צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

ויזת e2 משקיע– ויזת משקיע עבור אזרחים ישראלים

ויזת משקיע עבור אזרחים ישראלים – הזדמנות פז

אם אתם מעוניינים לטוס לארצות הברית למטרת עבודה והשקעה, בוודאי תשמחו לקרוא שנכון להיום יש לכם אפשרות להוציא את אחת הויזות האטרקטיביות ביותר המוצעת על ידי ארה"ב, ויזת משקיע עבור אזרחים ישראלים, או במילים אחרות: ויזת e2 משקיע. נכון לרגע כתיבת שורות אלו ויזה זו עדיין רלוונטית, אך הדברים יכולים להשתנות במהירות ולכן באם אתם מעוניינים להשקיע בעסק קיים או עסק חדש בארצות הברית, ההמלצה היא להגיש את הבקשה לויזה מסוג זה כמה שיותר מהר.

חשוב לדעת – מה צריך על מנת לקבל ויזת e2

  • בסיס השקעה ביוזמה מסחרית פעילה ומעשית בארה"ב.
  • סכומים אין הנחיה מיוחדת לגבי סכומי ההשקעה מלבד ההמלצה על סכום מינימאלי של 75,000$.
  • בעלות משקיעים זרים יהיו חייבים בבעלות של מינימום חמישים אחוזים במניות החברה.
  • אפשרויות ניתן להחליט להשקיע בחברה קיימת או בחברה חדשה.
  • מעורבות חובה להוכיח מעורבות אקטיבית בפעילותה המסחרית של החברה.
  • נוכחות חשוב להוכיח שהנוכחות הפיזית שלכם בקרבת ההשקעה שלכם חיונית להצלחתו של העסק שאותו פתחתם בארה"ב או העסק הקיים בו אתם מתכננים להשקיע.

איך עושים זאת?

השלב הראשון יהיה מילוי טפסים לקבלת ויזת e2 משקיע. השלב השני יהיה תשלום אגרת ויזת 2E משקיע. השלב השלישי יהיה ארגון תיק בקשה אשר יכלול תכנית עסקית מפורטת הכוללת חוזה רכישה, חוזי העסקה ועוד. בתיק צריכים להיות גם הוכחות שאותה השקעה אותו אתם מעוניינים להשקיע בעסק חדש או עסק קיים בארה"ב עתידה להחזיר רווחים וליצור מקומות תעסוקה עבור השוק המקומי בארה"ב. לאחר תקופה של חודש עד חודש וחצי בממוצע אתם ובני המשפחה שלכם תוזמנו לראיון בשגרירות ארצות הברית מול נציג של מחלקת העסקים. מטרת הראיון היא לתת לכם הזדמנות לענות על שאלות שונות בנוגע לתכנית העסקית שלכם ולשכנע את הנציג כי התכנית העסקית שלכם יכולה לתרום באופן משמעותי להעסקת אנשים בארה"ב וכלכלת ארה"ב או במילים אחרות שאותו עסק בו אתם מעוניינים להשקיע יהיה רווחי לאורך זמן.

חשוב לקחת בחשבון: ויזת משקיע עבור אזרחים ישראלים מאפשרת מגורי קבע באמריקה לתקופה של 5 שנים, כל עוד העסק רווחי והתכנית העסקית מיושמת בהצלחה, לא תהיה בעיה בהארכת הוויזה עבור המשקיע ובני משפחתו לעוד 5 שנים נוספות. בהצלחה!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!