צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

 

איך להוציא ויזה לארה"ב?

ויזה לארצות הברית היא משאת נפשם של רבים. ארצות הברית היא מדינה עצומה, מגוונת בנופים ותרבויות, עשירה בהזדמנויות ועל כן, היא קורצת לישראלים רבים, בין אם מדובר על לימודים במדינה, טיול בה או עבודה בה לפרק זמן מסוים. אם גם אתם חולמים לעשות רוד טריפ מחוף לחוף, לעשות תואר באחת האוניברסיטאות הנחשבות בעולם, או לרכוש ניסיון תעסוקתי חשוב באמצעות עבודה בחו"ל – כדאי לכם לקרוא טוב טוב את המאמר שלפניכם.

כפי שאתם בוודאי כבר יודעים, לא ניתן להיכנס לארצות הברית בלי ויזה. העניין הזה מרתיע רבים, שכן הוצאת ויזה לארצות הברית כרוכה בתהליך סבוך: ראשית, צריך להבין איזו ויזה אתם צריכים בכלל (יש כמה סוגים בהתאם למטרת הביקור); שנית, צריך למלא טופס ארוך ומעיק באתר השגרירות; שלישית, צריך לאסוף מסמכים שונים ומשונים ולצרפם לטופס; ורביעית (החלק הקשה ביותר), צריך לתאם ראיון בשגרירות האמריקאית – ולא כולם עוברים ראיון זה.

הוצאת ויזה לארה"ב עם Master VIsa

וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. מכיוון שהתהליך הארוך של הוצאת הוויזה עלול לעכב אתכם ולגרום לכם לפספס את הזדמנות הביקור, ומכיוון שמתוך חוסר ידע וניסיון אתם עלולים לעשות טעויות במילוי הטופס ואיסוף המסמכים שירחיקו מכם את הוויזה הנכספת, החלטנו במאסטר ויזה לחסוך לכם את הביורוקטיה המסורבלת ולהגדיל את סיכויי ההצלחה שלכם בתהליך. כן, קראתם נכון – הוצאת ויזה בעזרת מאסטר ויזה משפרת משמעותית את הסיכויים שלכם. אחוזי ההצלחה שלנו עומדים על 87% ויזות מאושרות: מתוך כל 10 מועמדים, 8-9 מקבלים אישור לוויזה לאחר הראיון.

היתרונות של מאסטר ויזה לארה"ב

אנחנו רוצים לשים קץ להתלבטויות שלכם על איך להוציא ויזה לארה"ב. אנחנו עומדים כאן לשירותכם ומציעים לכם מגוון יתרונות שלא תקבלו במקומות אחרים:

  • ותק וניסיון של 10 שנים בתחום
  • מחיר שמתאים לכל כיס וכולל הכל: החל ממילוי הטפסים בעברית ועד קביעת ראיון בשגרירות, תוך מתן תמיכה וליווי צמוד לכל אורך הדרך
  • שירות לקוחות ארצי בטלפון באמצעותו ניתן לקבל מענה על כל שאלה בכל עת
  • התמחות בצעירים אחרי צבא, אך מתן שירות לכל האוכלוסיות

מאמרים נוספים

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!