צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

למה צריך לדאוג לפני נסיעה לארה"ב?

אם גם אתם מעוניינים ליהנות הנאה מושלמת מהשהות שלכם בארצות הברית, חשוב שתבצעו מספר פעולות טרם אתם נוסעים אליה. פעולות כמו למשל השגת ויזה לארה"ב ועוד..

לא נכנסים בלי ויזה לארה"ב

הדבר הראשון והחשוב ביותר אותו יש לעשות טרם הנסיעה לארצות הברית הוא להשיג אשרת כניסה אליה (ויזה לארה"ב). שכן, ללא אשרה זו לא תהיה לכם אפשרות לשהות במדינה זו. לכן, חשוב להחליט מה סוג הויזה הרצויה לכם. למלא את טופס הבקשה (160-DS), לשלם את אגרת ה- 160$, לקבוע מועד לראיון בשגרירות ארה"ב, להגיע לראיון עם כל המסמכים הנדרשים (טופס בקשה, אסמכתא לתשלום אגרה, טופס זימון לראיון ותמונות פספורט 5*5) ולהמתין לתשובה באם אותה ויזה מיוחלת לארה"ב, אושרה או שמא סירבו לבקשתכם. כי כאן הכל מתחיל, בקבלת ויזה לארה"ב או בסירוב.

ביטוח בריאות בארצות הברית

לאחר קבלת ויזה לארה"ב ורכישת כרטיסי הטיסה, מגיעים לנושא החשוב הבא: ביטוח לארצות הברית. הרפואה בארצות הברית הינה רפואה פרטית ולכן נסיעה לארה"ב ללא ביטוח הכולל את כל השירותים הרפואיים להם אתם עלולים להזדקק, יכולה לעלות לכם ביוקר בכל היבט אפשרי. חשוב לקחת בחשבון שיש הבדלים בין ביטוחי בריאות המיועדים לתקופות קצרות בארה"ב לבין ביטוחים המיועדים לאנשים שמעוניינים לשהות בארצות הברית לתקופות ארוכות. באם אתם מתכננים נסיעה לכמה שנים למטרת רילוקיישן או לימודים חשוב שתוודאו שאתם רוכשים בישראל ביטוח הכולל ביקורים אצל רופאים מומחים בארה"ב, מרפאות, בתי חולים, בדיקות מכל הסוגים, ניתוחים, טיפולי חירום ושהביטוח תקף בכל מדינה בארה"ב. באם אתם מחליטים לנסוע לארצות הברית לתקופה קצרה (מספר ימים עד חודש) ניתן לברר האם ביטוח נסיעות לחו"ל כולל את כל אותם כיסויים להם אתם זקוקים (נזקים למטען, כיסוי בגין תאונות, מצבים חירום רפואיים ועוד).

לא מוותרים על סים לחו"ל

הדבר השלישי אותו רצוי לעשות טרם הנסיעה, לאחר הוצאת ויזה לארה"ב ורכישת הביטוח הוא השכרת סים לחו"ל. צעד זה יכול להוביל אתכם לחיסכון משמעותי בהוצאות בעת שהותכם בארה"ב. נכון להיום יש אפשרות של השכרת סים מקומי או להחליט ולהישאר עם המספר הישראלי ולרכוש חבילת גלישה לחו"ל . ההכרעה לגבי הסים המתאים לכם תהיה בהתאם לדפוס השיחות שלכם בארה"ב. אם רוב השיחות שלכם יהיו מקומיות העדיפות היא לסים אמריקאי. אם רוב השיחות שלכם יהיו שיחות יוצאות לישראל ושיחות נכנסות מישראל, העדיפות תהיה לסים ישראלי. בנוסף, חשוב לברר מהי מדיניות החברה המספקת לכם סים לחו"ל באשר לדברים הבאים:

  • חישוב – האם חישוב התעריף הוא לדקה או לחלק מדקה.
  • תעריפי שיחות – מה תעריפי השיחות מישראל ואל ישראל ומה תעריף השיחות המקומיות בארצות הברית. בנוסף, חשוב לברר עלות SMS , האם מובטחת לכם גלישה והאם מדובר על מהירות דור רביעי.
  • מכשיר – האם ניתן להשתמש במכשיר בו משתמשים בישראל או רק במכשיר התומך בדור .4
  • כיסוי – מה הכיסוי הסלולרי של אותה חברה המציעה סים את אותו סים לחו"ל.

פעולות נוספות אותן מומלץ לבצע טרם הנסיעה הן גיבוי של מסמכים חשובים, בדיקה שהדרכון אכן תקף ל- 6 חודשים לפחות מאותו יום בו אתם מתכננים להיכנס לארה"ב, שיש לכם כרטיס אשראי בינלאומי המחויב על פי שער הדולר ושיש ברשותכם רישיון בינלאומי. נסיעה נפלאה!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!