צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

ויזה מהירה לארה"ב

מרבית המטיילים הישראלים מתכננים את חופשתם בארצות הברית מספר חודשים מראש ולכן אין כל ספק שלא מדובר על אחד מאותם יעדים שהישראלים אוהבים לטוס אליהם באופן ספונטני. יחד עם זאת, יש מצבים (ביניהם מצבי חירום), בהם קיים צורך לבקר בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, כאן ועכשיו, דבר אשר דורש היערכות מהירה. אך מה ניתן לעשות אם אין ברשותכם אשרת כניסה (ויזה) למדינה? הרי הפקת אשרה שכזאת אורכת מספר שבועות לכל הפחות!  אז זהו, שיש פתרון –ויזה מהירה לארה"ב, ועל כך נרחיב מיד.

 תהליך הוצאת ויזה – כיצד זה מתבצע?

אם הזדמן לכם לזכות באשרה המיוחלת לפני עשור או יותר, לבטח מוכר לכם התהליך הבירוקרטי המתמשך, שכלל מספר שלבים מתמשכים ולא מעט דרישות קפדניות מצד הרשויות האמריקאיות. כיום הוצאת ויזה לארה"ב פשוטה יותר וכוללת רק מילוי טופס אינטרנטי ארוך (DS-160), תשלום (העומד נכון ליום כתיבת המאמר על סך 160$), וקביעת ראיון בבית השגרירות. יחד עם זאת, זמני התהליך עדיין ממושכים וזאת, לאור הביקוש הרב לאשרה האמריקאית. בממוצע, הזמן העובר מרגע קבלת האישור על תקינות הטופס אותו מילאתם ועד ליום בו תתבקשו להתייצב לראיון הוא כ-4 שבועות, ולעיתים, אף יותר.

 באילו מקרים ניתן לקבל ויזה במהירות?

ויזה מהירה לארה"ב דומה מבחינת הפרוצדורה להוצאת אשרה באופן רגיל, למעט בקשה להקדמה (באינטרנט או בטלפון) וצירוף מסמכי הסבר והוכחה אשר יש לשלוח לכתובת מייל ייעודי המופיע באתר השגרירות האמריקאית. רשימת המקרים בגינם ניתן לקבל ויזה מהירה לארה"ב כוללת מקרים פרטיים ועסקיים, עצובים ומשמחים. חתונת בזק של קרוב מדרגה ראשונה, או חלילה מוות של קרוב, יזכו אתכם, בסבירות גבוהה, באשרה מהירה. צורך בטיפול רפואי דחוף שלכם או של קרובי משפחה שלכם גם כן נחשב לסיבה לגיטימית לבקשה שכזאת. עוד ברשימת המקרים: השתתפות חשובה בכנס מקצועי, סיטואציה עסקית המחייבת הימצאות בארה"ב, תחילת לימודים / תעסוקה במדינה בטווח הזמן המיידי ומספר סיטואציות נוספות בעלות מכנה משותף אחד: הצורך שלכם להגיע לארצות הברית כמה שיותר מהר.

 ויזה מהירה לארה"ב– לעזרתכם בכל מצב

אין גורם בארץ, בארצות הברית או בכל מקום אחר, אשר יכול להתחייב בפניכם שתזכו לקבל ויזה מהירה לארה"ב. אולם, ניתן להגדיל את הסיכויים שלכם לקבל ויזה תוך פרק זמן קצר באופן משמעותי וזאת באמצעות שירותים של חברה מקצועית בתחום האשרות לארה"ב, כמו חברת 'מאסטר ויזה'.

באמצעות הניסיון רב השנים, יסייעו לכם בחברה, בראש ובראשונה, למלא באופן נכון את טופס הבקשה הסטנדרטי הכולל לא פחות מ-15 עמודים ומאות פרטים! כל טעות קטנה במילוי עלולה לעלות לכם בזמן יקר. בשלב הבא, באמצעות הידע וההבנה של מנהלי ועובדי החברה, תוגש הבקשה להקדמת הריאיון באופן הנכון ביותר, יינתנו לכם עצות מועילות כדי לצלוח את הריאיון בקלות ועוד. נוסיף ונאמר שבמידה ובקשת ההקדמה לא תתקבל על ידי הרשויות האמריקאיות, לא תצטרכו לשלם עבור השירות המדובר. בהצלחה!

אנחנו יודעים להוציא ויזה מהירה לארה"ב!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!