רוצה לחיות בארה"ב? הרשמה מוקדמת מוזלת עד 30/06

היתרונות להנפקת אישור כניסה לארה"ב ESTA באמצעות מאסטר ויזה?
אם בקשתך תסורב תקבל זיכוי - לא אושרת לא שילמת!*
הגשת הבקשה בעברית בצורה נגישה!​
קבלת אישור כניסה לארה"ב עד 24 שעות!
ערעור מול הרשויות האמריקאיות במקרה סירוב!
הדרכה מלאה והסבר אודות האישור החדש!
ניסיון עשיר של אלפי בקשות כניסה לארה"ב!
מאמרים מומלצים
מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה
צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

ביטול ויזה לישראלים

תאריך עדכון: 28/09/2023

באופן רשמי ביום 27/09/2023 הכריזה ארצות הברית על כניסתה של מדינת ישראל לתוכנית פטור מויזה משמעות הדבר שמעתה מחזיקי דרכון ישראלי ביומטרי אינם צריכים להנפיק ויזה על מנת להיכנס אל שעריה. או במילים אחרות מדינת ישראל הינה חלק תכנית הפטור מויזה לארה"ב (visa waiver program) בה אזרחי המדינה יכולים להסתפק בהנפקת אישור אלקטרוני. 

החלק הראשון של הכתבה מתמקד בתהליך עד לקבלת הפטור והחלק השני יענה לכם על כל מה שצריך לדעת על תכנית הפטור, אישור ESTA ומי עדיין יצטרך ויזה.

כמה מילים אודות התהליך של ישראל בדרך לפטור. אחד הקריטריונים לתוכנית הפטור מויזה הוא שאחוז סירוב הבקשות לוויזה ירד אל מתחת ל3%, משמעות הדבר שישראל יכולה להתקדם שלב נוסף בהצטרפות אל תכנית הפטור מוויזה, אך ישנם עוד קריטריונים מהותיים שישראל צריכה לעמוד בהם בזמן הקצר שעומד בפניה:

 1. האמריקאים דורשים "עקרון הדדיות" כלפי אזרחים אמריקאים אחרים, במילים אחרות עקרון זה קובע כי מדינת ישראל תאפשר לכל אזרח אמריקאי גם הוא פלשתינאי (אשר מחזיק דרכון אמריקאי) לבקר ברחבי ישראל וגם בנתב"ג. נושא זה הינו אחד מהמכשולים העיקריים שעומדים בפני מדינת ישראל.
  *נכון לחודש יולי 2023 ישראל וארה"ב חתמו על "עקרון ההדדיות" – חתימה זו מאפשרת לכל אדם בעל אזרחות אמריקאית להיכנס לישראל. (אחד העיכובים וחבלי הקליטה בהליך נוגעת בהסדרי ביטחון בצד הישראלי, כאמור משתמע מכך כי גם פלסטינים עם אזרחות אמריקאית יוכלו לתייר בגבולות ישראל). 
 2. הסכמה מצד מדינת ישראל לחשוף מידע פלילי, הרשעות ומרשם של אזרחי ישראל. הדבר נדרש בשינוי חקיקה ובהפרה בוטה של פרטיות אזרחי ישראל שכן המדינה למעשה משתפת את המידע הרגיש ביותר עם מדינה זרה אחרת.
 3. שינוי חוק השבות- הפסקת מתן אזרחויות ישראליות לעולים מרוסיה וזאת לאור המלחמה השקטה של ארה"ב עם רוסיה (כיום המוני רוסים מגיעים לישראל ומקבלים אזרחות ישראלית), ממשלת ארה"ב רוצה למנוע מאזרחים רוסים קבלת פטור מויזה לארה"ב. 
 4. כחלק מתוכנית הפטור, על ישראל להנפיק דרכון ביומטרי לכל אזרחי ישראלי, כיום יש אנשים המסרבים בתוקף הוצאת דרכון ביומטרי.


מטרת חוקים אלה לאפשר לארה"ב גישה למערכת מידע של כניסות ויציאות של נוסעים לישראל, זאת במטרה לאתר מראש סיווג פלילי או ביטחוני בעייתי, כאמור תנאי אמריקאי לחוק הוויזה העתיד להתגבש.

