צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

איך משיגים ויזת סטודנט לארה"ב?

לא סתם אומרים שארצות הברית היא ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, וזה תופס במיוחד בכל הנוגע לאקדמיה. האוניברסיטאות בארה"ב הן מהמובילות בעולם, והסטודנטים שלהם מפתחים קריירות מרשימות בכל התחומים. אם אתם מברי המזל שהצליחו להתקבל לאוניברסיטה בארה"ב – קודם כל, ברכותינו! עכשיו נשאר לכם עוד שלב קריטי אחד בדרך למטוס, והוא איך משיגים ויזת סטודנט לארה"ב.

 איך משיגים ויזת סטודנט לארה"ב בדרך הקלה

 כולנו יודעים שלהוציא ויזה לארצות הברית זה לא תהליך פשוט – השגרירות יכולה להקשות מאוד, בעיקר אם אתם צעירים. הכנה טובה ומדויקת תעלה את הסיכויים שלכם לזכות בויזה באחוזים רבים. הדרך הכי חכמה להוציא ויזת סטודנט היא להיעזר בצוות מקצועי ומיומן, שמתמחה בהוצאת ויזות לארה"ב.

5 צעדים פשוטים – והויזה אצלכם

שואלים "איך משיגים ויזת סטודנט לארה"ב"?  למאסטר ויזה שנים של ניסיון בשוק, ואנחנו יודעים להכין אתכם בצורה הטובה ביותר לראיון הגורלי, והכל ב5 צעדים פשוטים:

  1. בתור התחלה, תקבלו טפסים בעברית. כך תוכלו להתבטא כמו שאתם יודעים מבלי לדאוג לדקדוק ושגיאות כתיב.
  2. בסיום מילוי הטפסים העבירו אותם אלינו, והצוות יערוךבדיקה מדוקדקת של הטפסים. הטפסים שלכם יתורגמו לאנגלית מקצועית, ויעברו עליהם אנשים מנוסים ומקצועיים.
  3. הצוות של מאסטר ויזה ידאג לשלוח את הטפסים לשגרירות – אתם לא צריכים להזיז אצבע!
  4. תיאום מועד ראיון – השלב הבא הוא תשלום אגרת הויזה וקבלת אישור. ברגע שאתם מקבלים את אישור התשלום, העבירו אותו אלינו, ואנחנו נרשום אתכם לראיון.
  5. השלב הכי חשוב – הכנה לראיון כי כמו שכולנו יודעים, רושם ראשוני הוא הקובע, בעיקר כשמדובר בויזה.  הצוות המיומן של מאסטר ויזה ידאג להכין אתכם לראיון כמו שצריך, וידאג להנחות אתכם איך לענות על שאלות ספציפיות ולהימנע מטעויות קריטיות. כמובן שנדאג לכל המסמכים הדרושים, כך שלא יחסר לכם דבר במעמד הראיון.

 אז ברור שהתשובה לשאלה איך משיגים ויזת סטודנט לארה"ב היא פשוט – מאסטר ויזה!

 צריכים להעביר כספים?

 השגתם ויזה? ברכותינו! עכשיו צריך לדאוג לנושא לא פחות חשוב לפני המעבר המיוחל: העברת כספים לחו"ל. ישנן שלוש שיטות מרכזיות של העברת כספים לחו"ל, וכדאי להכיר את כולן כדי להחליט מהי המתאימה ביותר:

  1. העברת כספים דרך חברות מתמחות: ישנן לא מעט חברות פרטיות שמתמחות בהעברת כספים לחו"ל ויכולות לספק שירות מהיר ויעיל תמורת עמלה.
  2. העברת כספים דרך האינטרנט: תוכלו להעביר כספים בקלות גם דרך האינטרנט. לדוגמה, שירות העברת כספים כמו PayPal. היתרון המרכזי הוא העברה מהירה ללא הצורך לצאת מהבית ולעבור בירוקרטיות מאיישות.
  3. העברת כספים דרך הבנק: אם במקרה יש לכם כבר חשבון בנק בארה"ב, תוכלו להעביר כספים דרך חשבון הבנק בארץ. התהליך הוא פשוט באופן יחסי, ותחויבו בעמלת מינימום וכן בשער ההמרה.

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!