צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

איך מקבלים ויזת עבודה לארה"ב?

הקיימים סוגים שונים של ויזות לארה"ב. רק ויזה לארה"ב שמוגדרת כויזת עבודה מאפשרת עבודה חוקית במדינה, ובהתאם לתנאים של אותה ויזה. גם ויזת סטודנט היא ויזה שמעבר ללימודים בארה"ב, מאפשרת עבודה בתוך הקמפוס או עבודה מחוץ לקמפוס בתחום הנלמד. מעבר לכך, קיימות ויזות עבודה מסוגים שונים, המיועדים לעבודה עונתית, עבודה בתחומים מבוקשים או לבעלי וידע וניסיון רב בתחום מסוים. לצורך קבלת ויזה לארה"ב מכל סוג שהוא או למען ביצוע חידוש ויזה לארה"ב, מומלץ להיעזר באנשי מקצוע ובהדרכה מקצועית, על מנת להימנע מטעויות שעלולות להוביל לסירוב או להארכה ממושכת של התהליך.

ויזות עבודה זמניות

קיימות מספר ויזות שמאפשרות עבודה לתקופת זמן קבועה ומוגדרת מראש. ויזת H-1B דורשת תואר אקדמי ומיועדת לבעלי מקצועות מסוימים מאוד, ויזת H-2A מיועדת לעבודה עונתית בתחום החקלאות ו-ויזת H-2B מיועדת לעובדים זמניים בתחומים לא חקלאיים. ויזה מסוג L מיועדת למי שמועסקים בתפקיד ניהולי או בתפקיד המצריך ידע ומומחיות רבה בחברה בינלאומית הפועלת בישראל או במדינה שאיננה ארה"ב. ויזה מסוג O מיועדת לאנשים שהשיגו הישגים משמעותיים או שהם בעלי יכולת מוכחת בתחומי החינוך, העסקים, הספורט, הבידור, האמנות והמדעים. גם ויזות מסוג P מיועדות לאמנים, אנשי בידור וספורטאים. מי שקיבלו ויזת עבודה לארה"ב יכולים להגיש בקשה לקבלת וויזה H-4 המיועדת לבני משפחה ממדרגה ראשונה – אישה/בעל וילדיהם שמתחת לגיל 21.

קבלת ויזת עבודה זמנית

בראש ובראשונה, המעסיק המיועד בארה"ב צריך להגיש טופס בקשה לעובדים זמניים הנקרא I-129. לאחר שהוא מאושר, ניתן להגיש בקשה לקבלת ויזת עבודה באופן מקוון על ידי טופס DS160. יש למלא את הטופס, לצרף תמונה בהתאם לתנאים, להדפיס אותו ולהביא אותו לשלב הבא – הראיון בשגרירות. לראיון יש להביא את הדרכון, את טופס DS-160 ואת אישור התשלום. מכיוון שמדובר בויזת עבודה זמנית, מומלץ להביא מסמכים הקושרים אתכם לישראל ומוכיחים שאתם גרים כאן באופן קבוע ואכן מתכוונים לחזור בסיום התקופה.

ויזת סטודנט

ויזת סטודנט לארה"ב מסוג F-1 היא ויזה המאפשרת עבודה בתנאים מסוימים ובעבודות מסוימות בתחומי המדינה. במהלך השנה הראשונה ללימודים, ניתן לעבוד בקמפוס בלבד. בשנים הבאות ללימודים, ניתן לעבוד גם מחוץ לקמפוס בעבודות מסוימות הקשורות להתמקצעות בתחום הנלמד בלבד. ויזת סטודנט מסוג M-1 המיועדת להכשרה מקצועית מסוימת ולא ללימודים אקדמיים מאפשרת עבודה מקצועית בתחום הנלמד לאחר השלמת הלימודים.

למלא אחר התנאים

לא משנה באיזו ויזה לארה"ב מדובר, חשוב למלא אחר התנאים המסוימים של אותה ויזה. במידה ולא כך קורה, ההשלכות עלולות להיות בעייתיות, לרבות גירוש מהמדינה ואיסור כניסה למשך שנים רבות. מחלקת ההגירה של המדינה עושה ימים כלילות על מנת לאתר אנשים שלא עומדים בתנאי הוויזה שלהם, הן מבחינת משך השהות והן מבחינת עבודה בעבודות ובמקצועות שאינם תחת התנאים של הוויזה והן מבחינות נוספות. בנוסף, מומלץ בחום לחכות עם הזמנת כרטיסי הטיסה עד למועד אישור קבלת הוויזה באופן רשמי, על מנת להימנע מעוגמת נפש במידה ותיווצר בעיה באחד משלבי התהליך.

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!