צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

5 טיפים לקראת ראיון באנגלית לקבלת ויזה לארה"ב

אחד מתנאי הכניסה לארצות הברית הוא קבלת ויזה מתאימה למדינה, בהתאם לסיבה שבעטיה אתם נכנסים. ויזה לסטודנטים תדרוש הרשמה למוסד לימודים וקבלת אישור הרשמה, בעוד ויזה המיועדת לביקור או לטיפול רפואי תדרוש מכם המצאת מסמכים מתאימים וכן ראיון בדבר הסיבות המובילות אתכם להיכנס לתחומי המדינה. ללא עמידה בראיון זה, שבו תצטרכו לשכנע את הקונסול בחמש דקות בלבד כי אינכם מתכוונים להגר למדינה, לא תוכלו לעבור את בקרת הגבולות בכניסה לתחומי ארה"ב. כיצד תוכלו להתכונן לראיון זה? לפניכם חמישה טיפים שיסייעו לכם בדרך.

  1. קריאת ספרים העוסקים בתחום

ספרונים רבים מכינים את המעוניינים לעבור ראיון בשגרירות ארה"ב על מנת לקבל ויזה. תוכלו לראות את רשימת השאלות שהקונסול עומד לשאול אתכם ולתרגל בעצמכם את העמידה מול דלפק הזכוכית, ומענה בשפה האנגלית על כל שאלות הקונסול. לעתים, עצבנות הנובעת מהריאיון עצמו עלולה להתפרש על ידי הקונסול כניסיון לשקר ולכן כדאי להגיע מוכנים ורגועים, לאחר שהתכוננתם היטב.

  1. שיעורים פרטיים באנגלית

אם האנגלית שלכם בסיסית בלבד ומסתכמת במספר משפטים שאתם זוכרים מלימודי השפה בבית הספר, זה הזמן לצחצח אותה היטב. תוכלו להיעזר בשיעורים פרטיים באנגלית המותאמים לרמה שלכם, ולציין בפני המורה הפרטי כי הייתם מעוניינים לתרגל לפני הריאיון. תופתעו לדעת עד כמה תוכלו להתקדם בחודש שלם של לימודי אנגלית, וכפי שצוין – כל הכנה מוקדמת תאפשר לכם להגיע רגועים יותר ולצלוח את הריאיון בהצלחה.

  1. שינון השאלות הנשאלות בראיון

הבירוקרטיה המאפיינת את התרבות האמריקאית היא יתרון עצום עבור מתכוננים לראיון בשגרירות. ישנן מספר שאלות החוזרות על עצמן, ואם תשננו אותן ואת התשובות שתענו בראיון, תוכלו להגיע עם משפטים מוכנים בשפה האנגלית המציגים את מטרת ביקורכם, לצד המסמכים שאתם מביאים אתכם המוכיחים חזקה בארץ.

  1. שיחות סימולציה עם מכרים דוברים אנגלית

בני משפחה וחברים דוברי אנגלית יכולים להיות נכס עצום. תוכלו להתכונן לראיון אפילו טלפונית, ולתרגל את המענה על השאלות השונות. אף על פי שחלק מהשאלות צפויות מראש, לעתים הקונסול ירצה לשאול שאלה נוספת, ולכן תצטרכו להיות מוכנים היטב לענות גם על תחומים נוספים הקשורים לחייכם. שאלות על לימודים, על מצב משפחתי ושאלות נוספות שתתרגלו בסימולציה "על יבש" יעזרו לכם לענות על שאלות דומות בראיון עצמו.

  1. בררו עם חברים שעברו את הריאיון מהם נושאי השיחה כיום

מן הסתם, נושאי השיחה של הקונסול השתנו לאורך השנים. עם זאת, אם יש לכם חברים ומכרים שעברו את הריאיון לאחרונה, הם יוכלו לתת לכם מושג כללי בדבר השאלות והנושאים שלקראתם עליכם להתכונן. תוכלו לשאול אותם האם היו שאלות מאתגרות, וכן לקבל מושג כללי על תנאי הריאיון, כמו גם על המסמכים שכדאי לכם להציג על מנת לבסס את הטענות שאתם מעלים בראיון.

לסיכום

זכרו: אם כוונתכם להיכנס לארה"ב למטרות טיול בלבד, יהיה לכם קל להתכונן ולהציג את היעדים השונים שבהם תרצו לבקר, כמו גם נושאים נוספים. הכנה מקיפה לראיון תעזור לכם לעבור אותו בהצלחה ולקבל את הויזה המיוחלת לארה"ב.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!