צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

ויזת חירום לארה"ב

בין אירועי החיים השגרתיים המלווים את חיינו בכל עת, צצים לעיתים אירועים שלא ניתן לחזותם מראש ואשר דורשים היערכות מהירה. כאשר אותו אירוע בלתי צפוי מתרחש בארצות הברית הרחוקה, העניין עלול להיות סבוך מעט יותר. כידוע, על מנת לבקר במדינה הגדולה, יש להצטייד באשרת כניסה, קרי ויזה לארה"ב. אלא שקבלתה כרוכה בהמתנה של שבועות אחדים לכל הפחות. מה עושים? בתור התחלה, קוראים את הכתבה הבאה…

 ויזת חירום לארה"ב – באילו מקרים?

על הרשויות האמריקאיות, מה לעשות, אי אפשר לעבוד, ולכן ויזת חירום לארה"ב לא תינתן במקרה שזכיתם בכרטיסים למשחק NBA או שדונלד טרמפ הזמין יהודים מכל רחבי העולם לבקר בבית הלבן. ויזת חירום לארה"ב, כשמה כןהיא, מיועדת למקרי חירום בלבד. ואילו המקרים הבולטים אשר יכולים לזכות אתכם באשרה המהירה:

  1. חתונה של קרוב משפחה מדרגה ראשונה: תיאורטית ניתן לקבל ויזת חירום גם אם מדובר בדרגה שנייה או חבר קרוב, אך במקרים אלו סיכויי ההצלחה שלכם מופחתים.
  2. הלוויה של קרוב משפחה מדרגה ראשונה: ההערה מהסעיף הקודם רלוונטית גם למקרה זה. הדגש הוא על הלוויה ולא על אזכרה, אליה ניתן להיערך מבעוד מועד.
  3. אירוע רפואי דחוף של קרוב משפחה מדרגה ראשונה: גם במקרה ומדובר בביקור למטרת פרידה מאדם שאבדו הסיכויים שיישאר בחיים, ייתכן מאוד ובקשתכם תאושר.
  4. צורך בטיפול רפואי דחוף עבורכם: יש להבחין בין טיפול שהכרחי בטווח הזמן המיידי לכזה הניתן לדחותו. כמובן שיש גם לתת את הדעת מדוע בחרתם לקבל את הטיפול בארה"ב ולא בישראל.
  5. אירוע עסקי: כנס או סיטואציה אחרת המחייבת את נוכחותכם. נדרשות הוכחות לעצם קיום האירוע ולנחיצות שלכם בו. בסעיף זה, סיכויי קבלת הבקשה נמוכים יותר מאשר במקרים הקודמים שהוזכרו.
  6. תחילת עבודה / לימודים: חשוב להדגיש שבקשה זו רלוונטית רק אם, למשל, התקבלתם ללימודים ימים אחדים לפני תחילתם, ולא אם התקבלתם לפני חודשיים ורק עכשיו נזכרתם לבקש ויזה לארה"ב.

 מה עושים כדי לקבל ויזת חירום לארה"ב

ראשית, נכנסים לאתר השגרירות. יש לציין שהאתר הינו בשפה האנגלית. שנית, מאתרים את טופס הבקשה לקבלת ויזה לארה"ב –DS-160. שלישית, משלמים את האגרה המבוקשת (בין 160 ל-200 דולר אמריקאי, תלוי בסוג הוויזה). רביעית, ממלאים את כל סעיפי הטופס (15 עמודים!) ע"פ ההוראות, ללא פספוסים ושגיאות. חמישית, שולחים את הטופס ומחכים לאישור קבלה ולזימון לראיון. בשלב הזה, יש לבקש הקדמת הריאיון באמצעות הטלפון או מייל ייעודי. רצוי לצרף מסמכים התומכים בבקשתם.

רוב האנשים בוחרים להיעזר בחברות חיצוניות, כמו חברת 'מאסטר ויזה' בעלת הניסיון והמוניטין המוצלח בכל הקשור אל ויזות לארצות הברית. חברת 'מאסטר ויזה' המתמחה בשירות המיוחד של ויזת חירום לארה"ב, תאפשר לכם למקסם את סיכויי ההצלחה שלכם ותגבה מכם עלות עבור השירות, רק אם הויזה אכן הוקדמה. עכשיו כל שנותר זה לחכות לתשובה, להתגלח ולהתבשם ביום הריאיון, ולקוות שמספר ימים לאחר קיומו של ראיון זה, הויזה המיוחלת תהיה בידכם. בהצלחה!

צור קשר כעת ונתקשר אלייך מיד!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!