צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

 

מה עושים לאחר זכייה בהגרלת הגרין קארד

הגרלת השנה עבור אנשים רבים מכל רחבי תבל (כמעט, רק מהמדינות המאושרות…) זוהי ההגרלה על הגרין קארד. אנשים רבים מכל העולם שואפים להגר לארץ הזהב ולהתחיל לחיות את חייהם מחדש. לאחר הזכייה בהגרלה חלקם פונים אל עו"ד לטיפול בזכייה הגרלת גרין קארד. האם הם נוהגים נכון? כל התשובות בהמשך.

אנחנו עדים בכל שנה לרישום חסר תקדים של תושבים מכל רחבי הגלובוס, השואפים להתחיל לחיות את חייהם מחדש בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. לשם כך הם מתחילים בהליך הראשוני הכולל רישום להגרלה על כל הסעיפים הכרוכים ברישום. הם מקבלים מספר אישור ומתחילים לספור את הימים עד להגרלה הנכספת. עליהם מוטל לעקוב האם עלו בגורל היות ואף אחד לא יטרח לעדכן אותם באחד מאמצעי התקשורת הקיימים היום.

קיימת חשיבות קריטית לגילוי מידי בדבר הזכייה, היות ואחר הזכייה יש צורך להתחיל בפעילות מידית על מנת להצליח במימוש סופי של הזכייה.

האם צריך עו"ד לטיפול בזכייה הגרלת גרין קארד?

הסיכויים לעלות בהגרלה על כרטיס הגרין קארד זהו סיכוי לא מאוד גבוה כאשר מתוך מאות אלפי נרשמים מוצאים את עצמם רק 125.000 זוכים מאושרים שעולים בגורל. העניין הוא שעבור כל אלו מדובר בעצם רק בהתחלה. כאן עליהם לעבוד קשה על מנת להצליח ולהיות בין 55.000 הזוכים השנתיים שיזכו לבסוף לכרטיס הגרין קארד הנכסף עת יעמדו רגליהם בשעריה של ארצות הברית.

אז מה צריך לעשות לשם כך?

ראשית, חשוב לדעת שכאן, מה שיקבע ויזרז את הזכייה זוהי הזריזות והתחלת הטיפול בזכייה. כל מי שיתחיל לטפל בזכייה באופן מידי, יגדיל את סיכוייו לעלות בין 55.000 הזוכים המאושרים.

כאן נשאלת השאלה החשובה והמשמעותית ביותר, אל מי בעצם צריך לפנות? האם במקרה זה, עורך הדין הוא יהיה הכתובת? כאן חשוב לנו שתדעו, כי אין כל צורך בשירות יקר של עורך דין מקצועי. חברת מאסטר ויזה היא החברה שתכוון אתכם ותלווה אתכם מול השגרירות עד להצלחה. רבים הצליחו להגשים את זכייתם בעזרתנו, הצטרפו גם אתם להצלחה.

זיו כהן מנכ"ל מאסטר ויזה בעל תואר ראשון במנהל עסקים BA ותואר שני MA במשפטים

מטפל בזוכי הגרלת הגרין קארד לארה"ב בישראל. צרו קשר והוא ישמח לעזור לכם

מאמרים נוספים

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!