צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

מגשימים את החלום - ויזת משקיע לארה"ב E2

מעוניינים להקים עסק או לקדם עסק משלכם בארצות הברית? תמיד ידעתם שאתם יכולים להצליח ובגדול בעסקים בארה"ב? אם גם אתם מאמינים בעצמכם ומעוניינים לחיות את החלום האמריקאי, הגיע הזמן להכיר את אותה אשרת עבודה זמנית שתאפשר לכם להגשים את החלום ויזת E2 – ויזת משקיע לארה"ב ואת אותה החברה שתעזור לכם להשיג אותה במהירות וביעילות, חברת מאסטר ויזה.

מהי ויזת E2 ?

אם גם אתם מעוניינים לנהל עסק פעיל ולחיות במדינה של הדוד סם ללא הגבלת זמן, חשוב שתדעו מעט אודותיה של ויזת E2. שיתוף פעולה פורה של לשכות המסחר בישראל וארצות הברית הוביל לחקיקה המאפשרת לאזרחי ישראל לקבל אשרת עבודה בארה"ב. אשרה באמצעותה הם יוכלו לקדם את אותו עסק בו הם יבחרו להשקיע בארצות הברית. מנגד, אזרחי ארצות הברית יהיו זכאים לאשרת עבודה זמנית בישראל, אשרת עבודה B5, וזאת על מנת לקדם עסק בו הם החליטו להשקיע בישראל. חשוב לדעת שהקונסול האמריקאי בישראל אשר אחראי על הענקת הויזות, מעוניין לראות שבעל העסק הישראלי מתכנן להשקיע השקעה בלתי חוזרת בארה"ב, דבר שיוכיח את כוונתו האמיתית שהוא אכן מעוניין בבניית עסק משגשג בארה"ב ולא רק באותה ויזת E2 לארה"ב. דבר נוסף אשר חשוב לדעת הוא שעסקים בתחום מניות, נדל"ן ובורסה אינם זכאים לאותה ויזת משקיע E2.

מעוניינים לדעת האם העסק אותו אתם מתכננים לרכוש או להקים בארה"ב אכן יאפשר לכם להיות זכאים לאותה ויזת E2 לישראלים? ויזה שבאמצעותה תוכלו להביא את כל המשפחה למדינתו של הדוד סם ובאמצעותה תוכלו לחיות בהנאה ולהגשים את הפוטנציאל העסקי שלכם, צוות המומחים של מאסטר ויזה ישמח להפוך את החלום שלכם למציאות

ויזת משקיע לארה"ב E2 – מה נדרש מכם?

 • דרכון ישראלי והצהרה – תהיו חייבים להיות בעלי דרכון ישראלי ולחתום על מסמך בו אתם מצהירים שאתם מחויבים לחזור לישראל באם העסק נסגר או לאחר חמש שנים. חשוב לדעת שלמרות הצהרה זאת, באם מדובר על עסק פעיל ומשגשג ניתן להאריך את האשרה מדי חמש שנים וזאת ללא הגבלה.
 • כישורים וניסיון – תצטרכו להוכיח שיש לכם את הכישורים, הניסיון והיכולות העסקיות לנהל עסק בארצות הברית.
 • הצהרת כוונה – ההשקעה תמיד חייבת להיות בעסק פעיל בארצות הברית או בעסק חדש בארצות הברית. חשוב לקחת בחשבון שהעסק חייב להיות פעיל בזמן הגשת הויזה בשגרירות של ארה"ב.
 • סכום השקעה – הסכום של ההשקעה תמיד יותאם לסוג העסק.
 • הוכחת רווחים – העסק הפעיל בארה"ב או התכנית העסקית של העסק החדש אותו אתם מתכננים להקים בארצות הברית, חייבים להוכיח רווח כספי מעל לשכר המינימום בארה"ב.

מה היתרונות של ויזת משקיע E2?

 • כמות בקשות לא מוגבלת – כל מי שמעוניין ועומד בתנאים יכול לבקש ויזה E2 . הכמות השנתית אינה מוגבלת.
 • בונים חיים בארצות הברית – אשרת עבודה זמנית זו אותה ניתן לחדש באופן לא מוגבל מדי חמש שנים, תאפשר לכם ולבני משפחתכם לחיות בארה"ב.
 • חינוך חינם – ילדכם יהיו זכאים לחינוך חינם בבתי הספר הציבוריים בארה"ב.
 • עבודה לבני הזוג – בת או בן הזוג שלכם יוכל לעבוד בכל עבודה בו הוא יהיה מעוניין בארצות הברית וזאת מלבד משרות ממשלתיות.
 • הוצאה מהירה של הויזה – בין שלושה חודשים לשנה.
 • נסיעות ללא הגבלה – אתם ובני המשפחה שלכם תוכלו לטוס לישראל ולארה"ב בכל רגע נתון בו תהיו מעוניינים ולנוע חופשי בתוך גבולות ארצות הברית.
 • עובדים מישראל – לאחר קבלת הויזה תוכלו להביא מישראל כל אדם אשר הינכם מעוניינים להעסיק בעסק שלכם.
 • גרין קארד – באם העסק שלכם יהיה מוצלח וההשקעה היומית תעמוד על חצי מיליון דולר, תהיה זכאי לגרין קארד וזאת מלבד תנאים חריגים. (השקעה יומית או שנתית?)

סבורים שאתם מסוגלים להקים עסק רווחי בארה"ב שמעסיק עובדים מקומיים ומייצר שירותים או מוצרים לטווח הארוך? עסק עם פוטנציאל אמיתי להצלחה בארה"ב? צרו עמנו קשר

רוצה ויזת E2 משקיע לארה"ב?

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!