צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

ויזת E2 עבור אזרחים ישראליים

אם עד היום ישראלים דיברו בקנאה על ארצות הברית, ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, החל מעכשיו ישראלים רבים יוכלו להגשים חלום ולהשקיע בעסק בארצות הברית וזאת בזכות אמנת E2. אותה אמנה עליה חתומות נכון להיום כ- 80 מדינות וזו המאפשרת לאזרחי אותן מדינות להשקיע את כספם בעסק בארצות הברית ובהתאם קבל אשרה המאפשרת עבודה ושהייה באמריקה. אם יש לכם  אזרחות ישראלית, בוודאי תשמחו לקרוא שכבר היום תוכלו להגיש מועמדות לקבלת ויזת משקיע E2 עבור אזרחים ישראליים.

ויזת E2 עבור אזרחים ישראלים – ממה חשוב להיזהר?

משום דבר. שכן, כאן מדובר על תכנית מיוחדת שהגתה ארצות הברית וזאת על מנת לעודד יזמים ומשקיעים להשקיע ולפתח עסקים בארה"ב, כאשר המטרה העיקרית כאן היא לקדם את כל הקשור אל הרחבת הכלכלה האמריקאית וההיצע העבודה בארה"ב. אמנת E2 היא אמנה הדדית שעיקרה השקעה של אזרחים זרים בארצות הברית והשקעתה של ארה"ב באותן מדינות אשר חתמו על האמנה. נכון להיום ישראלים המעוניינים לפתוח עסק או להשקיע בצורה זו או אחרת בארה"ב ואלו אשר עומדים בכל הקריטריונים הנדרשים, יכולים לזכות באותה ויזה מיוחלת המאפשרת שהות ועבודה בארה"ב.

ישראל ושלבי ויזת ה- E2

ישראל וארצות הברית הן שתי מדינות בעלות יחסים דיפלומטיים וקשרי מסחר ענפים. בשנת 2010 יחסי המסחר בין שתי המדינות הובילו לתוצאה של יותר מ-36 מיליארד דולר. בנוסף, חשוב לדעת שמדינתנו היא אחת מאותן מדינות הידועות בתור בעלות שווקי הייצוא הגדולים ביותר עם אמריקה. בעקבות כל אלו הווארד ברמן, חבר הקונגרס האמריקאי הציג את 'חוק ברמן' והציע להוסיף את מדינתנו לרשימת אותן מדינות הזכאיות לויזת E2. החוק עבר ונחתם על ידי הנשיא אובמה בשנת 2012.

התחזית היא שכעת כאשר ממשל טראמפ "מככב ובענק" ויחסי ארצות הברית ישראל מרקיעים לפסגות חדשות, קיים סיכוי גדול שבקרוב מאוד שגרירות ארה"ב בישראל תתחיל לספק ולחתום ויזת משקיע E2 עבור אזרחים ישראלים. דבר חשוב נוסף אותו יש לדעת הוא שבשנת 2017 מדינת ישראל אישרה כל מיני סוגי תקנות הדדיות, שהמטרה העיקרית שלהן היא לאפשר לבעלי אזרחות אמריקאית להשקיע בישראל. נכון לשנת 2018 הנשיא אובמה חתם על אותה חקיקה המאפשרת לישראלים ויזת E2. כעת, הרגולציה מתקדמת והממשל האמריקאי בודק שאכן התקנות הישראליות עומדות בכל הדרישות ההדדיות. ברגע שיסתיים שלב זה, קרוב לוודא שיפורסם תאריך תחילת הגשת הבקשות לויזה E2.

לסיכום, הצעד החכם ביותר אותו תוכלו לעשות כעת היא לבדוק מה הקריטריונים להגשת בקשה לאותה ויזת משקיע E2 עבור אזרחים ישראליים ואיזו חברה תוכל לעזור לכם לבצע את התהליך באופן מדויק וקצר. שיהיה בהצלחה!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!