היתרונות להנפקת אישור כניסה לארה"ב ESTA באמצעות מאסטר ויזה?
אם בקשתך תסורב תקבל זיכוי - לא אושרת לא שילמת!*

הגשת הבקשה בעברית בצורה נגישה!​

קבלת אישור כניסה לארה"ב עד 24 שעות!
ערעור מול הרשויות האמריקאיות במקרה סירוב!
הדרכה מלאה והסבר אודות האישור החדש!
ניסיון עשיר של אלפי בקשות כניסה לארה"ב!
מאמרים מומלצים
מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

איך מוציאים סושיאל סקיוריטי?

אזרחים אמריקאים בעלי דרכון אמריקאי חייבים להחזיק במספר SSN ולמסור אותו לבנק שלהם כאן בישראל. איך מוצאים סושיאל סקיוריטי (מספר ביטוח לאומי)? הישארו ותגלו.

 מה זה SOCIAL SECURITY ומה הוא בדיוק נותן?

את מספר הביטוח הלאומי האמריקאי ניתן להקביל למספר תעודת הזהות בישראל, למעט מספר הבדלים עליהם נדבר בהמשך. בגדול, מדובר במספר קבוע, הנשאר עם האדם כל החיים, אשר ניתן לכל אזרח אמריקאי החפץ בכך, ומעניק לו מספר רב של הטבות וזכויות. אילו זכויות מוענקות לבעלי SSN? ובכן, למשל הזכות לפתוח חשבון בנק (ללא מספר זה, לא יתנו לכם לפתוח חשבון בנק אם אתם אזרחים אמריקאים. לא רק בארצות הברית. גם בישראל ובמדינות נוספות בעולם). הטבות וניכויי מס שונים, אשר עשויים להיות שווים אלפי דולרים מדי שנה. גם להטבות ממשל ועבודה זכאים בעלי מספר ביטוח לאומי אמריקאי, וזוהי רק רשימה חלקית.

 ההבדלים בין SOCIAL SECURITY למספר תעודת זהות

מיד נענה על השאלה איך מוציאים סושיאל סקיוריטי, אבל לפני-כן, בוא נראה מהם ההבדלים העיקריים בין תעודת הזהות שלנו למספר הביטוח הלאומי של אחינו האמריקאים.

  • מספר תעודת הזהות מופק בישראל בעת הלידה. כדי לקבל סושיאל סקיוריטי, צריך לגשת למשרדי הביטוח הלאומי בארצות הברית (או לקונסוליה האמריקאית בירושלים), להגיש טפסים ולדרוש זאת.
  • מספר תעודה הזהות ניתן יחד עם פרטים נוספים, לרבות תמונה, לאום, תאריך לידה וכו'. מספר הביטוח הלאומי האמריקאי עומד בפני עצמו, ללא פרטים מזהים נוספים.

 שלבי הוצאת סוציאל סקיוריטי?

ועכשיו, הגענו לדבר האמיתי: בהנחה שאתם אזרחים אמריקאים, איך מוציאים סושיאל סקיוריטי? ובכן, נתחיל מהחלק הקל. ילדים עד גיל 12. במקרה של ילדים עד גיל זה, הוצאת SSN אפשרית  בהגעה פיזית, באמצעות משלוח טופס קצר ממולא וחתום, בתוספת תשלום אגרה. במקרה זה, הוצאת המספר תיארך כמספר שבועות עד חודשיים. מעל גיל 12, העלילה מסתבכת, בעיקר אם נולדתם על אדמת ארצות הברית. במקרה כזה, תאלצו להגיע לראיון בקונסוליה שבירושלים, לאחר שמילאתם מספר טפסים והמצאתם מסמכים כאלו ואחרים. התהליך עלול להימשך בין שנה לשנה וחצי, כך שסבלנות היא מצרך הכרחי. גם אם נולדתם בישראל, הריאיון בקונסוליה יהווה שלב הכרחי בדרך למספר הנכסף, אם כי במקרה שכזה, משך ההמתנה מתחילת התהליך ועד סופו לא יעלה, במרבית המקרים, על שישה חודשים.

אז נכון, התהליך לא קצר ולא תמיד פשוט, אבל בהחלט הכרחי אם אתם אזרחים אמריקאים. אז אל תתעצלו ואל תדחו את תחילת התהליך, כי כל מה שמפריד ביניכם להשלמת החלום האמריקאי הן שלוש אותיות קטנות SSN . בהצלחה!

רוצה שנעשה את העבודה עבורך?

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!