צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

 

איך לעבור ראיון לויזה לארצות הברית בשגרירות בהצלחה

עם ניסיון רב בהוצאת ויזות לארה"ב, צוות מאסטר-ויזה גאה להציג,
(אספנו עבורכם את מיטב הטיפים כדי שתוכלו ליהנות מהצלחתם של אחרים)

להלן מספר טיפים יעילים

דעו את הטפסים שלכם
לקראת הראיון צוות מאסטר-ויזה ישלח לכם העתק הטופס שלכם אשר נשלחו לשגרירות, בטופס מצויין את כל הפרטים שהמראיין בזמן הראיון מסתכל עליהם ועל פי זה שואל אותכם שאלות, צריך לא לשכוח מה רשמתם בטופס הבקשה, לאן אתם נוסעים וכו'. בנוסף, צוות מאסטר ויזה ממליץ להביא אתכם לראיון קלסר ובו תוכן עיניינים של כל הטפסים התומכים בבקשתכם. יש לבוא מוכנים – כאשר המראיין יבקש מכם להציג מסמך כלשהו, תדעו בדיוק היכן הוא ולא תצטרכו לחפשו.

מה השגרירות מצפה מאתנו כמרואיין
השגרירות מעוניינת שנציג סיבה מספיק טובה לנסיעה וסיבה יותר טובה לחזרה לישראל, כלומר, נסיעה לארוע משפחתי, חופשה לאחר לימודים ארוכים, חופשה מהעבודה וכו', בנוסף שנציג סיבה טובה לחזור לארץ כמו: המשך העסקתכם לאחר הטיול, קשרים כלכלים לישראל, קשר משפחתי, המשך לימודים אקדמאים, דירה שבבעלותכם, חוזים על שמכם, המשך טיפול רפואי בארץ וכו'. כמובן בנוסף השגרירות מצפה מאיתנו לא לשקר או להציג מסמכים כוזבים, דעו לכם כי לשגרירות יש את הזכות המלאה להגיש נגדם תלונה במשטרת ישראל ולשלול מכם כל סוג ויזה לארה"ב לצמיתות.

לבוש וייצוג
צריך להבין משהו אחד וחשוב, תרבות הלבוש בישראל אינה משתווה לארה"ב, מה שבשבילנו (בייחוד הצעירים) נראה: מגניב, יפה, צעיר (ג'ינס קרוע, לבוש חושפני, עגילים, לעיסת מסטיק, דיבור עם הידיים וכו') מצטייר לאמריקאים כאיכות ירודה. ההבדל בתרבות הלבוש הוא משמעותי ולא זניח. לכן יש לבוא מיוצגים ומסודרים עם בגדים כהים (חולצה במכנסיים, לא חושפני) להיות עדינים בתנועות הידיים ולענות לשאלות בנימוס ולחייך ולהשתמש רבות במילה: סליחה, תודה, מצטער (לא כי אנחנו רוצים להתחנף! אלא בגלל שכך נהוג בארה"ב !!! כשתגיעו לארה"ב תבינו)

לא להיות לחוצים
"כאשר לחץ עולה – הבטחון יורד" – יש לשמור על קור רוח, כי אין לכם שום סיבה להלחץ, בסה"כ הראיון הוא עניין של 5 דקות והמראיין עונה לכם ישירות במקום אם הויזה מאושרת או לא. רק כדי להוריד לחץ לאנשים שיש להם נטייה להלחץ:
החלטנו לתאר את פנים השגרירות: חדר גדול נמוך עם תור ארוך שמשתרך לאורך נקודות טפסים וחתימה ולבסוף מגיעים למראיין שיושב מולכם באשנב זכוכית ממש כמו בבנק.

קטעים מעיתונאות :ראיון ל-Ynet על השינויים העתידיים בתהליך הוצאת הויזה – מנכ"ל מאסטר-ויזה (5.12.2011)

המלצות מלקוחות

מאיה בוסקילה (הסלבית שלנו) בעלה הטרי של מאיה בוסיקלה מתן, קיבל סרוב לויזת תייר בשגרירות ארה"ב בישראל בחודש יוני 2011, ככל הנראה סוכן הנסיעות עשה מספר טעויות בטופס של מתן ולהפתעתו, מתן לא קיבל ויזה לארה"ב.

