צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

 

מהם השלבים להוצאות ויזה

מילוי טפסים בעברית
מאסטר-ויזה תשלח לכם (במייל) טפסים רשמיים של שגרירות ארה"ב בעברית, עליכם למלא את הטפסים בקפדנות רבה. הצוות יעבור על הטפסים, יתרגם וישנה לפי מידת הצורך בצורה הנכונה אל מול השגרירות כמובן יעבירם לשגרירות במקומכם. יש לעשות כך עבור כל אחד מבני המשפחה או הקבוצה. לאחר מילוי הטפסים יש לרכוש תור לשגרירות.

רכישת תור אגרת ויזה מהשגרירות
כחלק מהתליך הוצאת הויזה יש לתאם מועד ראיון בשגרירות לכל אחד מהפונים לבקשה. ע"מ לתאם תור צריך לשלם מראש את אגרת הויזה בסך 160$. ניתן לרכוש את האגרה באמצעות קו השירות האוטומטי לתשלום אגרה באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי או בסניף דואר נבחר (לא כל סניף דואר מעניק שירותי ויזה חפש כאן סניף נבחר הקרוב אליך) לאחר התשלום תקבלו מספר אישור. אותו יש להעביר לנציג ממאסטר-ויזה על מנת שהנציג יסיים את תהליך ההרשמה שלכם מול השגרירות.

הכנה לראיון
זה התפקיד שלנו, אנו נרכז את כלל הטפסים  הרלוונטים לויזה לארה"ב נחתום ונעביר עותק לשגרירות ארה"ב ולכם. לאחר שתקבלו העתק הטפסים מאתנו נפרט על כל אחד מהם בהסבר מפורט. בנוסף תקבלו ייעוץ אישי בנוגע ליום הראיון בשגרירות והדרכה מלאה לתהליך כגון: טפסים רלוונטים, תדפיסי בנק, הצהרת רו"ח במידה ואתם עצמאיים (מצא כאן את הרשימה המלאה).

ראיון
הראיון בשגרירות ארה"ב מתקיים או בתל אביב רח' הירקון 71 או בירושלים רח' נבולס 27 , תלוי באזור מגורייך. מטרת הראיון הוא – לרכז את כלל הטפסים ולבחון את בקשת המועמד לויזה ולשאול מספר שאלות לא מעמיקות בנוגע לנסיעה. תשובה בנוגע לבקשתכם תקבלו ישירות מהמראיין. משך הראיון הינו כמספר דקות אך עקב התורים הארוכים עלול להמשך כ-3 שעות. בתום הראיון הדרכון יישאר בקונסוליה להטבעת הויזה בדרכון.

הדרכון ובו הויזה יישלח בדואר
לאחר אישור הבקשה מטביעה השגרירות את הויזה בדרכון מבקש הבקשה, עד-5 ימי עסקים מיום הראיון יגיע הדרכון באמצעות חברת UPS. נא לשים לב כי בעבר היה צורך לשלם עבור שירות זה בדואר וכיום אין צורך מכיוון שהוא משוכלל בתוך אגרת הויזה. במידה הנכם זקוקים לדרכונכם לנסיעה לחו"ל ומעוניינים שהשגרירות תדפיס את הויזה במועד מאוחר יותר- הדבר אפשרי , נא לציין זאת לקונסול במעמד הראיון וזה ייתן לכם טופס מיוחד למקרים מסוג זה.

נשמח לענות לשאלותיכם ולתת ייעוץ ראשוני חינם ללא כל התחייבות!

התקשרו : 1700-72-74-76 או השאירו פרטיכם ונציג יצור עמכם קשר

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!