ראיון בשגרירות עד 120 ימי עסקים!

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

ויזת משקיע E2 – מתגייסים בשבילכם!

ויזת משקיע E2 תאפשר לכם לחיות בארה"ב עם משפחותיכם תוך כדי שאתם בונים עסק משגשג ובו מועסקים אזרחים אמריקאים. עסק אשר יתרום לכלכלה האמריקאית ועסק אשר יאפשר לכם למצות את הפוטנציאל העסקי שלכם באחת המדינות העשירות ביותר בעולם. בכתבה זאת נפרט אודות כל שאתם צריכים על מנת להגשים את החלום ולזכות באותה ויזת E2 וכיצד אנחנו במאסטר ויזה, יכולים לעזור לכם לבצע את הדברים במקצועיות, ביעילות ובמהירות. הבה נתחיל.

ייעוץ וליווי עד הוצאת ויזת E2 – מה אנחנו מציעים לכם?

 • ניסיון רב בתחום – חברת מאסטר ויזה פועלת שנים רבות בתחום הוצאת ויזת משקיע E2 לאזרחים ישראלים שמחזיקים בדרכון אירופאי והחל משנת 2019 גם לישראלים המחזיקים בדרכון ישראלי.
 • שירות ייעוץ – שירות ייעוץ בהתאמה אישית בכל הקשור אל ויזת משקיע לארה"ב E2.
 • שירות ליווי – ליווי היזם/איש עסקים על ידי משפטן המומחה בתחום ויזות משקיעים לארה"ב.
 • שירות תכנית עסקית – בניית תכנית עסקית באנגלית משפטית עסקית אותה תציגו ביום הראיון בשגרירות.
 • שירות פתיחת חשבון בנק – הקמת חשבון בנק בארצות הברית.
 • אסטרטגיית השקעה – בניית אסטרטגיה להשקעה להקמת עסק חדש בארצות הברית.
 • הקמת חברה – הקמת חברה אמריקאית בארה"ב ורישומה על פי חוק.

מעוניינים להתחיל את תהליך אשרת ויזת E2 לישראלים, כאן ועכשיו? התקשרו אל המומחים של  מאסטר ויזה!

הטיפים של מאסטר ויזה אליכם

 • השקעה תואמת לעסק – ההשקעה חייבת להתאים לסוג העסק אותו אתם מתכננים לפתוח בארצות הברית. תהיו חייבים להוכיח מהו מקור הכספים.
 • לא לחשבון נאמנות – אין לכם אפשרות לשמור את ההשקעה הכספית בחשבון נאמנות, שכן הקונסול האמריקאי אשר אחראי על הענקת ויזת E2 לישראלים מעוניין לראות שמדובר בהשקעה אמיתית ולא רק לשם קבלת הויזה.
 • לא כל עסק זכאי לויזת E2 – עסקים בתחומי המניות, הנדל"ן והבורסה אינה זכאים לאותה ויזת משקיע.
 • תהליך הוצאת ויזה – חשוב לקחת בחשבון שתהליך הנפקת ויזת משקיע לארה"ב E2 משתנה מאיש עסקים אחד לשני ותלוי בגורמים שונים, כמו למשל סוג העסק, הפעולות שהיזם כבר ביצע, האם העסק כבר שכר חלל עבודה וחתם על חוזים עם העובדים המיועדים, הספקים ועוד.
 • אישור ויזת E2 לישראלים – אם בעבר לקחו 3-5 חודשים עד קבלת אישור הויזה, כיום יותר ויותר אנשי עסקים ויזמים פונים לקבלת ויזה זו ולכן צפוי עומס.

חולמים לחיות בארה"ב? הולכים על בטוח עם מאסטר ויזה

המומחים של מאסטר ויזה מציעים לכם ייעוץ וליווי מקצועי לקבלה מהירה של הויזה המיוחלת, ויזת משקיע E2. כבר בתחילת התהליך תתואם לכם פגישה לבניית אסטרטגיה עם עו"ד המתמחה בהגירה לארה"ב. השלב השני יהיה איסוף של כל המסמכים האישיים הנדרשים ועיבודם. השלב השלישי, יהיה רכישה של עסק המתאים לכם. השלב הרביעי יהיה מורכב מבחינת כל המסמכים הקיימים והערכה  של סיכויי ההצלחה שלכם לקבלת ויזה E2. השלב החמישי יהיה מילוי מוקפד של כל המסמכים וזאת על מנת למנוע מצב של עיכוב כתוצאה ממילוי שגוי של המסמכים הנדרשים. לאחר מילוי המסמכים נגיש אותם לשגרירות ארה"ב. השלב השישי יהיה מורכב מהדרכה  הכוללת סימולציה לפני הראיון בשגרירות  והשלב הסופי יהיה ראיון בשגרירות אליו תגיעו בליווי עו"ד הגירה מטעמנו. לאחר כל השלבים הללו כל שיוותר לעשות הוא להמתין להחלטתה של השגרירות באם יש אישור ויזת משקיע. בהצלחה!

תנו למומחים של מאסטר ויזה לעבוד בשביל הויזה המיוחדת שלכם, ויזת משקיע לארה"ב E2.

רוצה ויזת E2 משקיע לארה"ב?

נגישות

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!