מאיה פנתה אל משרדי מאסטר-ויזה וחידשה את תהליך הויזה לבעלה ולאחר 23 יום בלבד!

מתן כהן קיבל את ויזת התייר והוא ומאיה המקסימה נסעו לירח דבש בארה"ב, מרב התרגשות לקראת הטיול, מאיה פנתה למנהל החברה וכתבה לו כך : "לצוות מאסטר-ויזה היקר, תודה על עבודה מדהימה ויסודית. אני מציעה לכל מי שרוצה ראש שקט להשתמש בשירותי מאסטר-ויזה. תודה על הכול !!! מאיה בוסקילה

אורנית, ח. (בת-ים) "לפני הראיון חששתי מהסיבה שלא היו לי מספיק אישורים רלוונטים לקשר שלי לארץ (כי בסה"כ הייתי רק חיילת משוחררת). לאחר הכנה מאוד נוקשה של צוות מאסטר-ויזה. הראיון נארך 5 דקות שבהן המראיין שאל שאלות מגוונות שעל כולן ידעתי לענות נכונה כי מאסטר-ויזה פשוט הדריכו אותי לכל תרחיש, עניין המסמכים בסופו של דבר לא היה נחוץ. קיבלתי ויזה מאושרת במקום – הייתי כל כך שמחה ודי בהלם… אני חושבת שחלק מההחלטה של המראיין להעניק לי ויזה הייתה קשורה לסיבה שבאתי כל כך מוכנה ובטוחה בעצמי…"

מירי, א. (אליכין) "הראיון לקבלת הויזה היה החשש הגדול ביותר שלי אי פעם והתבסס ברובו על סיפורי אלו שלא הצליחו וחלומם נגנז… שיחת טלפון למאסטר ויזה הפכה את התמונה כולה. התמקדנו במה שיש ולא במה שאין – מה שהשיב לי את הביטחון חזרה. אחרי הכנה מקיפה לראיון בדגש על כל פרט ופרט, מתי ואיך להגיע, מתי ואיך לענות ומתי כדאי גם לשתוק, ניגשתי עם טופס שמולא בדיוק כמו שהאמריקאים אוהבים מה שהותיר את הקונסול בלי מילים. על אף שהיו לי כל האישורים הם לא זכו אפילו להצצה ואני שהתכוננתי לכל סוגי השאלות שבעולם לא הופתעתי משום דבר. כעבור ראיון קצרצר הגעתי למסקנה כי אין ספק שהעובדה שבאתי מוכנה, מחוייכת ומלאת ביטחון גרמה לקונסול להסתכל על חצי הכוס המלאה ולתת לי את הויזה שכל כך רציתי בקלות רבה…"

גבי, מיימון. (מזכרת בתיה) "ברצוני לומר תודה גדול מאוד לצוות מאסטר-ויזה היקר, פניתי למאסטר-ויזה אחרי המלצה מחבר. כולי פחדים וחוסר ודעות לגבי התהליך, אחרי כל מה שקראתי באינטרנט הפחד שלי רק הלך וגדל, אבל כאשר דיברתי עם נציג בשם זיו הדברים קיבלו פרופורציה ונעשו פשוטים וקלים, היה לי מקום לחשוש אבל זיו בדאגה וסבלנות אין סופית הסביר והרגיע אותי מאוד, כמובן שהצוות שמר על קשר כמה פעמים בשבוע שנתן לי הרגשה ממש של משפחה, ביום שלפני והראיון עשינו שיחה הסבר אחרונה והוא מילא אותי בביטחון ובהרגשה טובה, למחרת שהגעתי לראיון ידעתי במדויק מה הם רוצים איך לדבר מה להביא מה ללבוש, הכול בזכות הצוות שדאג שהכול יהיה מוכן על הצד הטוב ביותר במקצועיות של אלופים…כאשר קבלתי את האישור המיוחל האושר היה כול כך גדול !!! הוקרת תודה שלי לזיו כל כך גדולה בלעדיך זה לא היה קורה…תודה !

