צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

באילו מקרים תיתקלו בסירוב ויזה לארה"ב?

אלפי ישראלים המגישים בקשה לאשרת כניסה לארצות הברית (ויזה) נתקלים בסירוב מדי שנה. נכון, לאחר תהליך בירוקרטי ממושך, לצד תשלום אגרה לא זולה כלל וכלל, מדובר בעניין מצער למדי. אך אל תיקחו את זה קשה מדי! תוכלו להגיש בקשה חוזרת ללא דיחוי, ואם תשנו את הגורם שהוביל לסירוב, הסיכויים שלכם לזכות בויזה המיוחלת בניסיון השני, גבוהים.

 

פרטים חסרים או שגויים – הסיבה הכי מיותרת לסירוב

סירוב ויזה לארה"ב נובע ממספר סיבות עיקריות, אשר אחת הנפוצות מביניהן היא מילוי חלקי, לא מדויק או שגוי של טופס בקשת האשרה (מוגדרת כסיבת סירוב 221). במקרה שכזה, המתייחס גם למסמכים המצורפים ולא רק לטופס עצמו תידרשו לתקן את הליקויים, ובמקרים מסוימים, תאושר לכם הויזה באופן מיידי. נאמר בכנות: מיותר ומצער לקבל סירוב ויזה לארה"ב בגלל סיבה זו. לא בטוחים איך למלא את הטופס? לא שולטים באנגלית? לא סגורים על המסמכים הנדרשים? היעזרו בחברה מומחית וחסכו מעצמכם כאב ראש, כסף מיותר וזמן שלא ישוב לעולם. כמובן שתהיו כנים במילוי הטופס, אל תחמיצו פרטים ואל תחשבו ש"בחיים לא יעלו עליכם". האח הגדול האמריקאי יודע הכול…

 

מהי הסיבה הנפוצה ביותר לסירוב?

גולת הכותרת של ויזה לארה"ב היא השאלה האם הוכחתם בבקשתכם קשר הדוק לישראל, כזה שלא יעורר כל חשד שמא לא תרצו לשוב לכאן, ותשתכנו דרך קבע (באופן לא חוקי) בארצות הברית. קשר כזה עשוי לבוא לידי ביטוי, למשל, בדירה שרכשתם, בנישואים מתמשכים, בילדים, בעסק שברשותכם, במשרה שבה אתם מועסקים שנים ארוכות, בהשקעות כספיות משמעותיות וכדומה. זוהי, אפוא, הסיבה הנפוצה ביותר לסירוב, והפסיקה, במקרה זה, סופית. חברה מומחית תוכל לסייע לכם להגיש את המסמכים הרלוונטיים ולהביא הוכחות ועדויות לחזרתם הצפויה ארצה.

משלמים על טעויות העבר

סיבה נפוצה נוספת לקבלת סירוב ויזה לארה"ב היא שהייה מתמשכת וללא הסבר מניח את הדעת בארצות הברית בעבר. למשל, אם לאחר הצבא טסתם לטיול של שבוע בניו יורק ובסופו של דבר נשארתם 18 חודשים, יתכן מאוד וכיום, גם אם חלפו 10 שנה, לא תקבלו ויזה לארה"ב בשל כך. החוק הפשוט קובע: שהית באופן לא חוקי בין חצי שנה לשנה – לא תקבל ויזה למשך 3 שנים. שהית מעל שנה? תשכח מארה"ב למשך 10 שנים, לא פחות!

סיבות נוספות לסירוב

אלו הן הסיבות המרכזיות לתשובת סירוב ויזה לארה"ב, אך הן אינן היחידות. עבר פלילי, למשל, אינו פוסל אתכם באופן אוטומטי, אך בהחלט מקטין את הסיכויים שלכם וזאת בהתאם למהות העבירה, מתי בוצעה ועוד. סיבה נוספת, שלצערנו אינה כה נדירה, היא שנתפסתם מציגים מסמכים מזויפים או משקרים בריאיון. פסילה זו עשויה להימשך לנצח. גם חשד שמא מטרת נסיעתכם היא להישען כלכלית על ארה"ב ולמעשה, להפוך לנטל על המדינה, עלול להוביל לפסילתכם. בשורה התחתונה, תהיו אמינים, תהיו מדויקים, תיעזרו בחברה מקצועית והכול יהיה בסדר. בהצלחה!

רוצה שנעשה את העבודה בשבילך?

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!