צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

ויזת E2 לישראלים – החלום הופך למציאות

ישראלים רבים אשר עוסקים בתחומי תעסוקה שונים יזכרו לנצח את התאריך ה- 1/5/2019  כאותו יום אשר בו נשתלו השורשים הראשונים להגשמת חלומות חייהם הגדולים ביותר. אם טרם שמעתם, ביום היסטורי זה, נחתם הסכם חסר תקדים בין ישראל לארה"ב, המעניק אשרת שהייה תמורת השקעה עסקית-כספית. או בשלוש מילים – ויזת E2 לישראלים , ויזה חדשה לישראלים בארה"ב.

ויזת החלומות לארה"ב – מידע חשוב על האשרה החדשה

בשנים שלפני חתימת הסכם, אם רצה ישראלי בעל ממון לפתוח עסק בארה"ב בהשקעה של מאות אלפי דולרים, או אולי לרכוש עסק קיים בתחומי המדינה, לא הייתה לארה"ב כל מחויבות כלפיו ובמקרים רבים, לא ניתנה לו אשרה וחלומותיו נגדעו בטרם עת. כיום, לאחר מו"מ מפרך, הצטרפה ישראל ל"משפחת העמים" בעלי הסכם שכזה עם ארצות הברית, וארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות הפכה לכזאת גם עבור אנשי עסקים ישראלים (ואמריקאים, המעוניינים להשקיע בישראל).

הבסיס הרחב של ויזת E2 לישראלים הוא פתיחת עסק בעל פוטנציאל כלכלי אמיתי, אשר מעסיק עובדים מקומיים ובעל פוטנציאל להמשך העסקה והתרחבות אנושית וכלכלית. ההגדרות, כפי שניתן לראות, מעורפלות. לא מצוין בדיוק כמה כסף יש להשקיע, כמה עובדים צריכים להיות מועסקים במקום, ומהו בדיוק אותו פוטנציאל כלכלי מדובר. כך יוצא שפלוני יכול לבקש לפתוח חנות בהשקעה של 200 אלף דולר ויזכה לאשרה המבוקשת, בעוד חברו ירצה להשקיע כחצי מיליון דולר לחברת סטארט אפ, אך בקשתו תידחה. במילים אחרות, כל מקרה נבחן לגופו ותלוי בפרמטרים שלא את כולם ניתן לדעת. לכן חשוב לקחת בחשבון אפשרות סירוב ולא להשקיע את כל כספכם על קרן הצבי.

למי מיועדת האשרה ולמי לא?

מגישי בקשה עבור ויזת משקיע בארה"ב E2  חייבים להיות, כמה הגיוני, ישראלים. הבקשה מיועדת לגברים ונשים מעל גיל 18. עבר פלילי אינו מהווה מכשול אוטומטי, אך עלול לפגוע בסיכויים לקבלה. האשרה מיועדת לעסקים שהוקמו וכבר פועלים. עסק שטרם החל לרוץ באופן מעשי לא יאושר במסגרת ההסכם. כדי שלא תהיינה אי אילו אי הבנות, נדגיש – ויזה לאנשי עסקים בארה"ב מסוג E2 אינה עוסקת באלו המעוניינים להשקיע באופן פאסיבי (למשל בנדל"ן או מניות), אלא רק באופן ישיר, אקטיבי, פעיל, מהון עצמי (מזומן, מניות או ציוד שווה ערך) ולאורך זמן. הוועדה הבוחנת את הבקשות מתרכזת בשאלה האם העסק יכול לגדול, לצמוח, להכניס כסף לקופת ארה"ב ולהעסיק עוד ועוד עובדים לאורך זמן (נקרא גם "מבחן השוליות"). אז אם חשבתם לפתוח חנות ממתקים בגודל 20 מ"ר ולהעסיק שם את האישה והילד, כנראה שאותה ויזת משקיע לארה"ב E2 אינה בשבילכם…

תהליך בקשת האשרה

ראשית, יש לעמוד בדרישות הסף של רישום העסק בארה"ב, פתיחת חשבון בנק במדינה, השכרת משרדים, העברה בנקאית של כספים לחשבון בארה"ב ועוד. בשלב השני יש להגיש תכניות עסקיות ומסמכים רלוונטיים לרבות מסמכים אישיים, פיננסיים ואחרים. יש למלא טפסים נדרשים (מומלץ באמצעות חברה מומחית), לשלם אגרה ולהמתין לתשובה המיוחלת (כחודשיים בממוצע מרגע הגשת הבקשה), שעיקרה, האם בסופו של דבר תוכלו לפתוח עסק בארה"ב.

ויזת E2 לישראלים – שער לעולם של הגשמת החלומות.

מעוניין בויזת E2 משקיע לארה"ב?

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!