צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

 

בקשת ויזה לארה"ב

בקשת ויזה לארה"ב מתבצעת בשגרירות ארצות הברית בעיר תל אביב (למעט תושבי ירושלים וסביבותיה אשר רשאים לגשת אל שגרירות ארה"ב בירושלים). התהליך כרוך בהגשת טפסים, בראיון אישי ובתשלום אגרה – MRV. החשוב מכל בתהליך הוא לקבוע פגישה מבעוד מועד לראיון שיתקיים בשגרירות, אחרת לא יקבלו אתכם להמשך תהליך. בקשת ויזה לארה"ב דורשת הקפדה על הפרטים הגדולים והקטנים כאחד, במידה ותשגו, תאלצו לשנות הלוך ושוב את טעויותיכם, מה שיעלה לכם בזמן וכסף.

שימו לב כי מועמדים אשר טרם חצו את גיל 14 או לחילופין מועמדים שעברו את גיל ה- 79 לחייהם, אינם נדרשים בראיון אישי ותהליך בקשת הויזה מקוצר עבורם, בני משפחתם הם אלו שידרשו לבצע את ההליך המקובל במידה וגם הם יגישו בקשת ויזה לארה"ב.

תהליך הבקשה
תהליך בקשת ויזה לארה"ב מתנהל באופן בירוקרטי ובלתי מתפשר.
טופס בקשת ויזה – כל אדם ללא הבדל דת, גזע או מין, מתבקש למלא טופס בשם DS-160 אותו ניתן להוריד באתר השגרירות שכתובתו:

https://ceac.state.gov/genniv

את הטופס ניתן למלא באופן מקוון ולשלוחו ישירות אל המיון הראשוני בשגרירות. שימו לב כי אתם ממלאים את הטופס בקפדנות יתרה וכי אין שגיאות או טעויות כתיב בנתונים אותם תתבקשו למלא. לעיתים טעות באות אחת בשמכם הפרטי או שם משפחתכם, עלולה להוביל לפסילת הטופס ואף לדחיית קבלת הויזה.

בכדי לעזור לכם למקסם את הסיכויים לקבלת ויזה לארה"ב, הקמנו שרות ייעודי בחברתנו. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר טרם מילוי הטופס.

במעמד שליחת הטופס תתבקשו לצרף תמונה ולשלם אגרה בסכום נקוב. שימו לב כי הטפסים כולם נכתבו באנגלית וכי עליכם להשיב עליהם באנגלית, כך שאם אתם מתקשים בקריאה או לחילופין בכתיבה, רצוי שתעזרו בחבר, מכר או בן משפחה הדובר את השפה על בוריה לרבות קריאה וכתיבה.

קביעת ראיון אל מול השגרירות
לאחר הגשת הטפסים לויזה לארה"ב ותשלום האגרה, ניתנת לכם שנה שלמה (עד שנה מיום התשלום), להגיע לראיון בשגרירות להמשך התהליך. קחו בחשבון וזכרו כי השגרירות אינה יוצרת איתכם קשר לאחר שליחת הטפסים וכי המחוייבות לקבוע ראיון בשגרירות מוטלת עליכם ועליכם בלבד.
את התור הנכם יכולים לקבוע באתר השגרירות תחת חשבונכם האישי או לחילופין באמצעות מוקד הפניות שמספרו 03-9400490.

נשמח לענות לשאלותיכם ולתת ייעוץ ראשוני חינם ללא כל התחייבות

התקשרו : 1700-72-74-76 או השאירו פרטיכם ונציג יצור עמכם קשר

מאמרים נוספים

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!