דנה ורוני (ת"א) "איזה כיף לקבל חיוך מהנציג בשגרירות ולשמוע את המשפט "הויזה שלכן אושרה" !!! זיו, לא היינו עושות את זה בלעדיך במקצועיות, אדיבות ואין סוף סבלנות הובלת אותנו כל הדרך עד להגשמת החלום תודה מכל הלב! דנה ורוני…"

נורית דרייפוס "ברצוני לציין לשבח את השירות שקיבלתי במשרדכם ע"י-מאיה. השרות הנאה והמיומן התבטא בצורת דיבור

נעימה-התמצאות בחומר וסבלנות לשאלות -ולבסוף אמרה: תמיד תוכלו לחזור אלי ולשאול. הרגשה טובה ובטוחה ללקוח, יישר כח !!!

אורי לפידות (חולון) " אישרו לי את הויזה !!! הודות לך על הטיפול המסור…תודה על הכל ויום טוב…"

נעמה לנקרי (דימונה) "תודה רבה עשיתם עבודה נהדרת לאורך כל הדרך…"

שרון דניאל (ת"א) "מאסטר ויזה תודה ענקייית סוף סוף החלום התגשם !!!…"

שלי קורן (גני תקווה) "אחרי שבועיים של כסיסת ציפורנים…סוף סוף אני נוסעת למיאמי המדהימה- בזכותכם, תודה…"

גיא לסרי (אשקלון) "תודה רבההה סוף סוף אגשים את החלום…" רונית לוי (פתח תקווה) "לצוות מאסטר ויזה, תודה רבה על הכול !!!…"

ירון ניסים (קריית אתא) "ויזה פחות משבועיים – אין כמוכם !!!…"

משפחת אלקבץ (הרצליה) "תודה על השירות המסור הצמוד כן ירבו כמום…"

גיא לסרי (אשקלון) "תודה רבההה למאסטר-ויזה התותחים !!!…

"ד"ר שאול נבון (ת"א) "תודה ואמליץ עליכן בחום…דניאל נהרי לצוות מאסטר ויזה היקרים, תודה רבה על שירות מקצועי ועבודה יסודית, אין עליכים !!

אביגיל ובני בן נון תודה רבה עבור הטיפול המסור והיחס החם מכולכם יישרו כוח נמשיך להמליץ עליכם בחום…

דפנה ברהום ברצוני לציין לטובה את המקצועיות ואת היחס שקיבלתי ממשרדכם, את החיוך והאדיבות בהם נתקלתי דבר שאינו מובן לחלוטין בנוף הישראלי.תודה ויום קסום

אריה סונינו לצוות מסטר ויזה : קבלתי מכם שרות מצוין והתייחסות אישית נהדרת בעיקר בהתחשב שהייתה אצלי תקלה שבגללה טסתי לאיטליה אבל לא נתנו לי להמשיך לארה"ב

גיל מחולון שירות מהיר ואמין. אני לקוח לחוץ, אבל הנציג שלכם זיו הרגיע אותי וטיפל בבקשה שלי באופן אישי ומקצועי. בזכותך עשיתי צעד נוסף לעבר הגשמת חלום!

איילה חדד צוות מאסטר ויזה היקר, המון המון תודה על העזרה, התמיכה והשירות האדיב!.. מהירות הטיפול, הזמינות וההכנה שעשיתם לנו לפני שיפרה מאוד את רמת המוכנות שלנו בהגיענו לשגרירות. ללא ספק ממליצה בחום לכולם להוציא ויזה אצלכם! 🙂

עמיחי טרייבר צוות מאסטר ויזה שלום , אתמול בצהריים אישרו לי ולזוגתי את הויזה לארה"ב ! תודה רבה לצוות שליווה אותנו לאורך כל הדרך, ידע להסביר ולהיות זמין בכל עת ואפילו דאג ללחוץ עלינו להשיג את כל המסמכים ולהתכונן לראיון למרות שאנחנו טענו שאין לנו זמן לכך (ההתעקשות שלכם השתלמה בסופו של דבר). תודה על כל העזרה והתמיכה ועל כך שסייעתם רבות לכך שבסופו של דבר קיבלנו את הויזה

