צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

ויזת משקיע מסוג E2 עבור אזרחים ישראלים

בין ישראל לבין ארצות הברית קווי דמיון רבים. החיבה לחופש ולחיים הטובים. האהבה לאוכל ולחיי משפחה. והרוח החופשית, המשוחררת והשוויונית המאפיינת את שתי המדינות. אבל כאשר בישראל דירה צנועה עולה למעלה ממיליון שקלים ובארה"ב מחצית מהסכום; כשבארצנו הקטנה נסגרים קרוב ל-36% מהעסקים הנפתחים בשנותיהן הראשונות, בעוד אצל האחות האמריקאית הופכים רבים מהעסקים את בעליהם לאנשים מצליחים ואמידים, ברור שבין קווי הדמיון מסתתרות לא מעט נקודות שוני. בשורה התחתונה: לא בכדי, מספר הישראלים המבקשים להשקיע את ממונם וזמנם בארה"ב הולך וגדל מדי שנה.

מהי ויזת משקיע E2

בדיוק לשם כך נולדה ויזת משקיע מסוג E2 עבור אזרחים ישראלים. מדובר באשרת עבודה לארצות הברית המיועדת לאנשים המעוניינים לפתוח עסק או חברה בתחומי המדינה או להשקיע בעסק / חברה קיימים. לא כל המדינות זכו מארה"ב להיתר ויזה מסוג זה, אך הנשיא לשעבר, ברק אובמה, צירף את ישראל למשפחת העמים הנבחרים.

פרטים נוספים על ויזת E2

לא כל ישראלי עם רעיון לעסק יוכל להגיש ולקבל את האשרה המיוחלת. על פי התקנות והכללים הצפויים, ויזת משקיע מסוג E2 עבור אזרחים ישראלים תאושר רק בכפוף לעמידה בתנאים שונים: ראשית, 51% ומעלה מבעלות החברה תהיה בבעלות ישראלית. שנית, על החברה לעמוד בהגדרות של "מסחרית ופעילה", בד בבד להמצאת הוכחות לכך שההשקעה המדוברת עתידה לשפר את ביצועיה. תנאי נוסף טמון בכך שמבקש אשרת השהייה אינו המשקיע העיקרי בחברה. עליו להחזיק במשרה בכירה ו/או ניהולית בה, ואם אינו נושא במשרה שכזו, עליו להוכיח שהעסקתו בחברה נובעת מיכולות או כישורים ההכרחיים לתפעול היום יומי שלה.

ההטבות הנלוות לויזת E2

ויזת המשקיעים הייחודית הזו מעניקה לבעליה שלל זכויות והטבות, בראשם מספר ביטוח לאומי אמריקאי, המקנה לבעליו אפשרויות רבות, ביניהן פתיחת חשבון בנק, רכישת עסק או נכס להשקעה או מגורים, עבודה חוקית בתחומי המדינה, ניהול עסק קיים או חדש ועוד. הויזה ניתנת לתקופה של שנתיים לכל הפחות (ובדרך כלל 4-5 שנים) בהתאם לאופי הבקשה, החברה / העסק, מגיש הבקשה ועוד.

מיקסום סיכויי ההצלחה– השכרת שירותיהם של מומחים

על מנת לזכות בויזת E2 היקרה מפז, ניתן לפעול באופן עצמאי. אך באמריקה, כמו באמריקה, התהליך דורש בירוקרטיה, טפסים ודיוק מוחלט שלא היה מבייש פעולה צבאית מורכבת. לאור זאת, המלצתנו החמה היא להסתייע בחברה מנוסה ומומחית, שמכירה את השוק האמריקאי היטב וערה לכלל הדרישות, קטנות כגדולות, הקיימות במסגרת התהליך. חברה כמו למשל מאסטר ויזה, שהפכה את חייהם של אלפי ישראלים לטובים יותר באמצעות הגרלות גרין כארד, בקשות אשרה, מילוי טפסים וכאמור – ויזת E2.  בהצלחה!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!