צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

פטור מויזה לדרכון אירופאי ESTA

מאסטר ויזה תנפיק על גבי הדרכון האירופאי שלך אישור נסיעה לארה"ב

אזרחים ישראלים המחזיקים בדרכון אירופאי רשאים לקבל פטור מויזה באמצעות רישום ואישור ESTA ובתנאי שהשהות ברחבי ארצות הברית אינה עולה על 90 ימים, מטרת ביקורם היא תיירות או עסקים ומספר תנאים נוספים. מערכת ESTA הינה מערכת מקוונת טכנולוגית חדשה המאפשרת לכל אדם המחזיק בדרכון אירופאי, ונכלל עם המדינות בהסכם, להיכנס אל המערכת ולקבל אישור לאלתר. במידה והמערכת לא אישרה את הפטור, על המבקש לגשת לראיון בשגרירות ארצות הברית הממוקמת בתל אביב או ירושלים (בהתאם למיקום מגוריו) ולבצע את ההליך בדיוק כפי שמבצעים את ההליך יתר המבקשים להיכנס בשערי ארה"ב ללא דרכון אירופאי.

המדינות הרשאיות להיכנס לארה"ב ללא ויזה

ארה"ב מאשרת פטור מויזה לדרכון אירופאי ESTA שהונפק על מדינות ספציפיות, עם החרגות למדינות מסוימות, בהתאם לתוכנית VWP. על הדרכון בו מחזיק הנוסע להיות קריא ותקין. נכון לכתיבת שורות אלו, המדינות אשר רשאיות להיכנס לארה"ב ללא ויזה הן: אנדורה, גרמניה, אוסטרליה, לוקסמבורג, סלובניה, אוסטריה, בלגיה, מונקו, ספרד, איסלנד, ניו זילנד, שבדיה, צ'כיה, אירלנד, הולנד, שוויץ, דנמרק, איטליה, נורבגיה, יפן, פורטוגל, פינלנד, סן מרינו, צרפת, ליכטנשטיין, סינגפור.

בעלי דרכון מבריטניה יהיו רשאים לקבל פטור מויזה לדרכון אירופאי ESTA ובתנאי שהם אזרחים בריטים ו/או נתינים בריטים ושיש להם זכות שהות ."right of abode"
בעלי דרכון ממדינות ליטא, סלובקיה, מלטה, דרום קוריאה, הונגריה, אסטוניה ולטביה מחוייבים בדרכונים אלקטרוניים בלבד ללא כל קשר לתאריך הוצאת הדרכון.

הצטרפות למערכת ESTA

הצטרפות אל המערכת מותנת במילוי טופס המכיל את פרטיכם האישיים בין היתר: שם, שם משפחה, ארץ לידה, אזרחות, תאריך לידה, מין, טלפון להתקשרות, דוא"ל, תאריך הנפקת הדרכון , פרטי תשלום ועוד. על כן, עוד לפני שאתם מתפנים למלא את הטופס שיעניק לכם פטור מויזה לדרכון אירופאי ESTA, הכינו את הדרכון שברשותכם ופרטי כרטיס אשראי בתוקף. שימו לב כי אם אין אתם מחזיקים בדרכון אירופאי או שמא הדרכון שלכם הוא לא חלק מהמדינות הנכללות בהסכם, אם קבלתם בעבר סרוב להנפקת ויזה או אם רשומה על שמכם עבירה פלילית, סביר שהמערכת לא תאשר לכם את הפטור. 

נשמח לענות לשאלותיכם ולתת ייעוץ ראשוני חינם ללא כל התחייבות!

התקשרו : 1700-72-74-76 או השאירו פרטיכם ונציג יצור עמכם קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!