מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

 

חידוש דרכון אמריקאי בדחיפות

הכול כבר כמעט מוכן לטיול המתוכנן שלכם או אפילו למעבר לארצות הברית, אך ברגע האחרון לפני שאתם רוכשים את כרטיסי הטיסה, אתם מגלים כי התוקף של הדרכון שלכם פג לו לפני זמן קצר.

כאשר אתם זקוקים נואשות לשירות של חידוש דרכון אמריקאי דחוף אין לכם את הזמן לחכות עכשיו שבועיים או אפילו שלושה שבועות עד אשר הדרכון שלכם יגיע מארצות הברית, שהרי כידוע הדרכונים האמריקאים מונפקים כיום רק בארצות הברית. במקרים מעין אלו כדאי מאוד לפנות אל חברה שמתמחה בדיוק בתחום הזה והיא תוכל לסייע לכם להנפיק במהירות שיא דרכון אמריקאי חדש.

חידוש דרכון אמריקאי חירום – מדוע לא כדאי לבד?

כאשר אתם זקוקים לטיפול מהיר ומידי של חידוש דרכון אמריקאי דחוף, בין אם זה לרגל מעבר מגורים בארצות הברית ובין אם מדובר בלימודים ואין לכם את הזמן לחכות את משך הזמן הסטנדרטי אותו יש להמתין בדרך כלל בעת הנפקה של דרכון אמריקאי (וגם בעת חידוש הדרכון) במקרים מעין אלו ניתן אמנם לנסות להתמודד לבד מול האתגר ומול הקונסוליה או השגרירות. אך דעו, כאשר מנסים לעשות את הדבר לבד, הרי שעלולים להסתבך לגמרי בסבך הבירוקרטיה. חברה חיצונית ומקצועית שזהו עיקר תפקידה כבר יודעת אל מי עליה לפנות בעת אשר כזאת. היא מכירה את כל התהליך המורכב ויודעת איך עליה לבצע את כל השלבים במהירות שיא על מנת שלא תצטרכו להתעכב עם הטיסה שלכם.

חידוש דרכון בעיקרון כולל מילוי של כל הפרטים מחדש כל פרטי העיסוק וכו' , ובמקרים מסוימים יידרש גם הריאיון עם הקונסול. מדובר בריאיון רציני כאשר בסיומו יש לחתום בפני הקונסול כי כל הפרטים שנאמרו ונרשמו הינם אמתיים. אז נכון שלא בכל מקרה אתם תהיו עשויים להזדקק לכך. כאשר מדובר בדרכון שעדיין לא עברו עליו חמש עשרה שנה והוא פג לאחר עשר שנים הרי שמרב הסיכויים שלא יהיה עליכם לעמוד גם מול הריאיון. אך בכל מקרה וכמובן כאשר מדובר במקרה חירום, כדאי מאוד לפנות לקבלת עזרה מקצועית.

ניתן לחדש דרכון אמריקאי תוך 24 שעות

פנו למאסטר ויזה כעת בכל שאלה בנושא חידוש דרכון אמריקאי דחוף

ניתן להשאיר פנייה באתר או להתקשר 1700-72-74-76

מאמרים נוספים

נגישות

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!