צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

ויזה אמריקאית

ויזה אמריקאית נדרשת עבור כל אדם המעוניין להיכנס לרחבי ארצות הברית מכל סיבה ולכל מטרה. גם אם אחד החברים שלכם מתגורר בארצות הברית, אם אתם רוצים לנהל משא ומתן עסקי ואף אם ברצונכם לטייל בארצות הברית, עליכם לגשת אל שגרירות ארצות הברית בישראל ולבקש ויזה אמריקאית.

על מנת לבצע את ההליך בדייקנות וכנדרש, עליכם לדעת את השפה האנגלית על בוריה ברמת הקריאה והכתיבה, משום שהטפסים אותם עליכם למלא נכתבו בשפה האנגלית וכך גם עליכם לענות על הפרטים הנדרשים.

חשוב לקחת בחשבון כי טעות ולו הקטנה ביותר הן מבחינת טעות כתיב והן מבחינת טעות הנובעת מחוסר תשומת לב, עלולה להוביל לסירוב ולבירוקרטיה שאין אתם רוצים להתמודד איתה.

חוששים כי האנגלית שלכם לא ברמה המספיקה?
במיוחד עבור זה הקמנו את חברת מאסטר-ויזה! צרו איתנו קשר עוד היום, עבור הויזה שלכם מחר

היכן ניתן לקבל את הטפסים
הטופס אותו עליכם למלא בבואכם לבקש ויזה אמריקאית נקרא DS-160 וניתן להורידו למחשבכם האישי דרך האתר של שגרירות ארצות הברית https://ceac.state.gov/GenNIV/Default.aspx. לאחר שהקובץ מצויי על מחשבכם האישי, עליכם לעבור סעיף סעיף ולמלא את הפרטים הנדרשים בטופס בתשומת לב מרבית, החל מהשם הפרטי, דרך שם המשפחה ועד בכלל. שימו לב כי הפרטים אותם אתם כותבים הם מדויקים. הקפידו על העתקת הפרטים הרלוונטיים במדויק מהדרכון המצוי בידיכם וזאת בכדי למנוע אי נעימויות במהלך התהליך.

זכרו כי אם רמת האנגלית שלכם אינה מאפשרת את הבנת הסעיף, נכון שתעזרו בחברים, מכרים או בעלי מקצוע למניעת הליכים בירוקרטיים בלתי רצויים.

לאן יש לשלוח את הטפסים
טפסים לבקשת ויזה אמריקאית אותם מילאתם אתם יכולים להעביר באופן מקוון דרך אתר השגרירות ברשת האינטרנטית ולחילופין הנכם יכולים לשלוח אותם באמצעות דואר ישראל לכתובת השגרירות. כאשר אתם מגיעים אל הראיון שקבעתם מבעוד מועד, עליכם להצטייד בתמונות פספורט 5X5 על רקע לבן, בדרכון ישראלי בתוקף של חצי שנה לפחות, הטופס אותו מלאתם (DS-160), דף אישור לראיון ואגרה אותה שילמתם באתר או לחילופין בבנק הדואר. ככל שתשכילו להצטייד בטפסים נוספים המעידים כי אין בכוונתכם להשתקע בארה"ב, כגון:
• אישור ממקום עבודה
• תלושי משכורת (לשכירים)
• אישור רואה חשבון (לעצמאים)
• אישור לימודים
• בעלות על כלי רכב
ועוד, כך הסיכוי שינפיקו לכם ויזה לארה"ב, הוא גבוה יותר.

נשמח לענות לשאלותיכם ולתת ייעוץ ראשוני חינם ללא כל התחייבות

התקשרו : 1700-72-74-76 או השאירו פרטיכם ונציג יצור עמכם קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!