כפיר ארביב שירות מעולה ותודה מיוחדת ללוטם שדאגה שהדברים יקרו כמה שיותר מהר.כל הכבוד וכמובן שאמליץ למכריי, תודה רבה

Dorit fanai Hi Master visa,I received my visa last week. I just want to thank you and i really appreciate your service and work. Thank you so much for your help, I'm sure without your help i wouldn't succeed yours

חיים ניסים רו"ח, לכל צוות מאסטר ויזה תודה על השירות המסור המהיר והמקצועי. עוז בוהמי, רחובות מאסטר ויזה! ב-10 שנים הקרובות אנחנו כנראה לא נתראה 🙂 תודה על השירות המסור!

איריס יליזרוב למאסטר ויזה וכל הצוות תודה מקרב לב על השירות הנדיב והמהיר, תודה שיש שירות כזה. יצאתי מרוצה מאד

ג׳ורג׳ ריביץ אין מה להגיד, שירות מצוין, קצר ולעניין. תוך כמה ימים קבעו לנו פגישה בשגרירות. תודה רבה

ליה וייס לפני כשבועיים פניתי לראשונה לחברת מאסטר ויזה על מנת להתחיל את תהליך קבלת הויזה. הראשונה שענתה לי היתה מאיה, בחורה מקסימה שמיד עזרה לי והבינה את בקשתי וביקשה שנדבר מחר כיון שהיתה לי בעיה עם התשלום הראשוני. היא התקשרה אישית לחברת האשראי שלי ומיד חזרה אליי ואמרה שמחר נהיה יותר חכמות. ביום למחרת היא העבירה אותי למורן, בחורה מקסימה גם כן. דיברנו עשרות פעמים וגם כשלא עניתי מורן דאגה לחזור אליי אפילו 3 פעמים באותו היום ולא ויתרה. מורן הסבירה לי בפירוט על תהליך קבלת הויזה, ממה להגיד, מה לענות ועד אילו מסמכים להביא ועשתה זאת בצורה הכי נעימה, אחראית ומקצועית שיש. לבסוף היא קבעה לי תאריך לשגרירות אבל נזכרתי שזה מאוחר מדי וביקשתי ממנה להקדים לי אך היא אמרה שזה לא בטוח שאפשר כיון שזה מאוד מסובך. לאחר יומיים היא חזרה אליי עם תאריך חדש ושעה וכמובן דאגה לדבר איתי יומיים לפני לשאול אם הכל בסדר אם אני מוכנה, חזרה שוב על מה צריך להביא, הבטיחה שהכל יהיה בסדר וזהו. היום ניגשתי בביטחה לשגרירות רק בזכותה ובזכות הביטחון שנתנה לי, וחשוב לציין שזו היתה הפעם השלישית שלי כיון שבפעמיים הראשונות קיבלתי תשובה שלילית והגעתי דרך סוכנת נסיעות אישית שכלל לא הכינה אותי לתהליך. כמובן שקיבלתי ויזה והכל הסתדר תודות להנכנה המצוינת שעשתה מורן והיה לי מאוד חשוב להודות לה אישית ולכן התקשרתי עד שתפסתי אותה והודיתי לה מעומק הלב. אני ממליצה בחום על מאסטר ויזה ולו רק כי הם קודם כל בני אדם, הרגשתי נוח לדבר איתם גם על פרטים שהזהירו אותי לא לתת לחברות ויזה וקיבלתי שירות מאין כמוהו. שוב תודה ענקית על הכל

קלרה שינדלר לצוות מסטר ויזה תודה עבור הטיפול המסור גיא ארביב לפני כמה שבועות קישרו אותי אם החברה שלכם להוצאת ויזה בארה"ב הנציגה שעזרה לי קוראים מורן שאני כל כך מודה לה על הכל על העזרה ,על המסירות, על ההתחשבות שלא ידעתי מה לעשות היא עזרה לי ונהנתה לכל בקשה שלי אם אתה הבוסית קוראה זאת עכשיו אני רוצה לבקש ממך תודה על נציגה שכזאת ואני מקווה שכל השאר לא נופלים ממנה תודה רבה על הכל ותמשיכי לעשות מה שאת עושה הכי טוב !!!

