מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

איך לחדש פספורט מהר

יש מצבים בהם אנו עומדים בפני מצב לא נעים בו אנו מגלים שהפספורט שלנו לא בתוקף/אבד או נגנב ואנו חייבים לחדש אותו במהירות וזאת לצורך נסיעה בהולה לארצות הברית. אם בעבר, תהליך חידוש דרכון אמריקאי היה סיפור מורכב וארוך במיוחד, כיום ניתן לקצר אותו ולהבטיח שהתהליך עצמו יתנהל באופן מדויק. במאמר זה נסביר לכם כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם באמצעות שירות חידוש פספורט אמריקאי מהר. מעוניינים לדעת כיצד? תתחילו לקרוא…

מדווחים ומתחילים תהליך חידוש פספורט אמריקאי

אין זה משנה באם הדרכון האמריקאי שלכם נגנב/אבד או שלא שמתם לב ופג תוקפו. אמנם הסיטואציה אינה נעימה ובמיוחד לאותם אנשים שחייבים להגיע אל ארצות הברית במהרה משום סיבה זו או אחרת, עדיין חשוב להירגע, לברר האם חידוש דרכון מהר הינו דבר אפשרי וכיצד ניתן לבצע זאת.

באם מדובר על דרכון שאבד או נגנב הצעד הראשון תמיד יהיה דיווח מהיר וזאת באמצעות טופס DS-64, אותו ניתן למצוא באתר האינטרנט של הקונסוליה האמריקאית (אפשרות מהירה תהיה על ידי הקלדת מחרוזת המילים הבאות בגוגל: RENEW LOST AMERICAN PASSPORT). כאן חשוב למלא את הטופס באופן נכון ומדויק, ללא שגיאות כתיב ושאר טעויות. לאחר מכן, יש לצרף אל הטופס אישור משטרה באנגלית שמהותו דיווח גניבת הדרכון, מסמך המעיד על כך שהנכם אזרחי ארצות הברית, צילום של הדרכון הישן או זה שנאבד, תמונה בגודל 5*5 ותעודה המעידה על זהותכם (תעודה זהות, רישיון נהיגה וכו'). בנוסף, תצטרכו למלא טופס בקשת דרכון (ולא לחתום עליו טרם אתם מגיעים לראיון). טופס DS-11 .

 קובעים פגישה והדרכון האמריקאי כבר בדרך

בשלב השני, כאשר הטופס כבר נשלח וקיבלתם על כך אישור במייל חוזר, עליכם לקבוע פגישה באחת משתי האפשרויות הבאות: בית השגרירות האמריקאית בירושלים או במשרדי השגרירות שבתל אביב. במקרים של חידוש דרכון אמריקאי שאבד, לרוב תיקבע הפגישה בטווח של שבועיים יד שלושה שבועות. במקרה ואתם זקוקים לשירות חידוש דרכון מהיר (למשל, אם אתם מבקרים בארץ לזמן קצר וזקוקים לדרכון לשם חזרה לארצות הברית), ישנו טופס נוסף שעליכם להגיש בצירוף נימוק לבהילות הבקשה. במקרה והבקשה מוצדקת, תזכו לפגישת הריאיון בתוך ימים ספורים.

 חוסכים בזמן ובכאבי ראש – שוכרים מומחים לביצוע העבודה

אם אין לכם זמן לבזבז על הליך חידוש דרכון מהר ועדיין אתם חייבים בטיפול מיידי, עזרה בכל הקשור אל מילוי הבקשה באופן מדויק ועזרה בכל הקשור אל הנפקת הדרכון האמריקאי שלכם, ניתן לפנות אל חברה חיצונית המעסיקה מומחים בתחום. פנייה אלינו תבטיח לכם אחוזי הצלחה גבוהים, ביצוע התהליך ללא טעויות מיותרות ושחרור מהביורוקרטיה המתסכלת. באם קורה מקרה והשגרירות האמריקאית אינה חושבת שהמקרה שלכם דחוף ולא מסכימה לחדש את הדרכון האמריקאי שלכם תוך כ- 48 שעות, תוספת התשלום בעבור שירות חידוש דרכון במהרה, מתבטלת. בהצלחה!

רוצה שנחדש עבורך את הדרכון האמריקאי דחוף?

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!