צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

 

שגרירות ארה"ב בישראל

שגרירות ארה"ב בישראל מקבלת את פניהם של אזרחי מדינת ישראל למטרות מגוונות שעל פי רוב מסתכמות בבקשות להוצאת דרכון אמריקאי, או לחילופין בקשות להוצאת ויזה לארה"ב. במדינת ישראל של שנת 2014 קיימות שתי שגרירויות, האחת ממוקמת בעיר תל אביב למרבית תושבי מדינת ישראל ואילו השגרירות השנייה ממוקמת בירושלים ופותחת שעריה לתושבי ירושלים וסביבתה.

שגרירות ארה"ב בישראל ממוקמת ברחוב הירקון 71 בטיילת תל אביב ואילו השגרירות בירושלים שהיא הקונסוליה הכללית ממוקמת ברחוב דוד פלוסר 14 שכונת ארנונה. שגרירות ארצות הברית מעמידה לרשות אזרחי ישראל אתר אינטרנט המפרט את הבקשות המגוונות וההליכים הנדרשים למימוש והוצאה לפועל של כל בקשה. האתר מציג מידע עדכני ורלוונטי בשפה העברית ובכתובת http://israel.usembassy.gov

מתי ניתן לגשת אל שגרירות ארה"ב בישראל

שגרירות ארה"ב בישראל מקבלת קהל מימי שני ועד שישי בין השעות 7:30 ועד 13:30 אך אם אתם נדרשים להוציא ויזה לארה"ב עליכם להגיע רק לאחר שקבעתם זמן מדויק אל מול השגרירות. אם הנכם אזרחים אמריקאים המבקשים לחדש דרכון אמריקאי, הנכם יכולים להגיע גם ללא תור מוסדר.
בכניסה אל מתחם השגרירות יבצע אחד מעובדי הביטחון, בדיקה ביטחונית מוקפדת בה הוא יוודא כי אין אתם מכניסים נוזלים, טלפונים ניידים מחשבים ומוצרים אלקטרונים אחרים כמו גם כלי נשק וחפצים חדים. על כן, אם נקבע לכם פגישה בשעה ספציפית הגיעו מעט מוקדם יותר לבדיקה הביטחונית שעתידה לעכב אתכם.

הראיון אותו תעברו בשגרירות

שגרירות ארה"ב בישראל תדרוש מכם לעבור ראיון בשגרירות לקבלת ויזה לארה"ב , בין אם ביקשתם להוציא דרכון אמריקאי ובין אם בקשתם להוציא ויזה לארה"ב. הראיון הוא ענייני ועל פי רוב יכלול שיחת חולין קצרה ושאלות נקודתיות (בהתאם לטפסים אותם התבקשתם למלא מבעוד מועד), בין היתר אודות מקום עבודתכם, מצבכם המשפחתי, מטרת הטיסה לארה"ב ועוד. המטרה העיקרית בראיון היא להוכיח כי אתם טסים לביקור בלבד ומיד בסיומו אתם עתידים לחזור לגבולות ישראל ללא השתהות. באם הגעתם לחידוש דרכון אמריקאי, דאז המצב שונה.

נשמח לענות לשאלותיכם ולתת ייעוץ ראשוני חינם ללא כל התחייבות!

התקשרו : 1700-72-74-76 או השאירו פרטיכם ונציג יצור עמכם קשר

מאמרים נוספים

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!