מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

כל היתרונות באזרחות אמריקאית

אזרחות אמריקאית היא אחת האזרחויות החזקות בעולם, ומביאה איתה לא מעט יתרונות משמעותיים. אנשים רבים מייחלים לאזרחות כזו, כך שאם יש ברשותכם אזרחות אמריקאית או יש לכם את האופציה להוציא אחת כזאת, תדעו שאתם ברי מזל. מצד שני, חשוב לשקול את כל היתרונות מול החסרונות ולהבין אילו תועלות האזרחות הזו יכולה להביא לכם, כך שתמקסמו את השימוש בה על הצד הטוב ביותר.

כדי להתחיל להבין מה האזרחות הזו מביאה לכם, אספנו עבורכם את כל היתרונות המרכזיים בהחזקת אזרחות אמריקאית >>

הגירה ועבודה

לא מעט ישראלים חולמים את החלום האמריקאי ומעוניינים להגר לתקופה ארוכה או קצרה לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. אזרחות אמריקאית היא הדרך הקלה ביותר להגר באופן חוקי לארצות הברית, למצוא עבודה טובה עם שכר גבוה וביטוח רפואי, ללא הגבלת זמן או מקצוע. גם אם אתם לא מתכוונים להגר כבר מחר, אזרחות אמריקאית משאירה לכם את הדלתות לארצות הברית פתוחות תמיד.

הטבות

גם אם הגירה היא לא הכיוון שלכם, טוב לדעת שיש הטבות שתהיו זכאים להם עם אזרחות אמריקאית גם בארץ ישראל. לדוגמה, אזרחות אמריקאית מספקת קצבת ילדים בסכום שנתי של עד 1000$ עבור כל ילד! כדי להינות מההטבה הזו יש לעבור תהליך הוצאת מספר Social Security לכל ילד, שזהו בעצם מספר המקביל לתעודת הזהות הישראלית. במידה ואתם סטודנטים, תהיו זכאים להחזר שכר לימוד של עד 1000$ בשנה לסטודנטים בעלי אזרחות אמריקאית; גם כדי להינות מהטבה זו עליכם לעבור תהליך הוצאת מספר Social Security. בנוסף, תהיו זכאים לסיוע בפנסיה וסיוע במקרים של אובן כושר עבודה. כל זה גם על אדמת ארץ ישראל!

בחירות

עוד הטבה משמעותית לאזרחות אמריקאית היא האופציה להצביע בבחירות לנשיאות. כמו שכולנו יודעים, הממשל האמריקאי הוא מהחזקים בעולם, ויש לו השפעה רבה וישירה על הפוליטיקה פה בישראל. אזרחות אמריקאית מאפשרת להצביע בבחירות הן אם אתם גרים בארץ והן אם אם אתם גרים בארצות הברית, ולהשפיע באופן ישיר על הנשיאות והקונגרס.

דרכון אמריקאי

באופן טבעי אזרחות אמריקאית משמעותה גם דרכון אמריקאי, והדרכון האמריקאי הוא דרכון חזק מאוד בעולם. הוא מאפשר כניסה קלה או זכות לויזה מידית בלא פחות מ-147 מדינות שונות – ארצות הברית למעשה נמצאת בראש רשימת מספר המדינות אליהן ניתן להיכנס ללא ויזה!

מי נחשב אזרח אמריקאי?

  • ילודה – אם נולדתם בגבולות ארצות הברית, אתם זכאים לאזרחות אמריקאית באופן אוטומטי
  • הורים – אם נולדתם בישראל לשני הורים אמריקאים, גם במקרה כזה אתם זכאים לאזרחות אמריקאית.
  • חוק הסבא – אם נולדתם בישראל להורה אמריקאי אחד, וכן לסבא או סבתא אמריקאים, תהיו זכאים לאזרחות אמריקאית. חוק זה כולל כמה סייגים, ביניהם שההורה או הסבים שהו בארצות הברית לפחות חמש שנים טרם הלידה.

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!