הטעות הנפוצה: ברגע שיהיה פטור מויזה, לא צריך שום בירוקרטיה או טפסים ונוסעים ישירות לנתב"ג, אז זהו שלא! 

ישראלים רבים נוטים לחשוב שבמידה ויבטלו את הצורך של הויזה לארה"ב נוכל לנסוע לנתב"ג ולעלות על טיסה לארה"ב באופן מיידי עם הדרכון הישראלי. הדבר אינו נכון! אם הפטור מויזה לארה"ב יאושר כל אזרח ישראלי אשר חפצה נפשו לטוס לארה"ב, יהיה מחויב למלא טופס מקוון המונה 30 שאלות באנגלית אשר שנקרא טופס אסתא (ESTA) ולשלם 21$ אגרה עבור כל אדם.

התפתחויות בנושא ביטול ויזה לארצות הברית

משרד החוץ הישראלי יצא בהודעה כי ממש בקרוב ישראל תיכנס לתוכנית וויתור מויזה לארה"ב. ההודעה הרשמית הגיע ב 27/09/2023. נכון לנתונים שיש כרגע אזרחים ישראלים בעלי תעודת זהות ביומטרית יהיו זכאים להוציא אישור esta בעלות של 21 דולר. 

התוכנית צפויה לצאת לדרך באופן רשמי בחודש נובמבר 2023.

טופס פטור מויזה ESTA - מי לא יהיה זכאי? ועדין יהיה חייב בהוצאת ויזה רגילה לארה"ב?

הטעות הנפוצה ביותר, כל אזרח ישראלי יוכל לנסוע לארה"ב עם טופס ESTA ויהיה פטור מויזה. להלן רשימת האנשים אשר יהיו עדין חייבים בהוצאת ויזה דרך שגרירות ארה"ב בת"א: 

 • כל אדם עם עבר פלילי (תיקים במשטרה, הרשעה ישנה, חקירה) לא יהיה זכאי לפטור מויזה. 
 • כל אדם הסורב בעבר לויזה לארה"ב, לא יהיה זכאי לפטור מויזה. 
 • כל אדם עם היסטוריה בעייתית מול רשויות ארה"ב (שהיית יתר, חקירות, גירוש, הפרת תנאי ויזה), לא יהיה זכאי לפטור מויזה. 
 • כל אדם שאינו מחזיק דרכון ישראלי ביומטרי, לא יהיה זכאי לפטור מויזה. 
 • כל אדם הסורב בעבר לאישור בקשת ESTA (דרכון זר אחר, למשל), לא יהיה זכאי לפטור מויזה. 
היתרונות להנפקת אישור כניסה לארה"ב ESTA באמצעות מאסטר ויזה?
אם בקשתך תסורב תקבל זיכוי - לא אושרת לא שילמת!*
הגשת הבקשה בעברית בצורה נגישה!​
קבלת אישור כניסה לארה"ב עד 24 שעות!
ערעור מול הרשויות האמריקאיות במקרה סירוב!
הדרכה מלאה והסבר אודות האישור החדש!
ניסיון עשיר של אלפי בקשות כניסה לארה"ב!

המושגים שחובה לדעת

באם תאושר התכנית כל ישראלי יצטרך להכיר אי אילו מושגים הקשורים למסלול האטרקטיבי של ביטול ויזה לישראלים ולהגיע להחלטה באם הוא מעוניין בויזה או שמא הוא מעוניין להיכנס לארה"ב במסגרת תכנית ה- VWP (מסלול ביטול ויזה לישראלים)