אריאל לויין מורן וזיו תודה רבה על השירות המעולה לאורך כל הדרך! חבר'ה רציניים ומקצועיים שלא משאירים מקום לטעויות, שמח שבחרתי להוציא ויזה איתכם. תמשיכו בעבודה הטובה! אמליץ עליכם לחברים. תודה על הכל

זילבר פאודור השירות שלכם חסך לי הרבה זמן וכאב ראש מיותר השירות הטלפוני, התקשורת בין אישית, דיוק בפרטים, שלוח ועיבוד נתונים הכול היה 10, תודה רבה שוב !!!

ניצה אבירם תודה לבנות על השירות האדיב הענייני והנדיב. הטיפול היה אישי וסיפק את כול המידע בצורה משביעת רצון ואף למעלה מכך. כמנהלת מוקד עירוני, אני מכירה מוקירה ומעריכה את עבודתכם ולא לוקחת אותה כמובנת מאליה.

עידן כהן מאסטר ויזה יצרו איתי קשר לאחר פנייתי וקיבלתי טיפול צמוד לאורך הדרך, הסבר מדויק כיצד הדברים יתנהלו, פידבקים והמלצות, הנציגים נורא חביבים ושירותיים. בנוסף קיבלתי מהם הנחות לשמירת חפצים וצילום פספורט.. ממליץ בחום (וכן אישרו לי את הויזה )

שמשון ישראל רציתי לציין לשבח את השירות המקסים למרות החששות בהתחלה שמחתי שעשיתי דרכם המלוה שהצמדדם אליי הייתה מיוחדת בצורה יוצאת דופן ולאחר הראיון התקשרה שוב לוודא איך היה תודה רבה על השירות ומאוד ממליץ להעזר בכם

אמיר מי-טל מבקש להודות לצוות מאסטר וויזה על הפגנת רצינות ,יסודיות ומקצועיות בטיפול ובליווי שלי ושל בני לצורך קבלת ויזה לארה"ב המשיכו כך בברכה

לידור לבוביץ' על הכיפאק אתם. ניסיתי פעם שניה אחרי עם מאסטר ויזה אחרי שנכשלתי עם חברה אחרת ורציתי להגיד תודה על אחלה שירות וליווי! יישר כוח תומר אשואל צוות מאסטר ויזה היקר ! תודה רבה על השירות המהיר היעיל והמושלם, אני ממליץ בחום לכל מי שאין לו "כח" כמוני להתעסק עם ניירת ותשלומים למטרת הויזה לפנות לחברת מאסטר ויזה והדבר ייעשה במהירות והיעילות הרצויה, אחלה שירות !!

איתן גהרי לכבוד מאסטר ויזה שלום, רציתי להודות לכם על הטיפול המסור והמהיר בהוצאת הויזה לארה"ב. מיום שפניתי אליכם עד שקיבלתי את הויזה עברו שלושה שבועות, חברים שהוציאו לפניי אמרו לי שהתהליך לוקח משהו כמו חודש וחצי חודשיים. הופתעתי מאוד שהראיון נקבע כבר לשבוע אחרי הפנייה שלי אליכם והויזה הגיעה שבוע לאחר מכן…בסך הכל שלושה שבועות, זה אדיר!!! אמליץ עליכם בחום לכל מי שישאל אותי איפה להוציא ומה הדרך הקלה ביותר להוצאת הויזה… שתהיה שנה טובה לכולכם ושוב תודה ענקית!!

חאלד עבדא יש לכם שירות מדהים, מצויין וקל מאוד איתכם אפילו אין מילים לתאר.אתם אחלה חברה שהכרתי ואני לא מתאר לעצמי שאמצא חברה כזאת מכלל הצדדים כי פשוט אין אצלכם צד שלילי ומצאתי הכל חיובי סבלנים מאוד , אמיתיים, אין שקרים ופשוט כך מצליחים ואני ממליץ לכל בן אדם שינסה אתכם פשוט זה טוב מכל דבר, מבחינת כסף אתם הכי זולים גם .אני מודה מאוד לנציגים שעזרו לי והרבה תודות לנציגה האישית שלי שהייתה בקשר איתי ודאגה לי כל הזמן , אני מבסוט ממכם מאוד ויש לכם אחלה סיכויי הצלחה תודה רבה

