צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

האם ניתן לחסוך את הביקור בשגרירות בעת חידוש הויזה?

ויזה לארה"ב נחשבת כרכוש רב ערך, לכן, מי שמצליח להשיג ויזה שכזאת, יעשה כל שביכולתו בכדי לשמור עליה, ולהחזיק בה ברשותו, כל עוד דבר זה מתאפשר. העניין הוא, שלא תמיד יש לנו את הזמן, להפסיד עבודה או לפנות זמן בכדי להגיע לשגרירות ולעבור את כל התהליך הנדרש בכדי לחדש את הוויזה. כידוע, הליך חידוש ויזה לארצות הברית, הוא בעצם הליך של הנפקת ויזה חדשה – חשוב להיות מודעים שקיימים מקרים בהם שלטונות ההגירה האמריקאים יגיעו להחלטה לא לחדש את הוויזה הישנה. אז החדשות הטובות עבור כל מי שמעוניין לבצע חידוש ויזה הן, שהחל משנת 2015 השתנו החוקים בהליך של חידוש ויזה לארה"ב והיום, אין זאת חובה לבקר בשגרירות לצורך החידוש – כאשר דבר זה נכון, רק עבור אנשים אשר עומדים בקריטריונים מסוימים.

מהם הקריטריונים בהם צריך לעומד בכדי ליהנות מהפטור של הגעה לשגרירות?

בכדי ליהנות מהפטור מהגעה לשגרירות ארה"ב לצורך חידוש הוויזה, יש לעמוד במספר קריטריונים ובין היתר: גילו של האדם אשר מבקש לחדש את הוויזה לארה"ב חייב להיות מעל 14, והוויזה אותה הוא מעוניין לחדש הונפקה עבורו, כשהוא היה מעל גיל 13. קריטריון נוסף נוגע לנושא של תוקף הוויזה – הוויזה הנוכחית צריכה להיות בתוקף, או שהתוקף שלה פג לפי פחות משנתיים ממועד החידוש. קריטריון נוסף, יהיה בעצם דרישה להגשה של בקשת חידוש הוויזה באותו המקום בו הונפקה עבורו הוויזה הקודמת. קריטריונים נוספים, נוגעים לקטגוריית האשרות אליהם ישתייך המבקש, הקריטריונים אשר יזכו אותו בפטור מביקור בשגרירות ארה"ב הם:  – B אשרת מבקר, C או D – איש צוות של כלי שיט או כלי טיס,F  –  תלמיד במסגרת אקדמית, – M  תלמיד במסגרת שאינה אקדמית, H  – עובד מיומן,  I- אשרת מדיה,  L- מועבר בחברה עסקית, – P ספורטאים ואמנים, Q – אשרה לתוכניות החלפה תרבותית, – R  עובד בתחום הדת.  קריטריון נוסף הוא שלא מופיעה בוויזה הקודמת הערה כמו:  RECEIVED”  “CLEARANCE  או “WAIVER OF INELIGIBILITY 2012”.

שינויים בעקבות הקורונה: החל מעתה ניתן לחדש ויזה לארה"ב גם אם פג תוקפה  – עד שנתיים! 

 

מה קורה במקרה של מועמד אשר אינו עומד בקריטריונים?

במקרים בהם מבקש הויזה לא עומד באחד מהקריטריונים אשר צוינו, עליו לעבור תהליך אשר זהה לזה של אדם המבקש ויזה לארה"ב בפעם הראשונה. הליך זה כולל מילוי טופס ייעודי בשם – 160 DS – טופס בו יתבקש המועמד למלא את כל הפרטים הרלוונטיים, כולל פרטים אישיים שונים, סיבות לבקשת הויזה ומענה על שאלות שונות הקשורות לתחום זה . השלבים הבאים בתהליך יהיו, תשלום אגרה ייעודית וקביעת מועד לראיון בשגרירות האמריקאית. על המועמד להגיע לפגישה במועד אשר נקבע, ולהביא עמו את כל הטפסים הרלוונטיים. אם יצלח את הריאיון הוא יזכה לקבל את הויזה לארה"ב.

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!