 • VWP – ראשי תיבות של Visa Waiver Program. זוהי תכנית פטור מויזה באמצעותה תוכלו להיכנס לארצות הברית. הכניסה לארה"ב באמצעות תכנית זו תתאפשר למטרת תיירות או עסקים. נכון להיום משתתפות בתכנית זו המדינות אנדורה, אוסטרליה, אוסטריה, ניו זילנד, בלגיה, דנמרק, צ'כיה, איטליה, יפן, צרפת, איסלנד, אסטוניה, גרמניה, הונגריה, יוון, ספרד, שוויץ, איטליה, קוריאה, נורבגיה, סינגפור, סן מרינו, הולנד, ליכטנשטיין, מלטה, לוכסומברג, ליטא, שוודיה, מונקו, אירלנד, אנגליה ואנגולה. ישראל עדיין אינה כלולה בתכנית זאת ולכן רק אזרחים ישראלים בעלי דרכון זר המשתייך למדינות תכנית הפטור מויזה, יוכלו להיכנס לארה"ב ללא הצורך בויזה.
 • ויזה – אשרת שהייה בארצות הברית לתקופה מסוימת. ישנם סוגים שונים של ויזות וזאת בהתאם למטרת השהייה בארצות הברית. נכון להיום כל אזרח ישראלי המעוניין לשהות בארצות הברית לפרק זמן מסוים, חייב להיות בעל ויזה בתוקף.
 • ESTA Electronic System For Travel Authorization ראשי התיבות של אישור כניסה אלקטרוני לארצות הברית. הוא אישור אלקטרוני המהווה אישור כניסה לארה"ב התקף לשנתיים או עד פקיעת הדרכון, המוקדם מבניהם. אישור זה נדרש מטעם שלטונות ההגירה בארצות הברית, בו יחזיק כל המבקש להיכנס בשערי המדינה מבלי להוציא ויזת תייר במסגרת תוכנית הפטור מויזה לארה"ב. אישור זה מקנה כניסה לארה"ב ללא מגבלה בתקופה הזאת וזמן השהייה המקסימאלי הוא 90 ימים ללא אפשרות הארכת שהות.

צרו איתנו קשר

שאלות נפוצות

עם אישור אסתא ניתן לשהות בארה"ב עד 90 ימים ללא אפשרות הארכה, לעומת ויזה ששם אפשר לשהות עד 180 ימים עם אפשרות הארכה ושינוי סטאטוס. 

אם בכוונתך לשהות בארה"ב עד 90 ימים לצורכי תיירות בלבד, עדיף אישור ESTA. 

לא,הנפקת ESTA מתבצעת רק על דרכון ביומטרי.

ככול הנראה לא, כל אדם שסורב לויזה בעבר נדרש להוציא ויזה לארה"ב.

לא, ניתן להיכנס לארה"ב עם הויזה בתוקף, גם אם ישראל תכנס לתוכנית הפטור מויזה לארה"ב. 

21$ לכל מועמד, בכל גיל, ותקף לשנתיים או עד פקיעת תוקף הדרכון. 

לא, אישור ESTA הינו עבור מי שנוסע לארה"ב לצורכי תיירות, טיפול רפואי ועסקים בלבד, כל מטרת נסיעה אחרת (דת, עבודה, לימודים וכ'ו מחייבת הנפקת ויזה ייעודית בהתאם למטרת הנסיעה לארה"ב).

לא, תתבקש להוציא ויזה בשגרירות ארה"ב. 

חובה להנפיק אישור ESTA לכל נוסע ללא קשר לגילו. כל בעל דרכון מחויב בהצגת האישור בעת ההגעה לארה"ב,  בהתאם לכך אין שוני בתשלום האגרה בין אדם בגיר לקטין. בכל גיל יש דרישה לתשלום אגרה בסך 21$.

שנתיים או עד פקיעת תוקף הדרכון. 

 בממוצע, זמן קבלת תשובה תוך כ-72 שעות מרגע הגשת הבקשה באופן מקוון.

מגישים בקשה לויזה רגילה לארה"ב.

צרו איתנו קשר

חדש ובלעדי במאסטר ויזה: לא אושרת לא שילמת!

97.12%

*למגישי הויזה בפעם הראשונה ו/או ללא עבר פלילי
בכפוף לתקנון.

מאמרים נוספים

הנפקת דרכון אמריקאי

הנפקת דרכון אמריקאי

הנפקת דרכון אמריקאי למרות מחסור בתורים לשגרירות ארה"ב, אנו מתחייבים לתאם עבורך פגישה בשגרירות עד 14 ימי עסקים (לא הוקדמת? לא שילמת!) דרכון אמריקאי הוא

קרא עוד »

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!