צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

E2 – ויזה לאנשי עסקים

אם גם אתם אנשי עסקים שמחפשים בכל עת הזדמנויות מנצחות שחבל לפספס, לבטח שמעתם שהחל מה-1/5/2019, מאשרת ארה"ב לישראלים להשקיע בגבולותיה בעסק חדש או קיים. בתמורה, זוכים המשקיעים לקבל אשרה לשהות במדינה לזמן בלתי מוגבל. בשורות הקרובות נראה מהי בדיוק אותה ויזה לאנשים עסקים בארה"ב ויזת E2 לישראלים, מה נדרש על מנת לקבלה, מה כרוך בתהליך הבקשה ועוד.

דרישות לקבלת ויזת E2

באופן טבעי, E2 – ויזה לאנשי עסקים מכילה דרישות סף בסיסיות. תתפלאו, אבל גובה ההשקעה בעסק המדובר אינה אחת מהן. אז נכון, עם השקעה של 2,000 דולר כנראה שלא תזכו לאשרה המיוחלת, אבל במקרים רבים, השקעה סולידית של 60-70 אלף דולר עשויה להספיק. מעבר לכך, לקבלת E2 ויזת משקיע יש להיות בעלי דרכון ישראלי ויכולת עסקית ניהולית מוכחת. זאת ועוד, העסק חייב להיות פעיל בזמן הבקשה (גם אם מדובר בעסק חדש) ועליכם להעסיק לכל הפחות עובד מקומי אחד. נקודה נוספת היא הצורך להוכיח פוטנציאל רווחיות וערך כספי לאורך זמן. זוהי הדרישה ה"מכשילה" ביותר.

תהליך הוצאת ויזה לבעלי עסקים

על מנת לקבל את אותה ויזת החלומות לארה"ב, יש לעבור תהליך ממושך, הכולל המצאת מסמכים שונים, הצגת תכנית עסקית מפורטת, ובשלב הסופי – ראיון בשגרירות האמריקאית. מומלץ בחום להוציא את התהליך לדרך באמצעות פגישה עם עו"ד מומחה מחברה העוסקת בתחום ההגירה והשהייה בארה"ב. כך תוכלו לצעוד בנתיב הנכון (איסוף מסמכים, פתיחת או רכישת העסק, בחינת המסמכים, מילוי טפסים  וליווי במעמד הריאיון בשגרירות ארה"ב) מבלי לפספס או לטעות. דעו כי תהליך הוצאת ויזת E2 לישראלים , אותה ויזה חדשה לישראלים בארה"ב אורך בין שלושה לחמישה חודשים, אם כי הזמן עלול להתארך בתקופות לחץ ועומס.

כיצד ייעוץ וליווי צמוד על ידי חברה מקצועית תוכל לעזור לכם?

ויזת E2 היא דוגמה לתהליך שיהיה זה לא חכם מצדכם לנסות לעבור לבדכם. ייעוץ על ידי חברה מומחית צפוי לסייע לכם באספקטים רבים:

  • ביצוע הפעולות הנדרשות על פי הסדר הנכון של הדברים.
  • סיוע באיסוף המסמכים ובדיקתם
  • סיוע במילוי נכון של הטפסים הממשלתיים הנדרשים.
  • עזרה בכתיבת תכנית עסקית מדויקת, נכונה, בשפה מתאימה וללא שגיאות.
  • הכנה לראיון בשגרירות ארצות הברית בישראל.
  • בניית אסטרטגיה נכונה בתחילת התהליך ולאורך כל אורכו.

בשורה התחתונה, חברה מקצועית תגדיל את הסיכוי שבקשתכם לקבלת ויזת משקיע E2 תתקבל, תפשט את התהליך ואף תקצר אותו.

קניית עסק פעיל בארה"ב או פתיחת עסק חדש?

אחת השאלות שלבטח אתם שואלים את עצמכם היא מה עדיף – רכישת עסק קיים או פתיחת עסק חדש? ובכן, לכל אפשרות יתרונות וחסרונות, אך ראוי לציין שרכישת עסק קיים מפשטת חלקים רבים בתהליך ומגדילה את סיכויי שבקשתכם תתקבל ותוכלו לחיות בארה"ב. 

 

רוצה ויזת E2 משקיע לארה"ב?

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!