רוצה לחיות בארה"ב? הרשמה מוקדמת עד 31/07

היתרונות להנפקת אישור כניסה לארה"ב ESTA באמצעות מאסטר ויזה?
אם בקשתך תסורב תקבל זיכוי - לא אושרת לא שילמת!*
הגשת הבקשה בעברית בצורה נגישה!​
קבלת אישור כניסה לארה"ב עד 24 שעות!
ערעור מול הרשויות האמריקאיות במקרה סירוב!
הדרכה מלאה והסבר אודות האישור החדש!
ניסיון עשיר של אלפי בקשות כניסה לארה"ב!
מאמרים מומלצים
מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה
צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

 

איך למלא טופס ויזה לארה"ב

על מנת להוציא ויזה לארה"ב, יש להגיש טפסים לשגרירות ארצות הברית בישראל הממוקמת בתל אביב ובירושלים. כיאה לשגרירויות ברחבי העולם, גם שגרירות ארצות הברית מתנהלת בבירוקרטיה הקפדנית ביותר. מעבר להכרות עם טופס ויזה לארה"ב וטפסים אחרים, עליכם למלא את כלל הסעיפים בדיוק מירבי ללא טעויות משום שאם תתגלה טעות כלשהי, יהיה עליכם להגיש בשנית את אותם הטפסים מה שיגבה מכם זמן, כסף ומשאבים. ויזה לארה"ב טפסים ואישור כניסה לארצות הברית, מתקבלים באמצעות שגרירות ארצות הברית ועל מנת לקבל את הויזה מאושרת, יהיה עליכם להגיע לפחות פעם אחת לשגרירות בת"א או ירושלים לאישור וקבלת הויזה בדרכון הישראלי שלכם.

ויזה לארה"ב יכולה להיות למטרות תיירות בלבד, למטרות עסקים ולמטרת עבודה. לכל אחת מהדרישות קיימים טפסים שונים ועל כן עוד לפני שאתם ניגשים למלא את הטופס המיועד למטרתכם האישית, בדקו כי אתם אכן ממלאים את הטופס הנכון משום שאם יאשרו לכם ויזת תייר לארה"ב ואתם נוסעים למטרת עסקים הרי שלא עשיתם כלום בכך.

התשלום בעבור ויזה לארה"ב טפסים

מהרגע בו אתם מיועדים להוציא ויזה לארה"ב באמצעות מילוי טפסים, עליכם לקחת בחשבון כי תדרשו להוציא סכום כסף בעבור האגרת ויזה לשגרירות. כל טעות אותה תעשו במילוי הטפסים תדרוש מכם הוצאה נוספת ועל כן נכון שתמלאו את כל הטפסים בקפדנות יתרה מבלי להתבלבל או לפסוח על סעיפים.

באם יש לכם ספק קל , פנו אלינו ונשמח לסייע

אל הטופס ויזה לארה"ב תדרשו להוסיף תמונה בסגנון אמריקאי ודרכון בתוקף. ויזה לארה"ב טפסים ומידע רלוונטי אודות התהליך, תוכלו לקבל באתר של שגרירות ארה"ב בישראל. לכל טופס יש שם נקוב ועל פי רוב תתבקשו למלא טופס בשם DS-160 .

הגשת טופס מקוון

את הטפסים אתם רשאים להגיש באופן מקוון באתר השגרירות ולשם כך עליכם לוודא בקפדנות כי כל הפרטים אותם מילאתם מולאו בצורה הנכונה ללא אף שגיאה החל מהשם הפרטי, דרך שם משפחתכם ועד יתר הקריטריונים. הכנסו לאתר שגרירות ארה"ב בישראל והתחילו למלא את הבקשה. שימו לב כי כל הטפסים הם בשפה האנגלית בלבד.

נשמח לענות לשאלותיכם ולתת ייעוץ ראשוני חינם ללא כל התחייבות

התקשרו : 1700-72-74-76 או השאירו פרטיכם ונציג יצור עמכם קשר

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!