מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

אזרחות אמריקאית להורים

במהלך 242 שנות קיומה, עברה ארצות הברית משברים רבים:  מלחמות חוץ ופנים, שנים חשוכות של קיפוח גזעי מובהק, פיגועי טרור קשים ומשברים כלכליים שפגעו אנושות במיליוני אזרחים. ועדיין, רגע לפני חגיגות רבע-אלף שיגיעו בעוד שמונה שנים, החלום האמריקאי חי ונושם. אם ילדכם הינם בעלי אזרחות אמריקאית וגם אתם שוקלים להיות אזרחי המעצמה הגדולה בעולם, הישארו וגלו מה עליכם לעשות בנידון.

אזרחות אמריקאית להורים – החוק המקומי

על פי חוקי ההגירה האמריקאים, אדם אשר מלאו לו 21 שנים והינו בעל אזרחות אמריקאית (בין אם מכורח הולדתו במדינה או בין אם בכל דרך אחרת), רשאי להגיש בקשה בשם הוריו לקבלת אזרחות. אזרחות אמריקאית להורים הינה תהליך ממושך וסבוך-בירוקרטית. עם סיומו, יוכלו ההורים (במידה ואכן קיבלו את האישור המיוחל) לפתוח בתהליך דומה בעבור ילדיהם האחרים (שטרם מלאו להם 18). נשמע מסובך? ובכן, אין לנו כוונה להעציב אתכם, אבל המציאות מסובכת פי כמה…

מה צריך בשביל להגיש בקשת אזרחות להורים?

בהנחה שאתם עומדים בתנאי הסף הבסיסי הכפול (אזרחות אמריקאית ומעל גיל 21), אתם רשאים להגיש בקשה באמצעות אתר ההגירה המקומי. שם תצטרכו למלא שני טפסים ארוכים למדי ולהמציא שלל מסמכים, רובם ככולם קשורים להוריכם – משלח היד שלהם, הכשרה אקדמאית, רכוש, מצב משפחתי, עבר פלילי ועוד. לטפסים אלו יש לצרף תמונות על פי הכללים הכתובים. באופן לא מפתיע, בקשת אזרחות אמריקאית להורים כרוכה בתשלום.

בשלב זה עליכם להמתין, והרבה. מעבר לחודשים המתמשכים של קבלת המסמכים, אישור שהכל תקין איתם, ובמידה ולא – תיקונם וחוזר חלילה, אזרחות אמריקאית להורים ניתנת בשיטת המכסות – דהיינו, ישנה כמות מוגבלת בכל שנה של מספר ההורים שיכולים לקבל אזרחות. בממוצע, תאלצו להמתין בין 5 ל-7 שנים עד לקבלת האישור המיוחל. ייקבע להוריכם ראיון בקונסוליה האמריקאית בישראל, ומכאן הדרך לאזרחות קצרה מתמיד.

שוכרים את שירותיהם של מומחים בתחום

גם אם פרוצדורת אזרחות אמריקאית להורים נשמעת לכם כהליך פשוט, חשוב להבין שזה לא. יש הרבה מצבי ביניים, כמו למשל מצבים בהם ההורים התגרשו במהלך שנות ההמתנה, חלילה מוות, רצון לבטל את הבקשה של אחד ההורים, עזיבת ארה"ב של הילד ומצבים נוספים שמחייבים את טיפולם של מומחים בתחום. גם אם הכול, כביכול, "חלק", עדיין הבירוקרטיה האמריקאית אף פעם לא עושה חיים קלים. וזו הסיבה שרוב האנשים שמחליטים על תחילת תהליך בקשת אזרחות אמריקאית להורים, מחליטים לשכור את שירותיה של חברה (כמו למשל מאסטר ויזה שמכירה את אחורי הקלעים של התהליך ויודעת בדיוק מה צריך לעשות כדי למקסם סיכויים ולקצר תהליכים.

החברה תטפל בבקשה שלכם מ-א' ועד ת' – טפסים, תמונות, מסמכים, עדכונים, מועדים וראיונות. אל תעשו את העבודה הקשה לבד. יש לכם הרבה מה להפסיד. השאירו את הטרחה למקצוענים, ותמתינו בשלווה לבשורות הטובות. אזרחות אמריקאית להורים – בסוף, כשתוכלו ליהנות מהשניצל של אימא במרחק הליכה מהבית, זה ישתלם… בהצלחה!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!