צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

ויזת E2 ישראלים

אזרחי ישראל המתינו זמן רב עד לאותו רגע מיוחל בו האמריקאים החליטו לכלול את ישראל באמנת e2. אותה אמנה המאפשרת לאזרח הישראלי להקים עסק בארצות הברית או להשקיע הון מסוים בעסק קיים בארה"ב. היתרונות של ויזה E2  רבים, כאשר העיקריים שבהם הם שניתן להשקיע בעסק סכום נמוך משמעותית (כמאה אלף דולר), והדרישות למועמדים לויזה זו אטרקטיביות יותר מבעבר. אז כיצד גם אתם יכולים להשיג את אותה אשרה מיוחלת ומה תוכלו לעשות בפועל לאחר אישור ויזה E2? התחילו לקרוא!

העבר לעומת ההווה– דרישות וסכומי השקעה

אם אתם מעוניינים לדעת מדוע כדאי להשקיע בהשכרת שירותיה של חברה שמומחית בתחום הגשת בקשה ומסמכי ויזת E2, חשוב שתקראו את ההשוואה שרשמנו לפניכם, השוואה המפרטת את דרישות העבר לעומת דרישת ההווה וזאת בזכות ויזה לארה"ב מסוג E2. נתחיל בכך שבעבר הלא רחוק נדרשו סכומי השקעה גדולים מאוד או הוכחה על קשרי מסחר משמעותיים בין ישראל לארה"ב. כיום, ויזה למשקיע, מאפשרת לאזרח הישראלי להקים עסק בארה"ב או להשקיע את הונו בעסק קיים בסכומים קטנים יותר (כ- 75,000$). הדרישות ריאליות יותר ומאפשרות לישראלים רבים לממש את חלומם להפוך למשקיעים בנכסים ועסקים שונים בארה"ב.

השאלה המנחה את רשויות ארצות הברית בעת קבלת ההחלטה האם לתת לאזרח ישראלי זה או אחר ויזת משקיע, היא האם אותו עסק אותו מעוניין הישראלי לפתוח בארצות הברית או לפתח בארצות הברית יוביל לייצור מוגבר של מקומות עבודה לאזרחי ארצות הברית והאם למשקיע אכן יש את אותן יכולות כלכליות, ניהוליות ואסטרטגיות שיגרמו לעסק להפוך למוצלח לטווח ארוך.

מצליחים בישראל? כיום ניתן להצליח גם בארצות הברית

  • ויזת חלומות – ויזת המשקיעים המכונה על ידי ישראלים רבים גם "ויזת החלומות" תאפשר לכם בעלי העסקים הקטנים והבינוניים בישראל להקים בארצות הברית סניף נוסף של העסק המשגשג שלכם בארץ או להקים עסק חדש שעיקרו מוצרים או שירותים אותם אתם מספקים גם בישראל. מה שנקרא 'הרחבת פעילות' והגדלת המחזור הכלכלי שלכם.
  • לא צריך להשקיע סכומי עתק – ויזה זו מאפשרת השקעה מינימאלית של 75,000$ על מנת לפתוח כל עסק בו אתם מעוניינים בארה"ב. כל עוד מדובר על פתיחת עסק אמיתי והעסקת מספר מינימאלי של עובדים (2-3). ויזה זו מאפשרת שהייה של 2-5 שנים בארה"ב ולאחר מכן ניתן להאריך אותה (ללא הגבלה), לשנתיים כל פעם.
  • גמישות – יתרון נוסף של ויזת E2 לישראלים היא שמדובר על ויזה מאוד גמישה. שכן, ויזה זו מאפשרת למשקיע הישראלי לבחור לפתוח עסק חדש או לפתח עסק קיים ללא הדרישה להשכלה מסויימת מצד בעל העסק.

כי היום יש לכם את כל הסיבות להגשים חלום ישן ולהתחיל ולבנות את עצמכם בארצות הברית. בהצלחה!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!