רחלה וינשטוק ברצוני להודות לכם על הסיוע שלכם בסידורים הנדרשים לחידוש הויזה לארה"ב. אכן, קיבלתי הויזה ללא כל שהייה או בעיה, ועמכם התודה

גלינה ויונתן ביילין הודות למסטר ויזה כל התהליך היה מאד קל וברור.לא הסתבכנו בכלל תודה שמוליק חיים זוהי הפעם השלישית שאני משתמש בשירותי "מסטר ויזה" (פעמיים הוצאת ויזות + גרין קארד) – שירות אדיב, יעיל ואיכותי. בהחלט כתובת מקצועית לטיפול בנושאים אלו

סגן ניזאר סלאמה לצערי אין לי פייסבוק ואחרת מן הסתם שהייתי נותן לכם BIG LIKE שם, אבל בכל מקרה חשוב לי לציין כי השירות היה מאוד יעיל, אדיב וחם. נציגת השרות עקבה אחר כל פרט ודאגה לעדכן אותי בכל רגע נתון אודות כל מה שקשור לתהליך ולסטאטוס. ממליץ בחום לכל מי שמעוניין לקבל ויזה בעתיד. רב תודות על הכל, אני מאוד מעריך את זה.

ליגל שבי לצוות מאסטר ויזה שלום. רציתי להודות על השירות המסור והדואג, למענה על כל שאלותיי בכל שעה. לנציגה שטיפלה בי אישית בשם אתר שעזרה והייתה סבלנית ועל כל שאלה ששאלתי ענתה. אני ממליצה בחום על השירות של מאסטר ויזה בזכותם התהליך עבר קל וטוב. תודה רבה על הכל 🙂

בתאל מחיפה אני עדיין אחרי שבוע לא מאמינה שקיבלתי ויזה לעשר שנים (חזרתי מארה"ב לפני חצי שנה אחרי שהייה ארוכה) אני כ"כ מאושרת צוות מאסטר ויזה מיומן מקצועי רגיש וסבלני אני מעריצה אותם על הסבלנות אליי אחרי ששיגעתי את מאיה ואתר המקסימות, מאוד חששתי מכל השמועות של אנשים שאין להם ניסיון בזכות השירות והיחס וסבלנות קיבלתי ויזה, ממליצה לכולם על מאסטר ויזה. עדי בר רק דברים טובים יש לי להגיד על השירות !!!!!! הגעתי אליכם דרך חברה שהמליצה , בהתחלה הייתי סקפטית אבל שיחה קצרה עם הגב' אתר ישר העיפה את כל החששות ( היא טובה) . אז אתר טיפלה בי בחמימות יתרה לאורך כל הדרך, הייתה מלאת סבלנות והבנה והכי חשוב מקצועית !!! וכך גם הויזה אושרה תודה לאל 🙂 ואפילו אחרי שאושרה הויזה הייתי צריכה עזרה קטנה כי בדיוק עברתי דירה והכתובת לא עודכנה עדיין – גם אז קיבלתי שירות פצצה ובחור בשם זיו עזר מאוד לעדכן כתובת חדשה למשלוח הויזה !!! אז תודה רבה גם לזיו.

אריאל מעודי מאזור המרכז אני רוצה לציין בזאת ולהגיד תודה ענקית לנציגה שלכם בשם אתר על השירות המדהים שקיבלתי ועל היחס האיכפתיות הסבלנות והמענה על כל שאלה או בעיה שהיתה לי, אתר היא נציגה נדירה ביותר ובמשך התהליך הרגשתי שאני שואל ומציק קצת אבל ….. לא !!!! אתר תמיד חזרה אלי בזמן והיתה מאוד סבלנית איתי. וחייב לציין את פוטו טריפ על השירות החם שהומלץ לי ע"י אתר ואני לא מתחרט לשניה היה עשררר , ושוב תודה רבה רבה על השירות המקסים שלך (ובעקבות זה אישתי גם בדרך אליכם ) אלף תודות.

