צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

ויזת משקיע E2 לישראלים

הגיע הרגע המיוחל. כעת ישראל חתמה על אמנת E2 של ארצות הברית וויזת משקיעים אושרה! מה זה אומר? מה יוצא לכם מזה? האם אתם יכולים להגיש מועמדות? ומה היתרונות של ויזת E2 לישראלים? התחילו לקרוא!

נכון להיום יש אפשרות לאמריקאים להשקיע בישראל ולישראלים להשקיע באמריקה. תהליך זה אמנם החל עוד ב- 2012 בעת ממשלת אובמה, אך הוא נתקע משום שישראל הייתה צריכה להכין אמנה תאומה בארצות הברית. אם עד היום ישראלים שהיו בעלי ויזות שונות בארצות הברית לא יכלו להקים עסק בארצות הברית, כיום כעת הם יכולים להשקיע סכום של כמאה אלף דולר על מנת לקנות עסק בארצות הברית או להקים עסק בארה"ב בכל מדינה בה מעוניינים.

ויזת E2 היא ויזת השקעה המיועדת לישראלי שמעוניין להשקיע בעסק קיים או שמעוניין בפיתוח והקמה של עסק חדש באמריקה. ההשקעה הממוצעת הינה כמאה אלף דולר. לאחר קבלת ויזה זאת, ניתן לעבור לארה"ב (עם בת הזוג והילדים). יש אפשרות להאריך את הויזה כל עוד העסק מצליח ויש לו פוטנציאל להתרחב ולספק מקומות עבודה נוספים לאזרחי ארצות הברית. בשלב מסויים ישראלי שהקים עסק בארצות הברית יוכל לבקש גרין קארד.

קריטריונים חובה לקבלת ויזת e2

  • דרכון ישראלי בתוקף – מגיש הבקשה לויזת משקיע צריך להיות בעל דרכון ישראלי בתוקף.
  • בעלות על המיזם העסקי – מגיש הבקשה יחזיק בבעלות של 50% לפחות של המיזם או העסק.
  • כישורים מקומיים – מגיש הבקשה אינו זקוק לכישורים מיוחדים הנרכשים מחוץ לישראל.

אז מה ניתן לעשות בעת קבלת ויזה?

הקמת עסק יש לכם אפשרות להקים כל עסק בו אתם מעוניינים. כל עוד אתם מקימים עסק שיש לו פוטנציאל להתרחב, להעסיק עובדים ולייצר מקומות עבודה. ויזה זו פתחה את הדלת ליזמים, לחברות סטארט אפ , לחברות היי טק, לבעלי עסקים בתחום הנדל"ן, הקמעונות וזו רק ההתחלה.

עבודה ושהייה הויזה תאפשר לכם לעבוד ולשהות בארצות הברית בין שנתיים לחמש שנים עם אפשרות אינסופית להארכת הויזה בארצות הברית.

לא לבד ויזה E2 היא ויזה שמאפשרת לכם להביא אתכם לארצות הברית את כל המשפחה ואף להגיש בקשה להבאת עובדים מומחים שחיוניים לבנייה ותפעול של העסק. עובדים אלו יקבלו גם הם אשרה להתגורר ולעבוד חוקית בארצות הברית.

מה מקבלים? אשרת עבודה ושהייה בארצות הברית לפרק זמן מסוים. אפשרות לקבל SSN (מספר ביטוח לאומי אמריקאי) לשני בני הזוג, הטבות מיסוי. יש אפשרות לקבל הלוואה מבנקים בארצות הברית, לרכוש בית ועוד.

יתרונות נוספים: אתם לא צריכים להוכיח שביצעתם בעברכם סחר בינלאומי, אתם לא צריכים להוכיח וותק בחברה, אלא רק לשכנע את הקונסול שיש לכם רעיון עסקי מעולה שיכול ליצור מקומות תעסוקה לאמריקאים. בהצלחה!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!