צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

עושים לכם סדר בתהליך: דגשים שחשוב להכיר

בין 1,500 ל-3,000 איש טסים מדי יום מתל אביב לרחבי ארצות הברית – לניו יורק, בוסטון, מיאמי, לוס אנג'לס, שיקגו ויעדים נוספים. מספר מדהים זה לא כולל את אותם אנשים המגיעים למדינה הגדולה דרך אירופה, קנדה ומקומות נוספים. אין כל ספק, מדובר ביעד הפופולארי ביותר לחופשות, עסקים וכל מה שביניהם. על מנת להיכנס לתחומי המדינה (אפילו לשעות ספורות), יש להשיג אשרת כניסה הידועה בשמה "ויזה לארצות הברית" (לא אם ברשותכם דרכון אמריקאי או גרין כארד). הויזה ניתנת למספר שנים, ולאחריה יש לחדשה. כיצד עושים זאת? הישארו וגלו הכל אודות חידוש ויזה לארצות הברית.

 תהליך החידוש – מה חשוב לדעת?

הקונוטציה העולה כששומעים את המילה "חידוש" גורמת לחשוב כאילו מדובר בהליך פורמלי, בו לכלל מגישי הבקשה ניתן האישור המיוחל. אז זהו, כשמדובר באמריקאים, שום דבר לא מובן מאליו, וישנם אלפי ישראלים שהיו בעלי ויזה, אך כאשר הגישו טופס חידושה ויזה, נענו בסירוב. הסיבות הנפוצות קשורות לשהייה קודמת ממושכת בארה"ב שלא ניתן עליה הסבר מניח את הדעת; שינוי סטטוס שעלול לעורר חשד שמא המבקש יישאר במדינה באופן לא חוקי (כמו למשל פיטורין מעבודה), התנהגות מחשידה בראיון הקצר הנערך בשגרירות ארה"ב (הזעה מוגברת, סומק, מתן תשובות לא ברורות לשאלות שונות, בראשן מטרת הביקור, כמה זמן יימשך, מקומות בהם יבקר וכדומה), ועוד.

כך שלמעשה, כאשר מדברים על חידוש ויזה לארה"ב, מתכוונים להוצאת ויזה חדשה לכל דבר ועניין. הדבר רלוונטי גם כאשר הדרכון שלכם אבד / נגנב / הושחת וכדומה. אמנם הפרוצדורה מעט שונה (ר' בהמשך), אך הרעיון דומה. נוסיף ונאמר שבמידה וברשותכם ויזה תקפה בדרכון פג תוקף, ניתן להשתמש בה, אך יש לזכור להביאה בדרכון הישן לטיסה (בכלל, לא כדאי לשכוח את הויזה בבית, כי לא יאושר לכם לעלות על הטיסה, גם אם אתם רק נוחתים בארה"ב ומיד ממריאים ליעד מחוצה לה).

חידוש ויזה דגשים לתהליך והטפסים

חידוש ויזה מתחיל באתר השגרירות האמריקאית, שם תגלו את טופס DS-160  המפורסם, אותו תידרשו למלא. במידה ודרכונכם אבד / נגנב, ישנו טופס ייעודי נוסף למקרים אלו. הטופס הארוך הינו בשפה האנגלית ודורש מילוי מדוקדק ללא השמטת פרטים. כל חיסור / שגיאה / מילוי לא ברור יעלה לכם בפסילת הטופס ובצורך בהגשת מועמדות נוספת. לאחר המילוי והשליחה, תאלצו להמתין בסבלנות להזמנה לשגרירות לטובת ראיון אישי קצר והגשת מסמכים בהתאם לצורך. הדבר עלול לקחת בין מספר שבועות לחודשים, אז נא להיערך מבעוד מועד. לאחר הריאיון, תגלו אם זכיתם לחידוש המיוחל או שמא סורבתם. אפשרות נוספת היא לבדוק את התאמתכם לאפשרות של חידוש ויזה לארהב ללא ראיון וביצוע כל השלבים ללא השלב של הראיון.

 המומחים של מאסטר ויזה ישמחו לעמוד לרשותכם. מאסטר ויזה, החברה מספר 1 בישראל לענייני אשרות, גרין קארד, בירוקרטיה אמריקאית וכל מה שביניהם. עם מאסטר ויזה אין טעויות, אין תשלומים מיותרים, אין המתנות בלתי נגמרות. קצר ולעניין! בהצלחה!

שינויים בעקבות הקורונה: החל מעתה ניתן לחדש ויזה לארה"ב גם אם פג תוקפה  – עד שנתיים! 

רוצה שנעשה את העבודה בשבילך?

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!