צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

 

איך למלא טופס ויזה לארה"ב

אנו, בחברת מאסטר-ויזה, שומעים את השאלה: "איך למלא טופס ויזה לארה"ב" מספר פעמים ביום. למעשה, אחת הסיבות לשימוש בשרות שלנו, הוא מילוי אותו טופס שכן, באם לא ימולא באופן ראוי ונכון, סירוב לבקשה (ואין זה משנה באם מדובר על בקשת ויזה או אפילו חידוש ויזה לארה"ב) לבטח יתקבל אצל המבקש. שמו של הטופס המדובר הוא DS-160 וניתן לאתרו באתר השגרירות או באתר שלנו.

מדוע צריך למלא טופס ייעודי?

הממשל האמריקאי מחייב כל אזרח המבקש ויזה לארה"ב, להוכיח כי אין בכוונתי להגר לארה"ב. ישנן מספר מדינות בהן אין צורך בויזה כל עוד מטרת הנסיעה לארה"ב היא תיירות או עסקים ותנאים נוספים, אך כל אזרח ישראלי, מחויב באחזקת ויזה. כל בקשה נבחנת לגופה ובכדי לצלוח את הבקשה ולקבל את הויזה, הדבר הראשון אותו יש לעשות הוא למלא את טופס הבקשה באופן פרטני ומדוייק, לצרף את כל המסמכים הדרושים ולגשת לראיון בשגרירות ארה"ב

איך למלא טופס ויזה לארה"ב

טופס בקשת ויזה DS-160 מורכב ממספר רב של שאלות. ישנן שאלות זיהוי, שאלות כלליות ושאלות חובה. מרבית השאלות הינן שאלות חובה וחשוב מאוד להבין את השאלות בטרם משיבים עליהן. מכיוון שמגישים את הטופס באמצעות מערכת ממחושבת, מבלי מענה על כל שאלה המוגדרת כשאלת חובה, המערכת לא תאפשר התקדמות. על כל השאלות יש להשיב באנגלית בלבד.
רבים שואלים אותנו איך למלא טופס ויזה לארה"ב באם אינם יודעים או שולטים בשפה האנגלית באופן טוב. התשובה הטובה ביותר אותה אנו יכולים לתת, היא להיעזר בגורם השולט בשפה האנגלית ומוטב שיהיה בעל ניסיון כדוגמת נציגי חברת מאסטר-ויזה. סירוב לקבלת ויזה בעקבות כשל טכני כגון תשובה שגויה בטופס, ילווה אתכם בכל בקשה ואינו מומלץ.

מקווים שהצלחנו להשיב על שאלת השאלות: איך למלא טופס ויזה לארה"ב, אך במידה ולא, אחד מנציגינו ישמח להיות לכם לעזר. אנא התקשרו אלינו בכדי שלא להגיע לסיטואציה בה קבעתם פגישה בשגרירות, שילמתם ממיטב כספכם אך בשל טעות בטופס, בקשתכם נדחתה.

נשמח לענות לשאלותיכם ולתת ייעוץ ראשוני חינם ללא כל התחייבות

התקשרו : 1700-72-74-76 או השאירו פרטיכם ונציג יצור עמכם קשר

מאמרים נוספים

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!