צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

לחיות בארה"ב – ויזת 2E לישראלים​

אם אתם משתייכים אל קהל אנשי העסקים או היזמים הישראלים המתגוררים בארצות הברית ואתם מעוניינים להקים עסק חדש או לרכוש עסק קיים, אך אינכם בטוחים שתוכלו להשיג ויזת E2 , המומחים של חברת  מאסטר ויזה יספקו לכם את כל התשובות.

יום הפועלים הפך ליום המשקיעים ויזת E2

ה- 1 למאי הוא אמנם 'חג הפועלים', אך החל משנת 2019, תאריך זה מוכר גם בכינוי שניתן לו על ידי בעלי עסקים ויזמים ישראלים, 'חג המשקיעים'. שכן, יום זה מהווה ציון דרך לאלפי יזמים ואנשי עסקים ישראלים אשר עשו צעד גדול בדרך להגשמת החלומות שלהם וזאת באמצעות ויזת E2 לישראלים.  בכתבה זו נשיב על שלוש שאלות מרכזיות העולות בקרב אלפי המתעניינים הישראלים.

השאלה הראשונה האם כדאי לרכוש עסק קיים או להקים עסק חדש?

שאלה חשובה במיוחד, עליה אין תשובה חד משמעית! שכן, לכל אחת מהאפשרויות יתרונות וחסרונות על פני השנייה. ההערכה היא שמרבית העסקים יהיו חדשים, אם כי  במקרים רבים, הסיבה לכך היא אי היכולת למצוא עסק מתאים למכירה.

היתרונות הברורים של רכישת עסק קיים נעוצים, בראש ובראשונה, בסיכון הכלכלי המופחת בזכות היותו "עסק רץ", עם קהל לקוחות או צרכנים מבוסס. נקודה זאת חוסכת גם זמן רב וסיכון לטעויות באיסוף המסמכים וביצירת התכנית העסקית, לרבות הדו"חות הכספיים הנדרשים. עם עסק קיים לא תצטרכו לחפש מקום עבורו, כשלעיתים קרובות גם צוות העובדים כבר קיים ומיומן בעבודתו. בשורה התחתונה, עם עסק קיים תהליך הבקשה קצר ופשוט יותר, וסיכויי אישור E2 ויזה – גבוהים.

ישראלים המעוניינים לקבל ויזת משקיע לארה"ב E2 ולהקים עסק חדש יהנו מהעצמאות והאוטונומיה שבניהול עסק חדש: אתם מעצבים את המקום, בוחרים היכן ימוקם, בוחרים את העובדים ומכשירים אותם לפי ראות עיניכם. הכול "טבולה ראסה" והעסק מוקם מפרי ידיכם. גם העלויות של הקמת עסק, במקרים רבים, נמוכות יותר מאשר רכישת עסק קיים מיזם, שלבטח ידרוש סכומי כסף גבוהים עבור העסק שלו. כמובן שיש את האפקט של עסק חדש, אולי עם מוצר או שירות חדשים, שעשוי לייצר באז חיובי ולייצר לכם קהל לקוחות נאמן.

שאלה שנייה האם וכיצד ניתן לקבל גרין קארד ולהפוך לתושבי קבע בארה"ב?

ויזת E2 לישראלים ניתנת לתקופה של 5 שנים, אך ניתן להאריך אותה בכל פעם מחדש, ללא הגבלה, וזאת בתנאי שהעסק שלכם עדיין קיים, פעיל, רווחי ועומד בדרישות הסכם האשרה. במידה ותרצו לחיות בארה"ב ולקבל גרין קארד, תצטרכו לעמוד במספר תנאים נוספים, ובראשם השקעה כוללת של חצי מיליון דולר לפחות, והעסקתם של 10 עובדים ומעלה בסך הכול.

שאלה שלישית האם ויזת E2 לישראלים מיועדת גם למי שגר כעת בארה"ב ומעוניין להישאר שם?

התשובה היא כן. במקרה שכזה, לא תונפק לכם ויזת E2 לישראלים כפי שהיא מונפקת למי שמתגורר בארץ, אלא תזכו לשינוי סטטוס, אשר יעניק לכם בפועל את אותן זכויות כמו לבעלי אשרת E2 ויזה. נדגיש שלא כל סוג ויזה שברשותכם, מקנה לכם אפשרות של שינוי סטטוס. יתרה מכך, אם אתם שוהים בתחומי ארצות הברית באופן שאינו חוקי, לא יאושר לכם השינוי.

זהו. כי היום לפתוח עסק בארה"בפשוט יותר מאי פעם עם מאסטר ויזה! מאסטר ויזה פועלת בתחום אשרות E2 שנים רבותֱ

מעוניינים לחיות בארה"ב עם כל המשפחה ולנהל עסק משגשג? צרו קשר עם המומחים של מאסטר ויזה

רוצה מידע נוסף?

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!