צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

 

סירוב ויזה לארה"ב – סיבות ומה ניתן לעשות?

אחד התרחישים הפחות נעימים שיכולים להתרחש לאחר שמבצעים את כל השלבים הנדרשים להוצאת ויזה לארה"ב הוא שהבקשה לוויזה לא תתקבל – כלומר שהתשובה תהיה שלילית. חשוב לדעת מראש שלא כל בקשה אכן מתקבלת ולקחת את האופציה הזו בחשבון לאחר שמחליטים לעבור את השלבים הנדרשים להוצאת ויזה. אם כבר ביצעתם את התהליך וקיבלתם תשובה שלילית חשוב שתבינו מהי הסיבה לכך.

סיבות לקבלת סירוב לויזה לארה"ב

לפני שנפרט מה יכולות להיות הסיבות לקבלת הסירוב נציין כי לא תמיד יש לכם יד בתוצאה – כלומר לא תמיד יכול היה מבקש הבקשה למנוע את קבלת הסירוב וישנן סיבות רבות שעשויות להוביל לתוצאה המצערת.

לפניכם כמה סיבות אפשריות לקבלת הסירוב לוויזה ונקודת אור אחת אותה נציין בתחילה:

1. קבלת סירוב לפי סעיף 221

אם זוהי סיבת הסירוב, כל מה שזה אומר זה פשוט לא מילאתם את הטופס כמו שצריך או שלא הגשתם מספיק מסמכים תומכים. מדובר על נקודת אור משום שזה לא סירוב חד משמעי ואם תתקנו את הפרטים שדורשים תיקון בזמן שהוקצה לכם יהיה לכם סיכוי לקבל את הויזה.

2. קבלת סירוב בשל חוסר עמידה בתנאים הדרושים

המשמעות של סירוב שנובע מסיבה זו (סעיף מספר 214 b) הוא שהשגרירות לא השתכנעה שיש לכם מספיר "עוגנים" בישראל, כמו עבודה או משפחה בארץ, ולכן אין לכם סיבה רצינית לחזור לישראל. אם השגרירות החליטה זאת לא תוכלו לערער על כך אך תוכלו להמתין כמה חודשים ולהגיש שוב את הבקשה – רק שהפעם יהיה עליכם להביא הוכחות רציניות לכך שיש לכם מספיק סיבות לחזור לישראל.

3. סירוב בשל שהייה בלתי חוקית בעבר

אם קיבלתם ויזה בעבר אך שהיתם בארה"ב למשך זמן רב יותר מהזמן שהותר לכם ולא פעלתם בהתאם לתנאים של הויזה במשך 6-12 חודשים לא תוכלו לקבל ויזה לפרק זמן של כשלוש שנים. אם שהיתם בארה"ב במשך תקופה של שנה ומעלה באופן לא חוקי לא תוכלו לקבל ויזה למשך עשר שנים.

4. קבלת סירוב בשל רקע פלילי

אם יש לכם רקע פלילי לא תוכלו לקבל ויזה משום שתוגדרו בתור נטל על הציבור והשגרירות אינה מעוניינת לקבל לארצות הברית אוכלוסייה של אנשים שמקשים על הציבור.

האם ניתן לערער על הסירוב?

אי אפשר לערער על סירוב שהתקבל במהלך הראיון אך אפשר להגיש את הבקשה פעם נוספת ובעצם לבצע את התהליך מתחילתו; אך יש לעשות זאת רק אם המצב השתנה וסיבת הפסילה נפתרה ואינה יכולה להכשיל אתכם שוב. ההמלצה של השגרירות היא להמתין במשך חצי שנה עד שמגישים את הבקשה פעם נוספת.

אם יש לכם אפשרות לתקן את המצב ולקבל את הויזה נותר לנו רק לאחל לכם בהצלחה.

מאמרים נוספים

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!