מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

איך מקבלים אזרחות אמריקאית ומהן הזכויות?

בדרך להגשמת החלום של אזרחות אמריקאית, ישראלים רבים שוכחים, לעיתים, את אשר מגיע להם על פי החוק המקומי. חושבים שמגיעה לכם אזרחות אמריקאית? בטוחים שמגיעה לכם אזרחות אמריקאית אך אינכם יודעים האם כדאי להתחיל בפרוצדורה המייגעת? אזרחים אמריקאים זכאים לזכויות רבות! אל תתפשרו על קבלתן.

אזרחות אמריקאית – כיצד זוכים בה?

ישנן מספר דרכים לזכות באזרחות אמריקאית. ניתן, כמובן, להיוולד בארצות הברית (או בטריטוריה השייכת לארה"ב כמו פורטו ריקו או איי הבתולה). ניתן להיוולד מחוץ לארצות הברית, אך להורה או שני הורים אמריקאים. ואפשר לעשות זאת באמצעות "התאזרחות יזומה", כמו חמש שנים לאחר מימוש זכייה בהגרלת "גרין קארד", באמצעות "חוק הסבא" ובדרכים נוספות. בכל דרך שבה זכיתם לכך, מקנה אזרחות אמריקאית זכויות שונות.

אילו זכויות מגיעות לכם כאזרחים אמריקאים?

ראשית כל, הזכות להצביע בבחירות לנשיאות ארצות הברית, וכן לבחירות המוניציפאליות בהתאם לעיר מגוריכם ובכפוף לעמידה בתנאים שונים. שנית, הזכות לעסוק במקצוע על פי היכולת והרצון האישיים של האזרח, וללא אפלייתו על בסיס מינו, גזעו ו/או ארץ הולדתו. שלישית, הזכות להיות חלק מחבר מושבעים במשפט המתקיים בגבולות המדינה. רביעית, הזכות לקבל דמי פיטורין, מענקי לידה וקצבאות שונות במסגרת חוק הביטוח הלאומי האמריקאי ושלל זכויות נוספות. אגב, באופן רשמי, רק אזרח אשר נולד בארצות הברית ראשי להיבחר כנשיא / סגן נשיא המדינה, אם כי בפועל החוק שנוי במחלוקת וטרם עמד במבחן המציאות. בשורה התחתונה, ממשלת ארה"ב מעניקה אזרחות אמריקאית זכויות (וחובות) שאם לא תדעו לדרוש אותן, לא תמיד תזכו להן באופן אוטומטי. קחו בחשבון גם שדרישה וקבלת זכויות לא תזכה אתכם באופן אוטומטי בקבלת זכויות אלו באופן רטרואקטיבי על התקופה בה לא זכיתם לקבלן…

הכל יותר פשוט עם חברה מקצועית

כאשר ניצבים בודדים אל מול מפלצות החוק והכוח האמריקאיות, לפעמים ניתן להרגיש קטנים וחסרי אונים. בדיוק לרגעים האלו אתם זקוקים לחברה ותיקה, מקצועית ומנוסה, שלא חוששת לדרוש את אשר מגיע לכם ולא לוותר לרגע. חברת "מאסטר ויזה" מתנהלת במשך שנים רבות אל מול הרשויות האמריקאיות ועושה זאת בהצלחה רבה. נציגי החברה יוכלו לסייע לכם בתהליך בקשת אזרחות אמריקאית, להכין אתכם לצפוי לכם בכדי להגדיל את סיכויי ההצלחה (הידעתם, למשל, שתשאלו 10 מתוך 96 שאלות לדוגמה המתפרסמות מדי שנה, על מנת להוכיח בקיאות בהיסטוריה ובחוק האמריקאי. פחות מ-6 תשובות נכונות, ונכשלתם), למלא בעזרתכם את הטפסים הנדרשים, להמציא את המסמכים שהתבקשתם לספק ולגרום לכם להבין: אזרחות אמריקאית = זכויות, והרבה. אז מדוע לוותר עליהן? כלל השירותים ניתנים בעלויות שפויות ובשירות יוצא מגדר הרגיל.

התהליך עשוי להיתפס כמסורבל, עמוס בביורוקרטיות והסבת תשומת הלב לפרטים קטנים ודיוקם. אי מילוי הטפסים בדיוק מרבי ושליחתם במועדים הנכונים עשויים לדחיית בקשתכם לקבלת אזרחות אמריקאית. בכדי לבצע את ההליך בצורה נוחה, פשוטה ועם ליווי מלא לאורך כל הדרך, צרו עמנו קשר עוד היום!

אז הצטרפו גם אתם למשפחת "מאסטר ויזה" ותגלו שכאשר פועלים ביחד, הרבה יותר קל להשיג דברים בחיים… אזרחות אמריקאית – זכויות משיגים רק עם מאסטר ויזה, בהצלחה!

רוצה שנעשה את העבודה בשבילך?

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!