צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

 

איך מקבלים גרין קארד לארצות הברית?

אנשים רבים מעוניינים לשנות את חייהם ולבצע הגירה לארה"ב. ארה"ב שנחשבת למרכז העולם מכל הבחינות מאפשרת עלייה ברמת החיים ומגורים במקום מעט רגוע יותר מאשר ישראל הקטנה שלנו. אך מה לעשות, התהליך אינו פשוט – אי אפשר להתעורר יום אחד, לארוז מזוודה ולהתחיל במסע. יש לעבור לא מעט מכשולים ולהתאזר בסבלנות משום שתהליך הוצאת הגרין קארד שמהווה תנאי למעבר נמשך זמן רב ואינו פשוט כלל. אך איך אומרים? "אם תרצו אין זו אגדה" – ומי שעומד בתנאים עשוי לקבל את מבוקשו ולחיות בארה"ב.

מה כולל תהליך קבלת גרין קארד?

התהליך מתחיל בהגשת בקשה עבור גרין קארד וגם במקרה זה – מסייעת התפתחות הטכנולוגיה בקיצור תהליכים ומאפשרת למעוניינים להגיש את הבקשה באמצעות אתר האינטרנט ששייך לשגרירות ארה"ב בישראל. הגשת הבקשה כוללת: רישום, מילוי של טפסים שונים באנגלית ובהמשך תיאום מועד ראיון בשגרירות. נוסף על מילוי הטפסים באתר קיימות דרישות סף ומי שלא עומד בהן לא יוכל לקבל גרין קארד. המטרה של הדרישות היא לצמצם את כמות המהגרים ולשמור על הביטחון של ארה"ב.

מסלולים שונים בדרך אל הגרין קארד

קיימים כמה מסלולים שיכולים לאפשר למעוניין לקבל גרין קארד:

אשרות עבודה

אישורים אלו ניתנים למעוניינים לעבוד בארה"ב למשך תקופה מסוימת. מגישי הבקשה יכולים להיות: עובדים שמגיעים במסגרת רילוקיישן, משתתפים בתוכניות של חילופי עובדים, עובדים זמניים, ספורטאים ואנשים נוספים. כאשר מדובר על אנשי דת ניתן לקבל גרין קארד במקרה של תושב קבע שמחזיק במעמד חוקי, במקרה של מהגר או במקרה של עובד זמני.

אשרות על בסיס קשרים משפחתיים

אישורים אלו מתבססים על קרבה משפחתית מדרגה ראשונה לתושב קבע שחי בארה"ב באופן חוקי או לאזרח חוקי בארה"ב ולקשר נישואים. אזרחים אמריקאים רשאים להגיש בקשה עבור: הורים, בני זוג, אחים, אחיות וילדים ותושבי קבע יכולים להגיש בקשת חסות לילדיהם ובני זוגם. נוסף על האפשרויות הללו ישנה אשרת נישואין שיכול לקבל בן הזוג של האזרח האמריקאי או ילדיו וישנה אשרת ארוס שמתאימה לאנשים שאינם מהגרים, האשרה מאפשרת לאדם שהתארס לאזרח של ארה"ב להגיע למדינה, זאת בתנאי שהנישואים ייערכו תוך חודש וחצי מכניסתו לארה"ב.

הגרלת גרין קארד

בכל שנה מוגרלות כ- 50,000 אשרות עבור בקשת גרין קארד. ההגרלה מתבצעת בקרב מהגרים ממדינות שונות כאשר ישנן מדינות שאינן רשאיות להשתתף בהגרלה משום שההגירה מהן גדולה.
המעוניינים להשתתף בהגרלה יכולים להגיש מועמדות בין אוקטובר לדצמבר והזוכים בהגרלה יוכרזו באפריל ובמאי. יש לציין כי הזוכים לא זוכים בתושבות קבע – הם זוכים באפשרות לבקש את הגרין קארד וגם הם יצטרכו לעמוד בקריטריונים מסוימים, למשל: הוכחת ניסיון מקצועי בעבודות מסוימות, הצגת תעודת בגרות ומצב כלכלי שמאפשר להם להתקיים עד לזמן שהם ימצאו עבודה.

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!