רוצה לחיות בארה"ב? הרשמה מוקדמת מוזלת לכבוד חג הפסח עד 29/04

היתרונות להנפקת אישור כניסה לארה"ב ESTA באמצעות מאסטר ויזה?
אם בקשתך תסורב תקבל זיכוי - לא אושרת לא שילמת!*

הגשת הבקשה בעברית בצורה נגישה!​

קבלת אישור כניסה לארה"ב עד 24 שעות!
ערעור מול הרשויות האמריקאיות במקרה סירוב!
הדרכה מלאה והסבר אודות האישור החדש!
ניסיון עשיר של אלפי בקשות כניסה לארה"ב!
מאמרים מומלצים
מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

האם כדאי להיעזר בחברה כמו מאסטר ויזה לצורך חידוש הויזה

מתכננים ביקור בארצות הברית בקרוב? נפלא! זה הזמן להעיף מבט באשרת הכניסה שלכם (ה – "ויזה") ולוודא שתוקפה אינו עמוד לפוג בקרוב. גיליתם שכן? בואו נראה כיצד מבצעים בימינו את תהליך חידוש ויזה.

בירוקרטיה היא אף פעם לא דבר נעים, גם אם היא צבועה בכחול לבן וגם אם היא תוצרת אמריקה ובכל זאת

חידוש ויזה לארה"ב בימינו פשוט ומהיר הרבה יותר מאשר היה לפני עשור או שניים. הדבר מתבטא בעיקר בחלק הארי של התהליך, אותו מבצעים באמצעות האינטרנט. נכנסים לאתר השגרירות, מוצאים את הטופס הרלוונטי, ממלאים ושולחים! פעם היו שלבים רבים והרבה ניירת. לא עוד. אם אתם אנשים אנלוגיים בעלי יכולת מוגבלת בפעולות כמו מילוי טפסים אינטרנטיים (בעיקר בשפה האנגלית), תוכלו להיעזר בחברת 'מאסטר ויזה' שהופכת את תהליך החידוש לפשוט במיוחד. ובכל זאת, הנה מספר נקודות שחשוב שתדעו בעצמכם:

  • טופס חידוש ויזה נקרא DS-160 והוא בדיוק אותו טופס אותו אתם ממלאים אם זו בקשתכם הראשונה לאשרה.
  • אשרות הכניסה לארה"ב מקוטלגות לפי סיבת הביקור. ויזת B1 B2 היא ויזת התייר המתאימה לכם במידה ואתם מבקרים בארה"ב למטרות חופשה / פרטיות.
  • אם חשבתם שטופס הבקשה קצר ופשוט, חשבו שוב. הוא באנגלית, מתפרס על פני 15 עמודים ומכיל למעלה מ-100 סעיפים שונים ומשונים.
  • צאו מהגישה הישראלית של עיגול פינות ו"יהיה בסדר". כל טעות בטופס המילוי, יפסול אותו ויחייב אתכם במילוי מחודש ויגרום לתהליך כולו להתארך לטווח של מספר חודשים.
  • לא חשבתם שמדובר בתהליך חינמי, נכון? אגרת חידוש ויזה (כמו גם בקשה חדשה לויזה) עומדת על 185 דולר נכון לכתיבת שורות אלו. ולא! אם יחליטו לבסוף לדחות את בקשתכם, לא תקבלו את כספכם בחזרה.

 ראיון הבקשה– ישן מול חדש

  • חידוש ויזה הכולל ראיון – לאחר מילוי הטפסים בהצלחה וקבלת אישור לכך, תקבלו בחלוף ימים אחדים מועד לראיון אותו תעברו בשגרירות ארה"ב. ניתן לבקש להקדים את הריאיון באמצעות הטלפון או האינטרנט, אך רק בקשות בעלות נימוק מוצדק עשויות להיענות בחיוב (חתונה, הלוויה, הליך רפואי, עניין עסקי וכו'). בראיון עצמו, הנערך בשפה העברית (ניתן גם באנגלית), תישאלו לגבי מטרת הביקור, המשך שלו, המקומות בהם תלונו וכדומה. הוכחות, רמזים ועדויות לכך שתשובו ארצה, כגון אישור נישואים, עבודה, משפחה בארץ, חשבון בנק וכדומה, יגדילו את סיכוייכם לזכות בחידוש המיוחל. נדגיש כי העובדה שכבר הייתם בעלי ויזה, אינה מבטיחה שבקשתכם תאושר פעם נוספת.
  • חידוש ויזה שאיננה כוללת ראיון – חשוב לציין שנכון להיום לא כולם צריכים להגיע אל השגרירות על מנת לחדש את הויזה שלהם, שכן נפתחה אפשרות של חידוש ויזה שאיננה כוללת ראיון. כאן, חשוב לוודא שאתם אכן עומדים בתנאי תכנית 'חידוש ללא ראיון'. באם אתם עומדים בכל התנאים, כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר השגרירות, לעקוב במדויק אחר ההוראות, למלא את הטופס הנדרש, להמציא את כל הדרוש ולשלוח לשגרירות. לאחר אישור, תדרשו לשלוח לשגרירות את הדרכון שלכם.

אז נכון, חידוש ויזה לארה"ב אינו מסובך כיום כפי שהיה פעם, ועדיין מדובר בטופס ארוך, באנגלית, שכל טעות קטנה תעלה לכם ביוקר. אז אם אתם שואלים אותנו, עדיף לשלם כמה שקלים חדשים ולתת למקצוענים לעשות את העבודה בשבילכם. מאסטר ויזה, אשרות כניסה הן המומחיות שלנו.

רוצה שנעשה את העבודה בשבילך?

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!