צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

 

תהליך הוצאת ויזה לארה"ב

ארה"ב רחבת הידיים מושכת אנשים מכל קצוות העולם ורבים מעוניינים להגר אליה ולפתוח בחיים חדשים. למרות שארה"ב כן מעוניינת לתת לאנשים הזדמנות לשנות את חייהם ולעבור להתגורר בשטחה היא מעמידה קריטריונים מסוימים לפיהם נקבע מי יכול לבוא בין שעריה ומי אינו רשאי להגר אליה. המטרה של הגבלת ההגירה היא להגן על ארה"ב מבחינה ביטחונית ולצמצם את מספר המהגרים. בשל סיבות אלו צריך כל אדם ששואף להגיע אל ארה"ב להוציא את סוג הוויזה שמתאימה לו.

סוגים שונים של ויזות

קיימים כמה סוגי ויזה ועל המעוניין במעבר להוציא את הוויזה המתאימה לו. הוויזה יכולה להיות: ויזת הגירה לארה"ב שמיועדת לצורך שהות ארוכה, קבלה של אשרת עבודה ואף קבלת אזרחות אמריקאית, או ויזת מבקרים. ויזות המבקרים מיועדות לביקורים קצרים בארה"ב ומתחלקות לסוגים הבאים: ויזת תייר B2, ויזת עסקים B1, ויזת סטודנט MF, ויזת סוחר E1 וויזת משקיע E2 וויזת חילוף מבקרים J. מחירי הויזות משתנים בהתאם לסוג ובעת הגשת הבקשה יש לציין מהו סוג הוויזה הנחוץ ומהי מטרת הנסיעה.

אז מה התהליך הדרוש כדי להיכנס לארה"ב?

כדי לקבל את הויזה הנחוצה יש לעבור כמה שלבים:

השלב הראשון בתהליך הוצאת ויזה לארה"ב הוא למלא טופס בקשה לקבלת ויזה. את הטופס ניתן למלא באנגלית באתר של שגרירות ארה"ב. עם סיום מילוי הטופס מקבל מגיש הבקשה דף אישור שיש להדפיס.

בשלב השני יש לשלם אגרה (160 דולר, כאשר הסכום יכול להשתנות). יש לשלם את האגרה בשקלים דרך מוקד הטלפון של השגרירות, דואר ישראל או אתר האינטרנט של השגרירות. חשוב לדעת שהתשלום לא מוחזר במקרים בהם הבקשה נדחית.

בשלב השלישי יש לקבוע את מועד הראיון שמתקיים בשגרירות ארה"ב. אפשר לקבוע את מועד הראיון באתר האינטרנט. יש להגיע אל הראיון במועד שנקבע (מומלץ להגיע לפני הזמן) ולהביא את המסמכים הדרושים.

להלן המסמכים שיש להביא לראיון:

  1. דרכון בתוקף שמכיל לפחות דף ריק אחד עבור חותמת הויזה
  2. אישור על קיומו של הראיון במועד שנקבע
  3. אישור של טופס הבקשה באיכות גבוהה
  4. קבלות על תשלום אגרת הויזה וחלקה הירוק
  5. תמונה לויזה בגודל 5X5 ס"מ (תמונה צבעונית שצולמה על גבי רקע לבן). על התמונה להיות ברורה ואיכותית, מחצי השנה האחרונה ועליה להציג את הפנים לרבות האוזניים.
  6. עבור בקשות לילדים יש לצרף צילומים של ויזות ההורים. במידה ואין להורים ויזה עליהם לצרף את שלושת תלושי המשכורת האחרונים שקיבלו. במידה ולאחד ההורים אין את הוויזה הנחוצה עליו להוסיף צילומים של שלושת תלושי המשכורת מהחודשים האחרונים יחד עם מכתב שמעיד שהוא יודע שילדו עומד לטוס לארה"ב.
  7. במידה שיש, מומלץ להוסיף כל מסמך שביכולתו להעיד כי קיים קשר למדינה או קשר למטרה של הביקור. המסמכים יכולים להיות: מכתב מהמעסיק, רכוש שקיים בארץ, טופס רישום ללימודים, אישור מהמעסיק בנוגע למקום העבודה של מבקש הויזה, ותק בעבודה, אישור לחופשה או מסמכים אחרים.

במידה ומתקבל אישור ייקח הקונסול את המסמכים והדרכון והם יחזרו אל מגיש הבקשה לאחר 4 ימים בממוצע באמצעות שליח של הדואר.

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!