צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

ויזת משקיע בארה"ב E2 – זמן להגשים את החלום

אל מאות אלפי הישראלים המבקרים מדי שנה בארצות הברית כתיירים, עתידים להצטרף בקרוב אלפי משקיעים אשר יזכו להגשים את חלומם, לנהל עסק בתחומי המעצמה הגדולה וליהנות מחיים מלאי הזדמנויות כמו שרק בארה"ב יודעים להעניק לתושביהם בעזרת ויזת משקיע בארה"ב E2. אלא שהדרך אל הגאולה עוברת מסמכים, טפסים, ראיונות, בירוקרטיה ותכנית עסקית אחת שיש להגיש, וזו אשר מהווה לעיתים קרובות, את ההבדל בין אישור הבקשה לדחייתה.

התכנית העסקית – כל מה שצריך לדעת

התכנית העסקית אותה יש להגיש במעמד הריאיון בשגרירות ארה"ב, היא אבן הדרך הראשונה בדרך לקבלת ויזת משקיע בארה"ב E2. אז כדי לעבור את ה"מכשול" בהצלחה ולבסוף לעבור לארה"ב למטרות עסקיות, הנה דברים שחייבים לדעת לפני שמתחילים להכין אותה:

 • שפה מקצועית וללא טעויות – על התכנית להיות כתובה באנגלית משפטית-עסקית. שגיאות כתיב, תחביר, ניסוח ודומיהם לא יתקבלו באהבה ע"י בוחני התכנית. לדעת אנגלית זה משהו אחד. לכתוב בשפה מקצועית זה משהו אחר לחלוטין. לא יודעים איך לעשות זאת? אל תיקחו סיכונים מיותרים. יש שפע חברות ואנשי מקצועי שישמחו לעשות זאת עבורכם.
 • חלוקה ברורה – חשוב לחלק את התכנית העסקית לשני פרקים מרכזיים:
 1. הפרק המילולי – זה המקום לספר על העסק שלכם, על הסביבה העסקית בו הוא פועל או עתיד לפעול. כאן תוכלו להגדיר את קהל היעד ומאפייני הצריכה שלו. כאן חשוב לגלות לקוראים האם קיימתם מחקרי שוק ומה עלה מתוכם. חלק מרכזי בפרק המילולי הוא מודל ה-SWOT, החושף הזדמנויות לצד איומים (מול מתחרים), חוזקות אל מול חולשות (מול עצמכם), ועוד.
 2. הפרק הפיננסי – כאן למילים משמעות משנית, ולמספרים – משמעות עליונה. זה מתחיל מנתונים "יבשים" כמו גובה ההשקעה, עובר לתחזיות שונות כמו זמן ההחזר הצפוי, תחזית התשואה וכדומה, וממשיך למגוון רחב של נתונים, לרבות שיעור רווח נקי, הכנסות אל מול הוצאות, שולי רווח עתידיים ועוד.
 3. התייחסות נפרדת ומורחבת לגבי הנושאים הבאים:
 • המוצר או השירות אותו אתם מציעים (ניתן להוסיף תמונות ותרשימים במידת הצורך).
 • סקירת השוק ובעיקר מאפייני המתחרים, קהל יעד, סכנות ואתגרים.
 • ההיבט השיווקי – כלומר, כיצד תגרמו לאנשים להכיר את המותג שלכם, לזהות אותו ולהעדיף אותו על פני המתחרים? באילו אמצעי שיווק תשתמשו? מה יהיה תקציב השיווק והפרסום שלכם?
 • מכירות
 • תחזית פיננסית
 • ועוד

מתי כדאי להתחיל להכין את התכנית העסקית?

בכדי להיות מוכנים בזמן להגשת בקשת ויזה לאנשי עסקים בארה"ב, אותה ויזת E2 לישראלים, אשר תאפשר לכם לפתוח עסק בארה"ב מומלץ לא להתעכב בהכנת התכנית העסקית. הכנת תכנית שכזאת, ברמה גבוהה ובאיכות משביעת רצון, אורכת זמן לא מבוטל, וחבל שזה מה שיעכב אתכם בדרך לאשרה הנכספת.

לקראת סיום, נדגיש פעם נוספת: תהליך קבלת ויזת משקיע בארה"ב E2 דורש מיומנויות רבות והכרה עיוורת עם שוק ההגירה האמריקאי. אל תנסו להיות "גיבורים". היעזרו בחברה מקצועית והגדילו את סיכויי אישור הבקשה באופן משמעותי.

רוצה ויזת E2 משקיע לארה"ב?

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!