מאמרים מומלצים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

 

שלבי הוצאת אזרחות אמריקאית לילד

הוצאת אזרחות אמריקאית לילד כוללת מספר שלבים ויש לפעול בצורה מסודרת על מנת להצליח במשימה.   כאשר עלינו להוציא אזרחות אמריקאית לילד עלינו לעבור כמה שלבים ולאסוף מספר מסמכים כפי שנמנה להלן.

מהם השלבים המרכזיים?

ראשית יש לאסוף את המסמכים הבאים אשר הם כוללים בין היתר:

שלב איסוף מסמכים

הוכחת שהות – למעשה זוהי ההוכחה החשובה ביותר ולשם כך יש להמציא את המסמכים שמעידים כי הסבא או הסבתא של הילד התגוררו במשך חמש שנים בארצות הברית. זה יכול לכלול גיליונות ציונים שלהם מבתי הספר או מהמכללות שם הם למדו, מסמכי עבודה או ביטוח לאומי אמריקאים, אלו הם רק חלק מהמסמכים העשויים להיות קבילים על מנת להוכיח את סעיף ה'שהות'. כדאי מאוד לפנות אל חברה מקצועית שתסייע לכם בעניין והיא תבדוק את המסמכים שבידיכם ותוודא כי אלו עשויים להספיק לשם ההוכחה והבקשה לא תידחה.

מסמכים אמריקאים – מסמכים שכוללים תעודות לידה, תעודות נישואין וכדומה. המסמכים הללו נדרשים הן עבור ההורה האמריקאי והן עבור הסבא או הסבתא.

מסמכים ישראליים – המסמכים הישראלים כוללים גם הם תעודות לידה, תעודות נישואין ועוד. המסמכים הללו נדרשים הן עבור ההורה האמריקאי והן עבור הסבא או הסבתא. מלבד זאת, יש לתרגם את כל המסמכים לאנגלית. כאשר אתם פונים אל חברה מקצועית שתבצע עבורכם את העבודה אתם נהנים גם מהשירות הזה באותו המחיר.

תמונות – כמובן שבלי תמונות פספורט אי אפשר להתקדם. חובה להציג תמונות בגודל 5*5 ס"מ כאשר הן מצולמות על רקע לבן.

שלב מילוי הטפסים

יש למלא את טפסי N600K וG1145 ולוודא שכל המסמכים נמצאים ולהחליט על פי הניסיון לאיזה משרד בארצות הברית כדאי להפנות את התיק.

שלב שליחת המסמכים

כל המסמכים והטפסים נשלחים לארצות הברית ולאחר שבועיים יגיע האישור הראשון ולאחר מספר חודשים תתקבל הודעה מהמשרד המטפל בכך בארצות הברית.

שלב הריאיון

ייקבע לכם ראיון אישי בו תופיעו עם הילד ותשאלו מספר שאלות, תציגו מסמכים מסוימים, ו- זהו! הילד שלכם אזרח אמריקאי.

פנו למאסטר ויזה כעת בכל שאלה בנושא הוצאת אזרחות אמריקאית לילד

ניתן להשאיר פנייה באתר או להתקשר 1700-72-74-76

מאמרים נוספים

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!