הילה מור תודה רבה לאתר המקסימה שהיתה איתי לאורך כל התהליך! גם כשלא היה מענה תמיד מיהרה לחזור אליי לאחר השארת ההודעה. תודה על הסבלנות ועל כל הטיפים והעזרה! ממליצה בחום. אתי שטיינקלר ברצוני להודות לכם על הטיפול היסודי והמהיר בקבלת הויזה. כבר המלצתי עליכם לחברים ואני בטוחה שיהיו איתכם בקשר. אודי שלומי תודה רבה על הליווי המסור והסופר מקצועי שלכם. הכנתם את הניירות שלי במהירות ומקצועיות שיא ותמיד הייתם זמינים לכל שאלה שהיתה לי. .חסכתם לי זמן והתעסקות מיותרת ובמחיר המאד הגיוני שאתם גובים על השירות שלכם, נראה לי הכי הגיוני בעולם להעזר בכם. אני בהחלט אמליץ עליכם בחום. תודה רבה אדיר גורש ברצוני להודות לנציגת השירות המקסימה אתר !!! על מסירותה הרבה. על עזרתה בתהליך הגשת מסמכי הויזה ובעיקר על הסבלנות. למרות שאוכל להגדיר את עצמי כ "לקוח מאתגר", טיפלה בי אתר עם כל הסבלנות והמקצועיות הנדרשת. פניתי למספר חברות בנושא הויזה , אולם מעולם לא נתקלתי ביחס אישי ומתחשב מסוג זה. תודה רבה. ישראל עצור תודה רבה לכם צוות נפלא ותומך, ובעיקר אתר שזמינה תמיד ומסייעת בכל דרך וצורה לכל בעיה. מומלץ מאד! תודה!

רועי גלבן לצוות מסטאר ויזה תודה רבה על השירות המקצועי שלכם אני שמח מאוד שעל הפעם הראשונה הצלחתי להוציא ויזה הרבה בזכות הנציגה המדהימה אתר שטיפלה בי בסבלנות וליוותה אותי עד ממש החצי שעה האחרונה לפני הראיון. אני ממליץ בחום למי שצריך להוציא ויזה להשתמש בשירות של מסטאר ויזה והיום אני שמח להגיד שעוד שבוע אני טס לניו יורק להגשים חלומות.

נוריאל גבאי בכל הנוגע אליכם בהחלט ולמצופה ממכם עמדתם ברמה גבוהה מאוד. שירות אדיב מאוד ובהחלט ליווי צמוד, אציין אצ חוסר הזמינות שלי והגמישות של החברה תודה רבה על הכל ובעיקר לאתר !!!! מקסימה מאוד. אשר אבסרה לכל הצוות שטיפל בי ימים ארוכים מכל הלב , כאשר הדאגה היחידה שלכם היא שכל הניירת תגיע אליי וכמובן לאחר הסבר מילולי , כל זאת אחרי דאגה יומית ואף יותר מכך, אני חוזר ומשבח כל אחד מחברתכם שטיפל בעינייני (ללא שמות פן ישכח משהו) אני כולי תיקווה שתהיו דוגמא לחברות בישראל על היחס והדאגה ללקוח, חיזקו ואימצו יישר כח ושוב המון תודה

דפנה בנאי רציתי להודות לכם על הטיפול שנפלא. טיפלה בי בחורה בשם מאיה, בסבלנות ובאדיבות אין קץ, תודה למאיה ותודה לכם אילה תורגמן ברצוני לשבח את חברתכם ובמיוחד את אתר שטיפלה בי בהוצאת בויזה לארצות הברית . הטיפול מקצועי , מהיר , יעיל ונעשה ברוח טובה . ברור שאמליץ למי שזקוק להוצאת ויזה לפנות אליכם .תודה עופרה בר תודה לאתר ולכל צוות מאסטר ויזה כמובן שלייקתי לכם על דף הפייסבוק ואשמח לשמור על קשר חם גם בהמשך.

נשמח לענות לשאלותיכם ולתת ייעוץ ראשוני חינם ללא כל התחייבות!

התקשרו : 1700-72-74-76 או השאירו פרטיכם ונציג יצור עמכם קשר

מאמרים נוספים

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!