צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

ויזת משקיע בארה"ב E2

מערכת היחסים בין ישראל לארצות הברית הובילה למספר אירועים חסרי תקדים בשנתיים האחרונות: שגרירות ארה"ב הועברה לראשונה לירושלים, רמת הגולן הוכרה באופן רשמי כחלק בלתי נפרד ממדינת ישראל, וקרה גם משהו נוסף: ב-1 למאי 2019 נחתם הסכם בין המדינות, לפיו אזרחים שירצו להשקיע בעסק מכניס במדינה השנייה, יזכו לאשרת שהייה (ישראלים בארה"ב ואמריקאים בישראל). אז נעים להכיר – ויזת משקיע בארה"ב E2.

מה זאת ויזת E2?

אז מהי אותה ויזה חדשה ומדוברת, שעומדת לשנות את חייהם של יזמים ובעלי עסקים ישראלים רבים וזו אשר תאפשר להם להגשים את חלומותיהם? ובכן, ויזת החלומות לארה"ב הינה הסכם הקיים בין ארצות הברית לכ-40 מדינות ברחבי העולם, ובמסגרתו ניתנת אפשרות מחיה זמנית (אותה ניתן להפוך לקבועה בהתאם לתנאים שונים), לבעלי עסקים ויזמים אשר עומדים בקריטריונים הבאים:

  • פתיחת עסק חדש או קניית עסק קיים בתחומי ארה"ב – אין הגדרה רשמית למהות העסק, מלבד היותו עסק מסחרי או יזמי, אשר מייצר מוצרים או שירותים ארוכי טווח. חברת START-UP, חנויות, מסעדות, תחנות דלק – כולם עונים על הדרישות הללו.
  • בעלות – חובה בעלות של 51% מהעסק לפחות.
  • אזרחות – האזרחות של בעלי העסק חייבת להיות ישראלית.
  • תעסוקה – העסק יעסיק עובדים מקומיים ויהיה בעל פוטנציאל אמיתי ליצירת מקומות עבודה חדשים ולהכנסות כספיות לכלכלה המקומית (לא עסק קטן, מוגבל או משפחתי).
  • השקעה – ההשקעה תהיה על סך מאות אלפי דולרים לכל הפחות. לא קיימת הגדרה ברורה לעניין (שכן השקעה סבירה בחנות, למשל, שונה במהותה מאשר זו בחברת הייטק). מדובר בהשקעה שעתידה להכניס כספים לכלכלה האמריקאית לאורך זמן.
  • על ההון המושקע להיות הון ממשי ואישי (בניגוד להון ספקולטיבי או פאסיבי). על ההשקעה להיות "בסיכון מסחרי", דהיינו, כזאת שעברה את נקודת האל-חזור.
  • על ההשקעה להיות בכסף מזומן, מניות בורסאיות או ציוד שווה ערך.

היתרונות שבאשרה

ויזת משקיע בארה"ב E2 מציגה שפע של יתרונות על פני המצב הקודם בו היו נתונים ישראלים שביקשו להשקיע בתחומי ארה"ב. ראשית כל, ויזה זו אשר זכתה לכינוי "ויזה לאנשי עסקים בארה"ב", אינה מוגבלת במשך השהות בארה"ב. אמנם האשרה הראשונית ניתנת ל-5 שנים, אך במידה והעסק שלכם ימשיך לרוץ על פי התנאים ותרצו להישאר, יינתן לכם אישור נוסף לכך כאמור, ללא הגבלת זמן.

נקודה חשובה נוספת היא הגמישות בסוג העסק שניתן לפתוח וכן גמישות גם לגבי מיקום המגורים של בעל העסק בזמן התנהלותו (יכול לגור בארה"ב, בישראל או במדינה שלישית). גם האשרה האוטומטית שניתנת לבן / בת הזוג היא יתרון מהותי. תוסיפו לכך את היעדר הדרישה לשכר מינימום המוגדר בחוק האמריקאי (אם כי קיימת דרישה לשכר הגיוני), והרי לכם שלל יתרונות ומסקנה אחת – ויזת משקיע לארה"ב E2 היא הזדמנות נפלאה לשינוי משמעותי בחיים.

מעוניין בויזת E2 משקיע לארה"ב?

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!