צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

כניסה לארה"ב ללא ויזה

רוב הישראלים ממתינים לאותו שלב בו ישראל תהיה אחת מאותן מדינות הנכללות בתכנית פטור מויזה לארה"ב. הם סבורים שבמסלול זה ישראלים יוכלו להגיע אל ארה"ב ללא הפרוצדורה המסורבלת של השגת ויזה לארה"ב. אך האם זה נכון? האם מדובר על הליך פשוט של כניסה לארה"ב ושהייה בה ללא הגבלה? ומדוע מומחים רבים מעריכים שיהיו ישראלים רבים שיחליטו להוציא ויזה לארה"ב וזאת למרות תכנית הפטור המאפשרת כניסה לארה"ב ללא ויזה? במאמר זה נספק לכם את כל היתרונות והחסרונות של מסלול פטור מויזה לארה"ב ומסלול ויזה לארה"ב. הבה נתחיל.

נכנסים ללא ויזה – מסלול פטור מויזה לישראלים

תכנית הפטור מויזה לארה"ב מכונה VWP. ברגע בו ארה"ב תאשר השתתפות בתכנית זאת, חלק מאזרחי ישראל יוכלו לבצע כניסה לארה"ב ללא ויזה. ברגע בו הם יחליטו שהוא מעוניינים לטוס אל ארצות הברית למטרת תיירות או עסקים מה שהם הם יצטרכו לעשות הוא לוודא שהם מתאימים לקריטריונים של התכנית:

 1. יש ברשותם דרכון ביומטרי עם שבב אלקטרוני.
 2. אין להם עבר פלילי או עבירות קודמות בארה"ב.
 3. הם נרשמו למערכת האונליין של ההגירה האמריקאית ויש ברשותכם אישור ESTA.
 4. הם אזרחים של אחת המדינות הרשומות בתכנית ה- VWP.
 5. מטרת הנסיעה היא עסקים, תיירות או מעבר בארה"ב לצורך חניית ביניים.
 6. הם מתחייבים לשהות בארה"ב לתקופה של 90 יום מקסימום, ללא אפשרות הארכת שהייה.
 7. הם מתחייבים לכרטיס טיסה חזרה או כרטיס טיסה להמשך הטיול ולפירוט המסלול שלהם בארה"ב.

הדברים אותם חשוב לדעת הוא שאישור ה- ESTA יאפשר שהות של עד 3 חודשים והוא בתוקף לשנתיים בלבד. לאחר שתוקפו פג, יש לבצע את אותה פרוצדורה לכרטיס חדש. דבר שני, אישור הנסיעה (ESTA) אינו מבטיח אישור כניסה לארה"ב. החלטה זו תתקבל על ידי רשות ההגירה של אמריקה ברגע בו תרדו מהמטוס. כרטיס ה- ESTA מחייב הרשמה ותשלום של 21$. לא כולם הישראלים יהיו זכאים להיכנס לארה"ב במסגרת תכנית פטור מויזה לארה"ב. אם נעצרתם בעבר (גם אם לא עצרו אתכם), אם יש לכם עבר פלילי (גם אם ניתנה לכם חנינה) לא תוכלו להיכלל בתכנית. אם בעברכם הכניסה שלכם לארה"ב סורבה ואם נשארתם מעבר לזמן החוקי בארה"ב וסיבות נוספות, לא תוכלו ליהנות מאותו מסלול של כניסה לארה"ב ללא ויזה.

ויזה לארה"ב – כל היתרונות באפשרות אחת

הערכת מומחים היא שצפויות הקלות עתידיות רבות בקבלת ויזה לארה"ב. בנוסף, יש לקחת בחשבון שלעומת ה- ESTA, ההחלטה להיכנס לארצות הברית עם ויזה הינה בעלת יתרונות רבים:

 • פרוצדורה קלה ומהירה – נכון להיום יש אפשרות לפנות אל חברה שעיקר המומחיות שלה היא בכל הקשור אל הגשת בקשת ויזה לארה"ב, דבר אשר יאפשר לכם הגשה מהירה ונטולת טעויות של בקשת ויזה לארה"ב וכל המסמכים המשוייכים לבקשה זו.
 • תוקף – ויזה לרוב תקפה לתקופה של 10 שנים.
 • הארכה – יש אפשרות לבקש הארכת שהייה בארה"ב.
 • מטרה – אידיאלית לכל סוגי המטרות. אם הכוונה היא לטיול ארוך בארה"ב, להשקעה בעסק קיים או פתיחת עסק חדש, לימודים ועוד. יש סוגים רבים של ויזות.
 • הקלות – צפויות הקלות בקבלת הויזה וזאת לעומת העמידה בתנאי תכנית הפטור מויזה לארה"ב.

בהצלחה!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!