צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

פטור מריאיון בשגרירות ארצות הברית

כל מי שאי פעם מילא את טפסי הבקשה לקבלת ויזה לארצות הברית לבטח יודע שעליו להגיע באופן פיזי אל משרדי הקונסוליה (הממוקמים בתל אביב או בירושלים) על מנת לעבור ראיון אישי שבסיומו ייקבע האם הוא זכאי לקבל את הויזה או שבקשתו תידחה. למרות שמדובר אולי בטרחה לא קטנה עבור לא מעט אנשים – אין ברירה אלא לעשות זאת, שכן זו הדרישה של שגרירות ארצות הברית שחשוב לה מאד לדעת מי מעוניין לקבל את הויזה ואולי עם הזמן לנסות ולהיכנס לשטחה של ארצות הברית. חשש מפני גל הגירה הוא השיקול המרכזי אשר בגינו פועלת השגרירות בדרך זו וזו השיטה הנהוגה בכל העולם.

פטור מריאיון? יש דבר כזה?

יש בהחלט! בשנים האחרונות השתנו חלק מהתקנות הקשורות להגשת הבקשה ולשלבי התהליך שיש לעבור או לבצע. ההקלות פורסמו הן על מנת להקל על הקהל הרחב ולמנוע ממנו טרחה מיותרת והן על מנת להקל על העומס אותו חווים עובדי הקונסוליה מדי יום ביומו. כאשר רוב התהליך מבוצע כיום באופן מקוון דרך רשת האינטרנט – יש למשרדי הקונסוליה מידע רב שבאמצעותו יכולים העובדים לקבל החלטות ולאמוד את אופיו ואישיותו של מבקש הוויזה. כך אפשר לדעת מראש מי עשוי להיות פטור מההגעה הפיזית לריאיון ומי חייב להגיע בכל זאת.

מי פטור מהגעה פיזית לריאיון?

להלן כמה אפשרויות למועמדים לקבלת ויזה שעשויים להיות פטורים מהגעה פיזית לצורך ריאיון:

  • מי שגילו נמוך מ- 14 או גבוה מ- 60.
  • כאשר מדובר בילד בן פחות מ- 14 – על אחד מהוריו לפחות להיות בעל ויזה תקפה או שההורה הגיש בקשה לויזה ראשונה ומתייצב לריאיון בעצמו.
  • מי שגילו גבוה מ- 14 שנים והויזה שקיימת בדרכונו הונפקה לו לאחר שעבר את גיל 13. בנוסף לכך יש תנאי נוסף והוא שהויזה תקפה ללא יותר מ- 12 חודשים קדימה.
  • מי שהנפיק את הויזה הקיימת שלו מאוחר יותר מתחילת שנת 2008 והויזה עודנה בתוקף – יהיה פטור מהגעה לריאיון (אין זה נכון עבור מי שהויזה שלא כבר לא תקפה).
  • הויזה המבוקשת החדשה צריכה להיות זהה בסוג שלה לזו שכבר הונפקה וקיימת (שינוי סוג הויזה המבוקשת יחייב הגעה לריאיון מחדש על מנת לבדוק את התאמת הסוג החדש לאופי המועמד והנתונים האישיים שלו).

פועלים לפי ההנחיות והויזה תאושר במהרה וללא תקלות

חשוב להבין שהקונסוליה האמריקאית בארץ היא גוף רציני שמתייחס בכובד ראש לכל טופס בקשה לויזה שמגיע אליו. זו הסיבה שחשוב מאד לפעול על פי ההנחיות וההוראות שמפורסמות על ידה מפעם לפעם ולוודא שפועלים בדיוק על פי המסלול המתאים לכל מועמד ומועמד. שגיאה או חוסר במידע כזה או אחר עלולים לגרום לדחיית הבקשה או לפסילתו של המועמד מלהגיש את בקשתו פעם נוספת.

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!