מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

הוצאת מספר Social Security

כיום חייב כל אזרח אמריקאי להחזיק במספר כפי שהוא מכונה – Social Security  סושל סיקרטי אמריקאי. זאת בכדי שיוכל לחדש את הדרכון האמריקאי וגם כדי לנהל חשבון בנק בישראל, ועוד כמה פעולות חשובות.

החל מתאריך 1.1.2017 מחויב כל ישראלי שמחזיק באזרחות אמריקאית להוציא SSN שזהו קיצור של המילים Social Security Number –מספר ביטוח לאומי בארצות הברית.

על פי החוק החדש מחויבים כל הבנקים בכל העולם כולל הבנקים אשר במדינת ישראל, להחתים את כל האזרחים האמריקאים המתגוררים בתחומה, על טופס W9 שהוא דורש את המספר Social Security  סושל סיקרטי. במקרים אשר הבנק אינו מחתים את האזרח האמריקאי על הטופס המבוקש הרי שכל התשלומים אותם הוא יקבל מחוץ לארץ ינוכו באופן אוטומטי בכמעט שליש. (30%) משום כך אנחנו רואים היום כי הבנקים מקפידים מאוד על מילוי החוק הזה והם מקפיאים את החשבונות של האזרחים האמריקאים בישראל, כאשר אין ברשותם את המספר הדרוש, – Social Security   סושל סיקרטי.

חידוש דרכון אמריקאי רק באמצעות מספר SSN

על פי החוק החדש, אין אפשרות לחדש את הדרכון האמריקאי ללא מספר SSN.  משום כך חשוב מאוד לדאוג שיהיה לכם את המספר בשגרירות ארצות הברית ובישראל כדי שתוכלו לבצע את כל הפעולות החשובות לכם.

רמת חיים סבירה בארצות הברית באמצעות SSN

לא רק עם הבנקים ועם הכספים המגיעים אליכם אתם עלולים להסתבך בעת אשר אתם מנסים להתמודד בלי מספר. כאשר אין לכם מספר אתם חיים בבעיה יומיומית. כך למשל לא תוכלו ליהנות מהטבות שונות כמו להנפיק כרטיס אשראי, לפתוח חשבון חדש בבנק, לקבל שירותי חשמל וטלפון, ואף פרט כה טריוויאלי כמו רישום של הילד שלכם לגן עשוי להיתקל במבוי סתום בהיעדר המספר.

אז כיצד מוציאים מספר?

תהליך הנפקת המספר עשוי להיות תהליך מייגע וארוך מאוד. הוא עשוי לארוך אף חצי שנה ויותר. זה אומר שחשבון הבנק מוקפא למשך כל התקופה הזו. כדי לקבל את המספר הנכסף, יש להגיש בקשה באתר הביטוח הלאומי האמריקאי, ולהציג בשגרירות תעודת לידה אמריקאית או תעודת אזרחות בתוספת מסמכים שונים ולאחר מכן להמתין בסבלנות עד להנפקת המספר.

פנו למאסטר ויזה כעת בכל שאלה בנושא הוצאת מספר Social Security

ניתן להשאיר פנייה באתר או להתקשר 1700-72-74-76
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!