צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

ויזה לארה"ב בדרכון שפג תוקפו

אם גם אתם גיליתם שפג תוקפו של הדרכון שלכם ואינכם יודעים האם עדיין ניתן להשתמש באותה ויזה לארה"ב אשר מוצמדת לאחד מדפי הדרכון. אם אתם תוהים האם תצטרכו להגיע אל שגרירות ארצות הברית וזאת על מנת שאחד הפקידים בה ידביק מחדש את הויזה הקיימת בדרכון הישן לדרכון החדש או שמא תצטרכו לחזור על הליך הבקשה לויזה לארה"ב מחדש, במאמר זה תוכלו למצוא את כל התשובות לכל מצבי ויזה לארה"ב בדרכון שפג תוקפו.

שימוש בשני דרכונים – אפשרי!

בשורה משמחת לכל אלו שחוששים שמא הם יצטרכו להתחיל ולעבור את כל הליך בקשת הויזה לארה"ב מחדש. נכון להיום באם פג תוקפו של הדרכון הישראלי, אך הויזה שלכם לארצות הברית עדיין בתוקף, יש לכם אפשרות לטוס לארצות הברית עם שני דרכון: הדרכון שאינו בתוקף ובו מוטמעת הויזה לארה"ב והדרכון החדש. הנקודות החשובות אותן יש לקחת בחשבון במקרה זה הן:

  • מוצא – שני הדרכונים שתציגו חייבים להיות מאותה מדינה. במקרה שלנו שני הדרכונים חייבים להיות מישראל.
  • שמיש – הויזה בדרכון שאינו בתוקף חייבת להיות שמישה. כלומר, טרם ההחלטה לבחור באפשרות של הצגת שני הדרכונים, כאשר באחת מהם הויזה, יש לוודא שהויזה לא הושחתה בשום צורה בעת ביטולו של הדרכון הישן. פעמים רבות הפקיד שמבטל את הדרכון הישן וזאת על ידי גזירה, גוזר בטעות גם חלק מאישור הויזה. במקרה כזה הויזה פסולה ולא ניתן להשתמש בה, קרי, להיכנס איתה לארצות הברית.
  • השחתה – באם הויזה לארצות הברית בדרכון שאינו בתוקף, הושחתה, תצטרכו לעבור את כל תהליך הוצאת ויזה לארה"ב מחדש. שכן, תידרשה לויזה חדשה לארה"ב.

לא מעוניינים לנסוע עם שני דרכונים – מה עושים?

אם גם אתם (כמו רוב האנשים), אינכם מעוניינים לטוס עם 2 דרכונים, תצטרכו לעבור את תהליך הוצאת הויזה, שוב והפעם על גבי הדרכון החדש (התקף) שלכם. כלומר, מילוי טופס 160-DS ושליחתו. הדפסת דף אישור הכולל את טופס הבקשה שמילאתם וקוד זיהוי. לאחר שני אלו, יש לבצע רישום של בקשה לויזה לארה"ב, לשלם את האגרה הנדרשית, לקבוע מועד לראיון ויזה לארה"ב בקונסוליה בירושלים או בשגרירות ארצות הברית בתל אביב (בהתאם למקום המגורים שלכם או בהתאם למועד הנפקת הויזה הקודמת לארה"ב – מומלץ לברר עם חברה המומחית בכל הקשור אל הוצאת ויזה לארצות הברית בדרכון שאינו בתוקף). השלב הבא יהיה קבלת אישור בדואר האלקטרוני שקבעתם פגישת ראיון ביום ותאריך מסויימים. מייל זה יכלול הוראות לגבי יום הראיון.

בדומה לתהליך הקודם בו הוצאתם ויזה לארצות הברית גם כאן תצטרכו למלא בדייקנות את טופס ה- 160-DS, גם במצב של ויזה לארה"ב פג תוקף תצטרכו להגיע לראיון עם דף אישור של בקשה זו ותמונה צבעונית באיכות טובה ובגודל של 5 על 5 סנטימטרים שלכם. בנוסף, יש להביא את אותו הדרכון שאינו בתוקף ובו מודבקת הויזה לארצות הברית, דרכון בתוקף, הזמנה לראיון וכל מסמך שיכול לשכנע את המראיין שאינכם מהווים איום כלשהו על ארצות הברית או מתכוונים לשהות בה מבחינה לא חוקית. בהצלחה!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!