צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

איך משנים מועד לראיון ויזה שנקבע בשגרירות ארה"ב?

תהליך הוצאת ויזה לארה"ב אינו פשוט וכרוך בלוגיסטיקה סבוכה של מילוי טפסים, עמידה בקריטריונים שונים, איסוף מסמכים, וסופו המכריע של בתהליך – ראיון בשגרירות ארה"ב. התמזל מזלכם וצלחתם את כל השלבים המייגעים והביורוקרטיה הבלתי נגמרת, והצלחתם בשעה טובה לקבוע ראיון בדיוק במועד שמתאים לכם.

עליזים וטובי לב, אתם מארגנים את כל הסידורים שלכם כך שבאותו יום תוכלו להתפנות לראיון כראוי. אלא שאז – שוד ושבר! – קורה משהו בלתי צפוי ואתם כבר לא יכולים להגיע לראיון בתאריך זה. מודיעים לכם על ישיבה דחופה בעבודה שתתקיים באותו היום מישהו מהמשפחה החליט ברגע האחרון לקיים אירוע באותו היום, או שהרופא מודיע לכם שהניתוח להוצאת שקדים של הילד הקטן יכול להתקיים רק באותו היום ואתם חייבים להיות אתו שם.

מה עושים? האם ניתן לקבוע מחדש את מועד הראיון? ואם כן, איך עושים את זה בלי שהוא יידחה לתאריך רחוק מאד? לפניכם מדריך מקוצר שיעזור לכם במטלה המעיקה.

1. אל תניחו שאפשר להיעדר מהראיון בלי להודיע מראש

אם חשבתם שמה שכדאי לכם לעשות זה פשוט לא להתייצב לראיון (בלי להודיע על כך) ואחרי שחלף המועד המקורי לקבוע את הראיון מחדש, זה בדיוק מה שלא כדאי לכם לעשות במקרה כזה. השגרירות לא מקבלת התנהגות כזאת בהבנה, ואף עלולה לחשוב שאתם מנסים לרמות אותה – עד כדי כך שנציגיה יערימו עליכם קשיים בקביעת מועד חדש לראיון.

2. שנו את המועד מראש – ועשו זאת בזמן

הדרך הנכונה לפעול היא שברגע שאתם יודעים כי לא מתאפשר לכם להגיע להגיע בתאריך המקורי – פעלו מייד לשנותו. אתם יכולים לשנות את מועד הראיון עד 3 ימים לפני שהוא היה אמור להתקיים אם אתם עושים זאת דרך אתר האינטרנט של השגרירות; ועד יומיים לפני המועד, אם אתם עושים זאת דרך הטלפון.

3. בדקו מראש מהו מיקום הראיון

היבט חשוב נוסף שכדאי להקפיד עליו הוא תשומת לב למקום בו נקבע הראיון. הוא יכול להיערך או בשגרירות האמריקאית בתל אביב או בקונסוליה האמריקאית בירושלים, והטופס (DS 160) שיש לכל מקום הוא מעט שונה – אז ודאו שאתם ממלאים את הטופס התואם למקום המועדף עליכם. במידה שחל בלבול, ומילאתם טופס לירושלים בעוד שאתם בכלל מעוניינים להתראיין בתל אביב – יהיה עליכם למלא את טופס ה- DS 160 מחדש.

אם תקפידו על כל הסעיפים שלעיל, אתם לא אמורים להיתקל בבעיות מיוחדות בקביעת התאריך מחדש. בהצלחה!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!