ראיון בשגרירות עד 120 ימי עסקים!

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

איך לקבל פטור מויזה לארה"ב? פטור מויזה

מעוניינים לנסוע לארצות הברית, אין לכם ויזה אך יש לכם דרכון זר? אין בעיה!

אנחנו במאסטר ויזה נבדוק האם אתם עומדים בקריטריונים הנדרשים לתכנית הפטור מויזה לארה"ב, נעזור לכם בתהליך הנפקת אישור הנסיעה האלקטרוני ללא טעויות מיותרות אשר עלולות להוביל לעיכובים מיותרים.  נספק לכם את כל התשובות הנוגעות לתהליך זה על ידי המומחים של החברה שלנו ונבטיח לכם סיכויים גבוהים לכניסה מהירה וקלה לארצות הברית של אמריקה. אז מה חשוב לדעת אודות תכנית הפטור מויזה ומדוע חשוב לשכור את שירותינו? התחילו לקרוא!

מהי תכנית פטור מויזה?

תכנית פטור מויזה לארה"ב המוכרת בראשי התיבות VWP, היא תכנית המאפשרת לאזרחי מדינות (אנדורה, סינגפור, אוסטרליה, ברוניי, אוסטריה, סן מרינו, ניו זילנד, פורטוגל, נורבגיה, בלגיה, הולנד, פינלנד, צרפת, מונקו, איסלנד, ליכטנשטיין, איסלנד, מלטה, צ'כיה, לוקסמברג, אסטוניה, ליטא, גרמניה, הונגריה, שוודיה, יוון, קוריאה, סלובקיה, פולין, לטביה, יפן, סלובניה, איטליה, שוויץ, ספרד, אנגליה ואנגולה), לבקר בארצות הברית ל-90 ימים למטרות תיירותיות או עסקיות, ללא הצורך בהוצאת ויזה לארה"ב, אלא רק באישור ESTA. המטרה העיקרית של תכנית הפטור מויזה היא לעודד את התיירות בארה"ב על ידי אזרחי מדינות מסויימות ובכך לתרום באופן משמעותי לכלכלת ארצות הברית, ללא לקיחת סיכון ביטחוני כלשהו.

מהו אישור ESTA ומה חשוב לדעת לגביו?

ESTA הוא ראשי התיבות של Electronic System For Travel Authorization או במילים אחרות 'אישור נסיעה אלקטרוני לארצות הברית'. כל מי שנכלל בתכנית פטור מויזה חייב להוציא אישור ESTA התקף לשנתיים מאותו יום בו האישור הונפק. ההנפקה יכולה להיעשות באופן עצמי וזאת על ידי מילוי טפסים והוראות נוספות באתר האינטרנט של ESTA או על ידי חברת מאסטר ויזה שתבצע את כל התהליך עבורכם.

מאסטר ויזה בודקים עבורכם את הזכאות לתכנית פטור מויזה לארה"ב

  • מדינה בתכנית – נבדוק שאתם אכן משתייכים אל מדינה הכלולה בתכנית הפטור מויזה לארה"ב VWP.
  • בדיקת זכאות כניסה לארה"ב ללא ויזה – גם אם המדינה שלכם נכללת בתכנית פטור מויזה, אין זה אומר בהכרח שאתם זכאים לאישור ESTA. אנחנו נבדוק האם אתם זכאים לפטור מויזה לארה"ב או שמא תצטרכו להגיש בקשה לויזה לארה"ב.
  • דרכון זר – נוודא שאכן יש לכם דרכון זר עם שבב אלקטרוני או דרכון עם תמונה דיגיטלית המוטמעת בו וזאת בהתאם לדרישותיהם של האמריקאים.
  • תוקף דרכון – נוודא שהדרכון שלכם בתוקף ל- 6 חודשים לפחות מעבר לאותם 90 ימים בהם אתם מתכננים לשהות בארה"ב.

המומחים של מאסטר ויזה מעדכנים בכל מה שחשוב לדעת

  • שהייה – כניסה לארה"ב באמצעות תכנית פטור מויזה ואישור ESTA הינה ל – 90 יום בלבד.
  • מטרה – תכנית הפטור מויזה תקפה רק לאנשים שמעוניינים לנסוע לארה"ב למטרת פנאי, מטרה עסקית או באם ארה"ב הינה חניית ביניים/מעבר למדינה אחרת אליה אתם מעוניינים להגיע.
  • כניסה לארה"ב – אישור ESTA אינו מבטיח כניסה לאמריקה, רק הגעה אליה. פקידי ההגירה הם אלו שיחליטו האם כניסתם למדינה תזכה לאישור.
  • פירוט מסלול – בנוסף לאישור האלקטרוני ESTA, חשוב שתציגו בפני פקידי ההגירה את פירוט המסלול שלכם בארה"ב.
  • ESTA– תצטרכו להציג אישור זה עוד בצ'ק אין לטיסה לארה"ב. חברת התעופה לא תוכל להעלות אתכם לטיסה ללא אישור אלקטרוני זה או ויזה לארה"ב.
  • זכאות וסירובים – חשוב לדעת שלא כולם זכאים לכניסה לארה"ב באמצעות תכנית פטור מויזה. בדרך כלל אנשים בעלי עבר פלילי, אנשים שנשארו בארה"ב באופן לא חוקי מעבר לזמן שהוקצב להם, אנשים שסורבה להם בעבר ויזה לארה"ב ואנשים שחולים בכל מיני מחלות מדבקות ועלולים להדביק אחרים בדרך כלל אינם זכאים להיכנס לארצות הברית תחת תכנית זאת.

יש לכם דרכון אירופאי? מעוניינים להיכנס לארצות הברית ללא ויזה?

צרו עמנו קשר ואנו נבדוק האם אתם עומדים בתנאי הקבלה של הפטור מויזה לארה"ב

נגישות

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!