עוד שלב מאתגר לחסרי הידע והניסיון. כאן, כל מילה, כל הבעה, כל מבט וכל תנועה עלולים לחרוץ את גורל הבקשה שלכם, לסירוב. חברה מקצועית תבהיר לכם מה לומר ומה לא, מה להביא ומה להשאיר בבית, ואפילו מה כדאי ללבוש. עצות ששוות זהב (או ויזה, במקרה הזה…).

המסקנה המתבקשת

אז אם עוד לא הבנתם עד עכשיו, כדאי שתפנימו – הוצאת ויזה לארצות הברית באופן עצמאי טומנת בחובה סיכונים מיותרים וכאשר האמריקאים אומרים לכם לא, אז מי יודע מתי בפעם הבאה הם יאמרו לכם 'כן'  (וזאת מלבד דמי האגרה האבודים..). אז אל תנסו לעשות לבד את מה שאתם לא יודעים. נעזרים בחברה מקצועית כמו חברת מאסטר ויזה ומתפנים לתכנן את הטיול בשקט… בהצלחה!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!